Haber Aramızda | Samsun Haberleri

MHP Samsun, Milletvekili Adaylarıyla İddialı Geliyor

MHP Samsun, Milletvekili Adaylarıyla İddialı Geliyor
15 views
18 Nisan 2023 - 1:23

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Samsun İl Başkanlığı 28’inci dönem genel seçimleri için milletvekili adaylarını tanıttı. Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Samsun İl Yönetim Kurulu Başkanı Osman Kandıra, ‘Biz Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) olarak büyük bir aileyiz’ dedi.

Toplantı, öğretmen evinin önünden yürüyüşle başladı ve Atatürk Anıtı önünde hatıra fotoğrafı çekimiyle devam etti. Ardından Ömer Halis Demir Salonu’nda gerçekleştirilen toplantıda Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Samsun İl Yönetim Kurulu Başkanı Osman Kandıra, açılış konuşmasını yaparak, partinin hedefleri hakkında bilgi verdi.

 

‘CUMHURBAŞKANIMIZ SAYIN RECEP TAYYİP ERDOĞAN’I YENİDEN SEÇECEĞİZ’

Konuşmasına Yılport Samsunspor’a Süper Ligte başarılar dileyerek başlayan Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Samsun İl Yönetim Kurulu Başkanı Osman Kandıra, “Biz Milliyetçi Hareket Partisi olarak gücümüzü yaradanımız Allah’tan ve yüce Türk milletinden alıyoruz. Her biri donanımlı, birikimli, vatan aşkıyla kavrulan yılmaz ülkücüler olarak, her görev verildiğinde gözümüzü kırpmadan davamızın meşalesini son nefesine, son neferine son damla kanına kadar taşımanın şerefiyle yetinen fedakar, cefakar, çilekeş ülküdaşlarım; bu dava uğruna canlar verdik, öksüzler yetimler bıraktık, ihanetlere uğradık ama yılmadık yıkılmadık yıkılmayacağız. Bugün ülkücüler Türk Milleti’nin bağrında el ele vermiş, buradadır. Vatanımız çok zor bir süreçten geçerken, ciddi bir dönemecin de eşiğindeyiz. 14 Mayıs öyle sıradan bir gün asla değil. 14 Mayıs geleceğimizi oylayacağımız, var olma veya yok olma savaşının bir versiyonunun yaşanacağı gündür. Geleceğimiz olan neslimizi korumak geliştirmek için vatanımızı korumak ve kollamak için 14 Mayıs’ı heyecanla bekliyoruz. Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ı yeniden seçeceğiz. Milletvekilliğinde ise Milliyetçi Hareket Partisi diyeceğiz. Samsun kurtuluş ve aydınlığın şehri olduğunu 104 yıl önce gösterdi yine gösterecekti. Cumhuriyetimizin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk ve davamızın lideri Sayın Başbuğ’umuz Alparslan Türkeş’i saygıyla anıyorum. Ruhları şad olsun” diye konuştu.

 

DÜZENLEN PROGRAMDA MHP’NİN MİLLETVEKİLİ ADAYLARI TEK TEK SAHNEYE ÇIKTILAR

Ardından Milliyetçi Hareket Partisi(MHP) Merkez Yürütme Kurulu (MYK) üyesi Hüseyin Edis söz alarak, partinin vizyonu ve seçim stratejisi hakkında bilgilendirmede bulundu.  Konuşmaların ardından, MHP’nin Samsun milletvekili adayları tek tek sahneye çıktılar. Adaylar, kısa özgeçmişlerini anlatarak, seçmenlere kendilerini tanıttılar. Toplantının sonunda, tarafından Kur’an-ı Kerim okundu ve iftar programı düzenledi.

 

Haber: Köksal ÖNER

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

<