Haber Aramızda | Samsun Haberleri

Atakum İlçesindeki Okul Müdürlerinden Bir Nefeslik Molada!

Atakum İlçesindeki Okul Müdürlerinden Bir Nefeslik Molada!
1 views
26 Eylül 2021 - 23:16

Atakum İlçe Mili Eğitim Müdürü Mehmet İrfan Yetik, ‘İlçemizin okul müdürleri ile birlikte güzel bir moral ve motivasyon yemeğinde bir araya geldik’ dedi.

 

Atakum Altınkum Mesleki Teknik Anadolu Lise’nin ev sahipliğinde bir araya gelmenin mutluluğunu yaşadıklarını dile getiren Atakum İlçe Mili Eğitim Müdürü Mehmet İrfan Yetik, “Şube Müdürleri, okul ve kurum müdürlerinin katılımlarıyla yoğun iş temposunda bir nefeslik mola verelim” dedi.

 

‘EĞİTİM ORDUSUNUN KOMUTANLARIYLA BİR ARADAYIZ’

Uzun bir zaman sonra 6 Eylül itibariyle 2021-2022 eğitim öğretim yılına başladıklarını vurgulayan Atakum İlçe Mili Eğitim Müdürü Mehmet İrfan Yetik, “Tüm öğrencilerimizin adeta ilk kez okula başlama heyecanı taşıdıkları hissedildi. Okul müdürlerimizin liderliğinde idareci, öğretmen ve personellerimiz geleceğimiz olan öğrencilerimizin en iyi şartlarda eğitim öğretimlerine devam edebilmeleri için mücadele verdiler, vermeye devam ediyorlar. Bu yoğun tempo içinde Atakum eğitim ordumuzun birer komutanı olan okul müdürlerimiz güçlükleri göğüslediler ”diye konuştu.

 

‘HEP BİRLİKTE OLMANIN MUTLULUĞUNU YAŞIYORUZ’

Okul müdürleri ile birlik ve beraberlik içinde çalıştıklarını işaret eden Atakum İlçe Mili Eğitim Müdürü Mehmet İrfan Yetik, “Zaman zaman gerçekleştirdiğimiz bu tür etkinliklerle siz değerli okul müdürlerimizle bir araya gelmeyi önemsiyoruz. Ekip ruhu içinde öğrenci yararını önceleyerek yapılan çalışmalar için başta siz değerli müdürlerimiz olmak üzere tüm eğitim çalışanlarımıza teşekkür ederiz” şeklinde açıklama yaparak, Yakın zamanda emekli olacak olan Recep Tanrıverdi Ortaokulu Okul Müdürü Mehmet Memişoğlu’na hizmetlerinden dolayı teşekkür ederek iyi dilek ve temennilerle plaket taktim ettiler.

 

OKUL MÜDÜRLERİ MEMNUNİYETLERİNİ DİLE GETİRDİLER

Buluşmaya davetli olan okul müdürleri memnuniyetlerini belirterek, Mehmet İrfan Yetik‘e, İlçe Milli Eğitim müdürlüğü’ ne ve ev sahibi Mehmet Salih Temel nezdinde Altınkum Meslek Lisemize teşekkür ettiler.

Haber: Köksal ÖNER

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.