Haber Aramızda | Samsun Haberleri

İYİ Parti İlkadım’dan Sinan Ateş Ruhuna Mevlid-İ Şerif Okutuldu

İYİ Parti İlkadım’dan Sinan Ateş Ruhuna Mevlid-İ Şerif Okutuldu
1 views
14 Ocak 2023 - 2:45

İYİ Parti İlkadım İlçe Başkanlığı ve Gençlik Kolları Başkanlığı tarafından Ankara’da uğradığı saldırı sonucu yaşamını yitiren Sinan Ateş için Samsun Büyük Camiinde Mevlid-i Şerif okutuldu.

 

Ankara’da uğradığı silahlı saldırıda yaşamını yitiren Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı eski Başkanı ve Hacettepe Üniversitesi Öğretim Üyesi Doç. Dr. Sinan Ateş için; İYİ Parti İlkadım İlçe Başkanlığı ve İlçe Gençlik Kolları Başkanlığı tarafından Samsun Büyük Camii’nde Mevlid-i Şerif okutuldu.

 

Ateş’in ruhu için duaların edildiği mevlit programının ardından Başkan Burcu Işıtan Satar ve ilçe yönetimi tarafından ikramlar dağıtıldı. Programa İl Başkanı Hasan Aksoy, ilçe başkanları, ilçe gençlik başkanları, vatandaşlar katıldı.

 

Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı eski Başkanı ve Hacettepe Üniversitesi Öğretim Üyesi Doç. Dr. Sinan Ateş’in Ankara’da uğradığı silahlı saldırı ile öldürülmesi olayının Türkiye’deki son günlerde yaşanan en acı olay olduğunun söyleyen İYİ Parti Samsun İl Başkanı Hasan Aksoy, “Değerli bir kardeşimizi Ülküdaşımızı kaybetmek bizleri derinden üzdü. Bu akşam da İlkadım İlçe Başkanlığımızın ve İlkadım Gençlik Kolları Başkanlığımızın ortaklaşa organize ettiği Mevlid-i şerif programı ile ülküdaşımız Sinan Ateş’in ruhuna dualar ettik. Umarım yaşanan elim olayın failleri de bir an evvel yakalanarak gerekli cezaya çarptırılırlar. Ülkemizin birliğini ve dirliğini bozmak isteyen kim olursa olsun her zaman karşısındayız” dedi.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

<