Haber Aramızda | Samsun Haberleri

Hayata Anlam Katanlar’dan Yürek Isıtan Yardım

Hayata Anlam Katanlar’dan Yürek Isıtan Yardım
7 views
01 Aralık 2022 - 0:01

Hayata Anlam Katanlar Derneği, Samsun’un Çarşamba ilçesine bağlı taşımalı öğrencilerin okuduğu Çarşamba Kızılot Ortaokulu’nda okuyan 40 öğrenciye mont, bot ve spor ayakkabı hediye etti.

 

Samsun ve Gaziantep ’de faaliyet gösteren Hayata Anlam Katanlar Derneği soğuk havaların başlaması ile Çarşamba Kızılot Ortaokulu’nda eğitim gören 50 öğrenciye mont, bot ve spor ayakkabı hediye etti.

 

Proje hakkında bilgi veren Hayata Anlam Katanlar Derneği Başkanı Murat Değirmenci, “Hayata Anlam Katanlar Derneği, 2018 yılından bugüne kadar insanların en ihtiyaç duydukları zamanda yanlarında oluyor. Bugüne kadar 54 köy okuluna hediyeler götürdük. Biz, başladığımız bu iyilik hareketinde yurt içi ve yurt dışında gönüllülerimizin destekleriyle hayatlara anlam katmaktan son derece memnun oluyoruz. Bugün, burada aldıkları eğitim yardımlarını sevinçle karşılayan çocuklarımız gibi binlerce çocuğumuzun da farkında olduğumuzu belirtmemiz gerekir. Hedefimiz bu çocuklarımızın yaşadıkları büyük heyecan ve mutluluğu daha binlerce çocuğumuzun yüzünde görmek. Desteklerini esirgemeyen bağışçılarımıza teşekkür ediyorum” dedi

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

<