Haber Aramızda | Samsun Haberleri

Şehit Ateşi Kavak’a Düştü! Samsun Terör Şehidine Ağlıyor!

Şehit Ateşi Kavak’a Düştü! Samsun Terör Şehidine Ağlıyor!
91 views
14 Mart 2016 - 22:06

 

Ankara Kızılay’da, bomba yüklü araçla gerçekleştirilen saldırıda yaşamını yitiren hemşehrimiz Vakıflar Genel Müd.Müfettişi Oğuzhan Dura’nın cenazesi yarın Samsun’a geliyor.

37 Kişinin hayatını kaybettiği hain terör saldırısında hayatını kaybeden Kavak’ın Dura mahallesi nüfusuna kayıtlı Oğuzhan Dura’nın cenazesi yarın (15.03.2016) Salı günü Samsun Büyük Camide kılınacak İkindi Namazından sonra Asri Mezarlıkta toprağa verilecek. Kavak Belediye Başkanı İbrahim Sarıcaoğlu, terör’ün her türlüsünü lanetlerken konuşmasına şu şekilde devam etti;

“Ankara Kızılay’da gerçekleştirilen hain saldırı tüm ülkemizi yasa boğdu. İlçemizin Dura mahallesi nüfusuna kayıtlı olan hemşehrimiz Oğuzhan Dura’nın da olay yerinde şehit olduğunu üzüntü içerisinde öğrenmiş bulunmaktayız. Ülkemizi bölmek isteyen alçaklara karşı her zaman birlik içerisinde olacağız. Her geçen gün hızla büyüyen ülkemizin önünü kesmeye çalışan alçaklara asla boyun eğmeyeceğiz. Şehitimizin cenazesi yarın (15.03.2016) Samsun Büyük Camide kılınacak İkindi Namazından sonra Asri Mezarlıkta toprağa verilecektir. Şehitimize Allah’tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyorum” dedi.

 

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

<