Haber Aramızda | Samsun Haberleri

Samsun MHP’den Bayram Mesajı

Samsun MHP’den Bayram Mesajı
77 views
24 Haziran 2017 - 19:26
Mübarek Ramazan ayının sonuna gelmiş olmanın hüznünü yaşarken, aynı zamanda bir bayrama daha ulaşmanın sevincini yaşamaktayız. Bayramlar küskünlüklerin, kırgınlıkların giderildiği, kucaklaşmanın, birlik ve beraberliğin en üst seviyeye çıktığı günlerdir. Bu bayramında milletçe; birlik ve beraberliğimize vesile olmasını cani gönülden diliyorum. 
Tüm Türk Dünyasının ve İslam Aleminin içine düştüğü ateş çemberinden suratla çıkması, tüm Türk yurtlarının ve islam coğrafyasının barış ve huzurla dolmasını, haksız yere zulüm gören, işkence gören, bütün soydaşlarımızın ve din kardeşlerimizin çektikleri sıkıntıların son bulmasını, aziz milletimizin ve vatanımızın her gün canımızı yakan kanımızı döken terör belasından kurtulmasını yüce Allah’tan mübarek Ramazan Bayramı hürmetine niyaz ediyorum.
Bu vesile ile tüm hemşehrilerimizin ramazan bayramını en kalbi duygularımla kutluyor, hayırlı bayramlar geçirmelerini diliyorum.
Diğer yandan il başkanlığımızın bayramlaşma programı İlkadım, Atakum ve Canik İlçe başkanlıklarımız ile birlikte Bayramın 2. günü Derya Düğün Salonunda yapılacaktır.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.