Haber Aramızda | Samsun Haberleri

Saydam Bayram İYİ Parti Canik İlçe Başkanlığı’na Adaylığını Açıkladı

Saydam Bayram İYİ Parti Canik İlçe Başkanlığı’na Adaylığını Açıkladı
45 views
02 Aralık 2022 - 23:22

İYİ Parti Samsun İl Kadın Politikaları Başkanı Saydam Bayram, İYİ Parti Canik İlçe Başkanlığı’na aday olduğunu açıkladı.

 

İYİ Parti Canik İlçe Başkanlığında adaylığını açıklayan Bayram yaptığı açıklamada;

“2,5 yıl aradan sonra tekrar Canik İlçe Başkan adayıyım. Bu süreçte tekrar aday olmamın sebebi İktidara yürüdüğümüz bu süreçte şahsıma daha fazla çalışma, azim ve fedakarlığı göstereceğime inanmamdır. Memleketim için ne yapabilirim diye aldığım ve kurucusu olduğum bu partide 5 yıldır bana layık görülen görevleri elimden geldiğince yapmaya çalıştım. Yaptıklarım yapacaklarımın teminatı sayılıp teşkilatımın desteği ve İlçeyi daha iyi bir noktaya taşıyacağıma inanmaları sebebiyle 2. kez yine karşınızdayım.

 

Kazanmam durumunda alacağım sorumluluğun farkında olduğumu ve elimden gelenin en iyisinin yapacağımı bilmenizi isterim.  Bu nedenle yaşadığım İlçenin refahı ve mutluluğu için Genel Merkezimizin ve İl başkanlığımızın doğruları çerçevesinde elimden geleni yapacağıma sizlerin huzurunda söz veriyorum. Ben ve yönetimdeki arkadaşlarım gidilmeyen kapı, köy, mahalle ziyaret edilmeyen esnaf bırakmayacağız. Üye sayısını artırmak insanları İyiler Ailesine katmak için var gücümüzle çalışacağız. Artık hayatı kin, nefret ve öfkeyle şekillenmiş yöneticileri istemiyoruz Tek adamın aklıyla tüm ülkenin ortak aklı ile geleceğini yok eden bir sistemin devamına müsaade etmeyeceğiz.

 

Nitelikli, liyakatli ve çalışkan insanların hak ettiği yerde olması ve önünün açılması için elimden geleni yapacağıma söz veriyorum. Sayın Merak Akşener ‘in önderliğinde Atatürkçü, Milliyetçi, Kalkınmacı, demokrat bir siyasi yelpazenin tam merkezinde olan partimize sağcısı, solcusu, Türkü, Kürdü, Lazı, Çerkezi ve ülkemin tüm renklerini bu partiye ve benimle çalışıp yol arkadaşlığına davet ediyorum. Gelin hep beraber temelini attığımız bu partiye bir tuğlada siz koyun. AKP ‘den kurtulduğumuz ve iktidar olduğumuz o gün hep beraber bunun sevincini ve gururunu birlikte yaşayalım. Beni destekleyen yada desteklemeyen bütün arkadaşlarıma saygı ve sevgilerimi sunuyorum” dedi.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

<