Haber Aramızda | Samsun Haberleri

Başkan Belur Her Akşam İftarını Vatandaşın Evinde Geçiyor

Başkan Belur Her Akşam İftarını Vatandaşın Evinde Geçiyor
147 views
16 Haziran 2016 - 16:38

Ayvacık Belediye Başkanı Mustafa Belur vatandaşlarımızın evine iftarda misafir olmaya devam ediyor.
Bugünkü durağı Koçyurdu Mahallesi olan Belediye Başkanı Mustafa Belur Koçyurdu mahallesinden yürüme engelli olan Züleyha Kaya’yı evinde ziyaret etti.
Züleyha Kaya ve ailesi ile bir süre sohbet eden Belediye Başkanı asıl engelli onları görmeyenlerdir diyerek sözlerine şöyle devam etti. ‘’ Belediye olarak tek görevimiz çevre düzenlemeleri yapmak, yol yapmak, altyapı sorunlarını gidermek değildir. Bizler Sosyal Belediyecilik anlayışı ile ilçemizde bulunan engelli vatandaşlarımıza hiçbir zaman duyarsız kalmadık. Her engelli kendine imkan verilirse topluma sağlamlar kadar yararlı olabilir. Onların sabrına ve azmine hayran olmamak elde değil. Bugün Züleyha kardeşimi ziyaret ederek sohbet etmek, bizlerden bir isteği arzusu var mı sormak istedik. Bizler Belediye olarak her zaman her konuda vatandaşımızın yanındayız ve olmaya da devam edeceğiz. ‘’ Dedi.
Daha sonra Belediye Başkanı Mustafa Belur Koçyurdu mahallesi eski muhtarı Mustafa Karakaya’nın evine iftarda misafir oldu. Belediye Başkanına Belediye Başkan Yardımcıları Cemal Güler, Refahittin Şencan, Belediye Meclis Üyemiz Cevdet Yalçıntaş ve İlçemiz iş damlarından Ayhan Aydemir eşlik etti

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

<