Haber Aramızda | Samsun Haberleri

Emekli Albay Kabakçı’dan Anlamlı Ziyaret

Emekli Albay Kabakçı’dan Anlamlı Ziyaret
3 views
25 Ekim 2021 - 1:41

Türk Silahlı Kuvvetleri Mehmetçik Vakfı Samsun Temsilcisi Emekli Albay Hüseyin Rahmi Kabakçı, Bafra’da şehit ailelerini ziyaret etti.

 

Bafra’da Önemli ziyaretlerde bulunduklarını vurgulayan Türk Silahlı Kuvvetleri Mehmetçik Vakfı Samsun Temsilcisi Emekli Albay Hüseyin Rahmi Kabakçı, “Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Bafra Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı Saadet Var’ı dernek binasında, Bafra ilçesinde ikamet eden Şehit Hasan Gülal’in eşi Arife Gülal’i ve Şehit Murat Uzun’un annesi Emine Uzun ve babası İbrahim Uzun’u evinde ziyaret ettikten sonra Bafra İlçe Jandarma Komutanı Jandarma üsteğmen Fatih Özer’i, Belediye Başkanı Hamit Kılıç ve Samsun’a dönüşte 19 Mayıs İlçe Jandarma Komutanı Jandarma üsteğmen Serkan Kalınbacak’ı da makamında ziyaret etmeyi ihmal etmedik” dedi.

 

‘KAPIMIZ 7/24 SAAT SİZLERE ACITIR’

Şehit ailelerinin ev ziyaretleri sırasında açıklama yapan Türk Silahlı Kuvvetleri Mehmetçik Vakfı Samsun Temsilcisi Emekli Albay Hüseyin Rahmi Kabakçı, “ Şehitlerimizin geride gözü yaşlı olarak bırakmış oldukları ailelerinin Türk Silahlı Kuvvetleri Mehmetçik Vakfı olarak daima yanlarındayız. Kapımız 24 saat sizlere açıktır. Şehitlerimize Allah’tan rahmet geride kalan ailelerine sabırlar diliyorum. Bu anlamlı günde başta bana eşlik eden Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Bafra Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı Saadet Var’a , Türk Silahlı Kuvvetleri Mehmetçik Vakfı Samsun Temsilciliği Şehit Aileleri ve Gazi/Engelli işlemleri uzmanı Özgür Gültekin’e ve Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Bafra Şubesi Basın Sözcüsü Köksal Öner’e de teşekkür ediyorum” diye konuştu.,

Haber: Köksal ÖNER

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.