Haber Aramızda | Samsun Haberleri

Bafra Lösemili çocukları sevindirdi

Bafra Lösemili çocukları sevindirdi
142 views
16 Temmuz 2016 - 19:40

Bafra Belediye Başkanı Zihni Şahin, Samsun 19 Mayıs Üniversitesi Çocuk Onkoloji Bölümü’nde tedavi gören Lösemili çocukları sevindirdi.

 

Başkan Şahin tarafından alınan oyuncaklar OMÜ Çocuk Onkoloji Servisi’nde yatan çocuklara hediye edildi.

 

Lösemili Çocuklar Vakfı (LÖSEV) Bafra Temsilcisi Erol Korkmaz, proje kapsamında ailelerle görüştüklerini ve sıkıntılarını dinledikten sonra da çocuklara hediyeleri dağıttıklarını söyledi.

 

Oyuncak hediyelerinden önce de Bafra Belediyesi’nin desteği ile Ramazan Ayı içerisinde ailelere erzak yardımında bulunduklarını ifade eden Korkmaz, Başkan Şahin’e teşekkür etti.

 

Erol Korkmaz, Onkoloji Çocuk Bölümü’nü LÖSEV Vakfı Karadeniz Bölge Sorumlusu Ezgi Başaran ve Gülbeyaz Vural ile birlikte ziyaret ettiklerini ifade etti. Korkmaz şunları söyledi: “Hediyeleri çocuklara verirken gözlerinden okunan mutlulukları her şeye değer. Beni hayatta en çok mutlu eden şey, çocukları mutlu etmek. Ramazan ayı içerisinde yine başkanımızın talimatıyla lösemili çocukların ailelerine Ramazan Paketi yardımında bulunduk. Şimdi de 50 Lösemili çocuğumuza oyuncak dağıttık. Bu güzel işe vesile olan Belediye Başkanımız Sayın Zihni Şahin’e teşekkür ediyorum. Çocuklarımızdan da başkanımıza selamlar getirdik. Çocuklarımız çok mutlu oldu ve başkanımıza teşekkür ettiler.” Dedi.

 

Başkan Şahin ise Lösev yetkililerine teşekkür ederek her zaman yanlarında olduğunu belirtti. Hastalara acil şifalar dileyen Başkan Şahin, ailelerinin de zor günlerden bir an önce kurtulmaları dileğinde bulundu.

 

Belediye Başkanı Zihni Şahin, “Hastalarımız ve aileleri zor günlerinde her şeye rağmen asla umutlarını kaybetmesinler. Biz her zaman elimizden geldiğince yanlarında olmaya çalışıyoruz. Bu küçük hediyeler onları büyük mutlu ediyor. Onun için ben vatandaşlarımızın da bu konuda duyarlı olmalarını istirham ediyorum.” dedi.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

<