Haber Aramızda | Samsun Haberleri

MHP Yönetiminden Hangi Sebeple Atıldılar! İnanamayacaksınız!

MHP Yönetiminden Hangi Sebeple Atıldılar! İnanamayacaksınız!
88 views
23 Mart 2016 - 15:42

 

MHP İlkadım İlçe Yönetim Kurlu 4 isim Meral Akşener’in toplantılarına katıldıklarından dolayı Başkan Hüseyin Ordu tarafından istifaları alındı

 

İlkadım İlçe Bşkanı yönetim kurulu üyesi 4 kişinin istifasını istediğini ve görevden alındıklarını belirtti. Başkan Ordu yaptığı açıklamada, Meral Aksenerin açık hava toplantısına katılan Şakir Yılmaz Alaeddin İnaç Zeki Hüsnü sağlam ve Yalçın Egemen ilçemizin tutumu Lider Devlet Bahçeli lehine olmasına rağmen toplantıya katılarak yönetiminizin bu dik duruşumuza zarar verdiklerine inandığımızdan kendilerine istifa etmelerini istedik. Bu talep doğrultusunda kendilerinin istifalarını almış bulunmaktayız.

 

Genel Başkanımıza sadakatimizden ödün vermeyeceğimizden defalarca dile getirmiş olmamıza rağmen bu arkadaşların orada görünmeleri bizlere ve davamıza zarar vermiştir bizim duruşumuz nettir mücadelemiz koltuk sevdası değil MHP üzerinde bölünmeye yönelik oynanan oyunlara karşı mücadeledir. Bu istifalar neticesinde eğer bir bedel ödenecekse de o bedeli ödemeye hazırız. Kendilerinin Bu zamana kadar yapmış oldukları hizmetlerden ötürü kendilerine teşekkür ederiz.

 

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

<