[url=https://www.hizliresim.com/exquohy][img]https://i.hizliresim.com/exquohy.jpg[/img][/url]
[url=https://www.hizliresim.com/exquohy][img]https://i.hizliresim.com/exquohy.jpg[/img][/url]

Haber Aramızda | Samsun Haberleri

Başkan Akgül: ‘Salıpazarı’na Donanımlı Tenis Kortu Yaptırıyoruz’

Başkan Akgül: ‘Salıpazarı’na Donanımlı Tenis Kortu Yaptırıyoruz’
0 views
13 Ekim 2021 - 21:14

Salıpazarı Belediye Başkanı Halil Akgül, ‘Salıpazarı Gençlik ve Spor Hizmetleri Müdürlüğünce Sosyal Destek Programı kapsamında hazırlanan proje ile ilçemize donanımlı tenis kortu yaptırıyoruz’ dedi.

 

Salıpazarı spor kompleksine yapılacak tenis kortunun beton zemin çalışmaları yapılırken, çalışmaları yerinde inceleyen Belediye Başkanı Halil Akgül, devam eden çalışmalar hakkında yetkililerden bilgi aldı.

 

‘SPORA VE SPORCULARA BÜYÜK ÖNEM VERİYORUZ’

Spora ve sporculara büyük önem verdiklerini belirten Salıpazarı Belediye Başkanı Halil Akgül, “Sağlıklı nesillerin yetişmesi için spora ve sporculara olan yatırımlara büyük önem vermekteyiz. Çocuklarımızın sokakta ya da internet kafelerde vakit geçirmesini istemiyoruz. Bu çerçevede ilçemizde bulunan okullarımıza halı sahalar, mini basketbol sahaları gibi spor faaliyetlerinin yapılabileceği tesisler kazandırıyoruz.  Salıpazarı Belediyesi olarak spora yaptığımız yatırımların meyvesini alıyoruz. Şimdi ise ilçemize tenis kortu kazandırıyoruz. Hemşerilerimiz burada spor yaparak güzel vakit geçirebilecekler. Şimdiden halkımıza hayırlı ve uğurlu olmasını temenni ediyorum” diye konuştu.

Köksal ÖNER

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.