Haber Aramızda | Samsun Haberleri

Kaymakam Gürsoy: ‘İlçemizdeki Sokak Hayvanlarını Unutmadık’

Kaymakam Gürsoy: ‘İlçemizdeki Sokak Hayvanlarını Unutmadık’
1 views
02 Mayıs 2021 - 20:41

Salıpazarı Kaymakamı Eray Gürsoy, ‘Koronavirüs nedeniyle alınan kapatmama karından sonra ilçemizde yaşan sokak hayvanlarımızın 7/ 24 saat daima yanlarındayız’ dedi.

 

Vefa sosyal destek grubunca, ilçemizde yaşan sokak havyalarına kaliteli hizmet verme adına seferber olduklarının altını çizen Salıpazarı Kaymakamı Eray Gürsoy,“Koronavirüsden dolayı tam kapanma sürecince alınan tedbirler kapsamında işyerlerinin kapalı olması nedeniyle yiyecek bulmakta zorlanan sokak hayvanlarının beslenmesi için jandarma ekiplerince belli noktalara yiyecek bırakıldı ”dedi.

 

‘BAYRAM SONUNA KADAR DEVAM EDECEK’

Sokakta yaşan hayvanlara karşı hizmet etmeyi ilke haline getirdiklerini vurgulayan Kaymakam Eray Gürsoy, “Vefa sosyal destek grubumuz tüm birimleri ile 7/24 halkımıza hizmet vermeye devam ediyor. Vatandaşlarımıza bir telefon kadar yakınız ye terki kendileri evden çıkmasınlar misafir kabul etmesinler, bayram sonuna kadar devam edecek tam kapama sürecinde vatandaşlarımızdan gerekli hassasiyeti bekliyoruz, ayrıca sokak hayvanlarımızın aç kalmaması için jandarma ekiplerimizce belli noktalara yiyecek bırakılmaya devam edilecektir ”diye konuştu.

Haber: Köksal ÖNER

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

eşya depolamauluslararası evden eve nakliyatuluslararası evden eve nakliyat