Haber Aramızda | Samsun Haberleri

AK Parti Büyükşehir Listelerinde Kimlerin Adı Yer Aldı

AK Parti Büyükşehir Listelerinde Kimlerin Adı Yer Aldı
7.892 views
18 Kasım 2018 - 21:52

Yerel seçimler öncesi AK Parti’de aday adayları belirleme süreci devam ederken, Samsun Büyükşehir Belediye Başkanlığı için Zihni Şahin’in Erdoğan tarafından onaylanarak aday gösterileceği öne sürüldü.

 

Türkiye genelinde sıkı bir çalışma yapan AK Parti teşkilatı yerel seçimlerde en doğru adaylarla seçime girmek için çalışmalarına devam ediyor. Pazar günü Türkiye genelinde yapılan temayül yoklamalarının yanısıra anket çalışmaları ile de aday belirlerken, Samsun’da Büyükşehir Belediyesi için Zihni Şahin’in aday gösterileceği iddia edildi.

ZİHNİ ŞAHİN ERDOĞAN’IN ÖNÜNDE

AK Parti Genel Merkezinden edinilen bilgilere göre Türkiye genelinde aday olacak isimlerin büyük oranda belirlendiği ve bu isimlerin önümüzdeki günlerde kamuoyu ile paylaşılacağı dile getirildi. Samsun Büyükşehir Belediyesi için de çok farklı isimler telaffuz edilirken  mevcut başkan Zihni Şahin’in tekrar aday gösterileceği belirtildi.

İŞTE O İSİMLER

Tokat Eyüp Eroğlu,

Amasya Cafet Özdemir,

Kastamonu Tahsin Babaş,

Ankara Altındağ: Asım Balcı Ankara

Yenimahalle: Hilmi Yaman

Ankara, Kahramankazan: Ayhan Çetinkaya

Ankara, Polatlı: Ali Güven

Esenler : Mehmet Sirkeci

Eskişehir,Tepebaşı : Ahmet Sivri

Elazığ : Ramazan Görgüze

 

Samsun : Zihni Şahin

 

Hayrabolu: Hakan Müjdat Özer

İstanbul Beykoz : Mustafa Tahmaz

İstanbul Sultangazi : Seyit Ateş

İstanbul Pendik : Ahmet Cin

İzmir : Mahmut Özgener

İzmir,Karabağlar: Mehmet Sadık Tunç

İzmir, çiğili : Nedim Aslan

İzmir, Bayraklı : Latif Aydemir

Iğdır,Tuzluca : Yılmaz Kaya

Mamak ; Mustafa Tuna

Sarıyer : Şems Çakıroğlu

Sinop,Boyabat :Şefik Çakıcı

Nevşehir,Avanos : Ramis Doğan

Trabzon,ortahisar : Ergin Aydın

Tarsus : Necati Ali Eker

Mersin,Akdeniz : Mehmet Nuri Tuna

Gülüç, Gökhan Demirtaş

Malatya,Yeşilyurt : Mehmet Çınar

Otlukbeli : Zakir uzun

Avcılar : Nihat Tanrıkulu

Urfa :Karaköprü: Nihat Kılıç

Kilis : Reşit Polat..

Rize, Çayeli : Atilla Esmen

Mersin,Silifke : Ersin Akdoğan

Çekme köy: Yücel Yalçınkaya

Sakarya : Ersin Taranoğlu

Urfa,Viranşehir : Mehmet Günak

Kağıthane : Selim Temurci

Gebze: Hayrettin Deniz

Ordu, Kumru: Salih Bilikçi

Diyarbakir,Bismil: Cengiz İldeniz

Çorum,Sungurlu : Fatih Başak

Yozgat : Ertuğrul Soysal

Adana , Yüreğir : Mahmut Çelikcan

Afyon : Halil Ürün

Çorum: Memet Aykaç

Kırşehir,Merkez: Mikail Aslan

Kırşehir, Kaman: Hasan Başaran

Mardin, Yeşilli: Şahabettin Şafak

Körfez, Alim Erdemir.

Edirne : Mehmet Müezzinoğlu

Kovancılar :Hacı Akpınar

Aydın : Mehmet Erdem

Van : Gülşen Orhan

Mersin : Kürşat Tüzmen..

Muğla,Menteşe:Tamer Topal,

Aydın,Karpuzlu: Süleyman Taner Çakar

Siirt,Atabağlar beldes: Tayyar Lale

Malatya, Pütürge : Mikail Sülük

Balikkesir : Zekai Kafaoğlu

Erzurum : Mehmet. Emin Öz

Malatya, Akçadağ : Necmettin Özcan

Keçiören : Mustafa AK

Van,İpekyolu: Yavuz Koşan

Eskişehir,Odunpazarı : Volkan Doğan

Marmaris : Şükrü Ayyıldız

Güroymak,Günkırı: ilhan çetinsoy

Erzurum,pasinler: ünsal sertoğlu

Kırıkkale : Mehmet demir

Giresun,Görele: Tolga Erener

İstanbul,Ümraniye : Enver Sedat Çakıroğlu

Malatya,Hekimhan: Kemal Deniz

Hatay : Mustafa Öztürk

Adana,Ceyhan :Süleyman Ulu

Yahşiyan : Tuncay Altan

Mersin, Toroslar: Ali Kılıç

İstanbul,kartal : Ebubekir Taşyürek

Nevşehir : Ebubekir Gizligider

Üsküdar ; Hilmi Türkmen

Kastamonu : Tahsin Babaş

Bahçelievler :Hakan Bahadır

Güngören :Ercüment Sever

Gaziantep : Fatma Şahin

Muğla : Hasan özyer

Gaziantep,Şahin Bey : Mehmet Tahmazoğlu

Antalya, Kaş: Mutlu Ulutaş

İstanbul, Bayrampaşa : Hüseyin Bürge

Konya, Kulu: Mehmet Talayhan

Malatya, Battalgazi: Selahattin Gürkan

Mersin,Toroslar : Ali Kılıç

Tokat, Turhal: Ali Gözen

Rize : Hasan Karal

Urfa siverek: ilhan çelik

Düzce, Çilimli: Muhsin Yavuz

Bağcılar: HAMİT AKÇAY

Afyonkarahisar, Bolvadin: Fatih Kayacan

Kocelli darıca: Şükrü Karabacak

Bolu : Ali Erçoşkun

Muş : Feyat Asya

Rize Güneysu :Halil Turan

Sinop Boyabat: Şefik Çakıcı

Kayseri Kocasinan : Ahmet Çolakbayrakdar

Ahlat : A.Mümtaz Çoban

Hakkari : Abdülmecit Tarhan

Kırşehir : Yaşar Bahçeci

Denizli : Nihat Zeybekçi

Malatya : Hacı Uğur Polat

Adana :Fatma Güldemet Sarı

Adıyaman :Fehmi Hüsrev Kutlu

Manisa : Selçuk Özdağ

Karaman: Ertuğrul Çalışkan

Tekirdağ : Mustafa Yel

Bilecik : Selim Yağcı,

LİSTESİ KESİNLEŞENLER VE İMZA ONAYINDA OLANLAR

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

malatya escortbursa escortantalya escortkonya escortmersin escort