Haber Aramızda | Samsun Haberleri

Vali Dağlı’dan Aşı Daveti

Vali Dağlı’dan Aşı Daveti
1 views
13 Ekim 2021 - 21:07

Salıpazarı ilçesini ziyaret ederek aşı çalışmaları ve devam eden projeler hakkında bilgi alan Samsun Valisi Doç. Dr. Zülkif Dağlı, Salıpazarı ilçesinde bir dizi ziyaret ve incelemelerde bulundu. Vali Doç Dr. Zülkif Dağlı, daha sonra aşısını yaptırmayan veya tüm dozlarını tamamlamayan vatandaşları bir an önce aşı olmaya davet etti.

 

Salıpazarı ilçesinde ilk olarak Kaymakamlığı ziyaret ederek, Kaymakam Burak Öz’den ilçede yürütülen hizmetler ile ilçe genelindeki korona virüs vakaları ve aşılama çalışmalarının son durumu hakkında bilgi alan Vali Doç Dr. Zülkif Dağl aşı yaptırmak için aynı binadaki Toplum Sağlığı Merkezi’ne gelenler ile resmi işlemleri için Kaymakamlıkta bulunan vatandaşlarla sohbet ederek, hayırlı günler diledi.

 

SOHBET EDİP, TALEP VE SORUNLARINI DİNLEDİ

Kaymakamlık ziyaretinin ardından ilçe merkezinde bulunan Fatih Camisi’nin altında yapımı devam eden Cami Gençlik Merkezi inşaatını inceleyen Vali Doç Dr. Zülkif Dağlı Salıpazarı Anadolu İmam Hatip Lisesi bahçesi ve 15 Temmuz Şehitler Meydanı’ndaki aşı uygulama alanlarını ziyaret ederek, esnaf ve vatandaşlarla sohbet edip, talep ve sorunlarını dinledi. Aşılama çalışmalarını gayretle sürdüren sağlık çalışanlarına kolaylıklar dileyen ve aşı yaptıran vatandaşlara gösterdikleri hassasiyet için teşekkür eden Vali Dağlı, henüz aşısını yaptırmayan veya tüm dozlarını tamamlamayan vatandaşları bir an önce aşı olmaya davet etti. Vali Dağlı daha sonra Salıpazarı Belediye Başkanı Halil Akgül’ü ziyaret ederek, belediyenin yürüttüğü çalışmalarla ilgili bilgi verdi.

Haber: Köksal ÖNER

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.