Haber Aramızda | Samsun Haberleri

Şampiyon Armağan, Müdür Kasapoğlu’nu Ziyaret Etti

Şampiyon Armağan, Müdür Kasapoğlu’nu Ziyaret Etti
4 views
02 Mayıs 2021 - 19:11

Samsun Gençlik ve Spor İl Müdürü İsmail Hakkı Kasapoğlu, Türkiye Turkcell Yıldız-Genç ve Açık Yaş Uzun Kulvar Milli Takım seçmelerinde kendi yaş grubunda 1’inci olan Azra Armağan’ı makamında kabul etti.

 

Edirne’de 22-25 Nisan tarihleri arasında düzenlenen Türkiye Turkcell Yıldız-Genç ve Açık Yaş Uzun Kulvar Milli Takım seçmelerine, ilimizi temsilen katılan Yıldız Su Sporları sporcusu Azra Armağan, yarıştığı,  200 m serbest, 400 m serbest, 800 m serbest ve 1500 m serbest müsabakalarında kendi yaş grubunda 1’inci olarak büyük başarıya imza attı. Aldığı başarılı sonuçlar ile Samsun’un gururu olan sporcumuz Azra Armağan’ı makamında ağırlayan Gençlik ve Spor İl Müdürü İsmail Hakkı Kasapoğlu, tebrik ederek ödüllendirdi.

 

‘SAMSUNUMUZU SPOR KENTİ HALİNE GETİRDİK’

Azra Armağan ile sohbet eden Gençlik ve Spor İl Müdürü İsmail Hakkı Kasapoğlu, “Yüzme branşında son zamanlarda alınan başarılar ile ülkemizde güzel bir ivme yakaladık. Spor Kenti Samsun olarak Havuz sayımız artıyor ve biz sporcularımızdan aldığımız güç ile yüzme branşında markalaşma yolunda iyi bir alt yapı oluşturduk. Sen artık örnek bir sporcusun güzel başarılara imza attın ve daha çok antrenman yaparak çok çalışarak şehrimizi ve ülkemizi ulusal ve uluslararası arenalarda en iyi şekilde temsil edeceğine inanıyorum. Bizleri aileleri ile Antrenörleri gururlandırdı. Umarım başarıların ardı arkası kesilmez. Spora ve sporcuya her zaman desteğimiz devam edecek. Seni ve Antrenörlerini tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyorum ”şeklinde konuştu.

 

‘SPORCUMUZ AZRA ARMAĞAN’A GÜVENİMİZ TAMDIR’

Ailesi, Antrenörler, Andaç Ateş, Mustafa Yıldırım, Yıldız Su Sporları kulübü Koordinatörü Hasan Cem Keskin ve Yüzme Samsun İl Temsilcisi Mustafa Pekşen’i yer aldığı ziyarette açıklama yapan Yıldız Su Sporları Kulübü Yönetim Kurulu Başkanı Salih Yıldız,“ Mayıs ayındaki seçmelerden sonra oluşacak tablo, sporcumuz milli takım kariyerini belirleyecektir. Biz kendisine sonsuz güveniyoruz. Bizlerden desteğini esirgemeyen Gençlik ve Spor İl Müdürümüz İsmail Hakkı Kasapoğlu’na şükranlarımızı sunuyoruz ”diye konuştu.

 

Haber: Köksal ÖNER

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

eşya depolamauluslararası evden eve nakliyatuluslararası evden eve nakliyat