Haber Aramızda | Samsun Haberleri

Samsun Yapı Malzemeleri Sektörü İş Yemeğinde Buluştu

Samsun Yapı Malzemeleri Sektörü İş Yemeğinde Buluştu
26.552 views
10 Kasım 2019 - 17:27

Samsun’da İnşaat malzemeleri sektörünün önemli isimlerinin yer aldığı KARTİMDER Derneği başkanı Serdar Arif Bayramkaya ve yönetim kurulu sektör buluşması ve tanışma yemeği düzenlendi.

Yeni üyeler ve mevcut üyelerin firmalarını ve kendilerini tanıtması ile birlikte ‘’Mimarlar odası Samsun şube başkanı’’ İshak Memişoğlu’nun katılımı ile sektör ve ortak yürütülebilecek projeler konuşuldu. Mimarlar odası Samsun Şube Başkanı İshak Memişoğlu Kentsel yapılanma ve Samsun’un şu anki ve önceki durumu hakkında bilgiler aktararak verimli bir sunum gerçekleştirdi

KARTİMDER Yönetim kurulu başkanı Serdar Arif Bayramkaya derneğin işleyişi, üye yapısı hakkında kısa bilgiler vererek yeni gelen üyeleri bilgilendirmek ile beraber Sektöre dair önemli paylaşımlarda bulundu. Başkan ; Serdar Arif Bayramkaya Kartimder ’in dernek üyelerine sunabileceği projeler hakkında bilgi aktarımı sağladı. Yeni üyeler ile Samsun’da ve Karadeniz illerinde yeni oluşumlar iş birliği güç birliği  sağlayacaklarını bildirdi Toplantı esnasında görüşülen bir diğer önemli konuda Mesleki yeterlilik ve Meslek edindirme kurslarının başlatılmasına dair projelerin başlatılacak olmasıydı. Gelecek toplantılarda buluşmak üzere temenni edilerek toplantı sona erdi.

bursa medyum

EN ÇOK KAZANANLAR
  EN ÇOK KAYBEDENLER
   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER
    BUGÜN 1000TL NE OLDU?
    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN

    KUR ÇEVİRİCİ

    Para Birimi

    Çevrilecek Para Birimini Seçin

    Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

    eşya depolamauluslararası evden eve nakliyatuluslararası evden eve nakliyat