Haber Aramızda | Samsun Haberleri

Bu restoranda müşteriler çırılçıplak! …

Bu restoranda müşteriler çırılçıplak! …
140 views
21 Nisan 2016 - 22:27

 

Şu güne kadar dekorları, yemek servisleri ve hatta personel kıyafetleriyle kendi konseptini yaratmış farklı restoranlarla çok karşılaştık. Ancak Londra’da yakında hizmete girecek olan bir restoran bütün tabuları alt üst edecek cinsten!

İngiltere’nin başkenti Londra’da ilk kez çıplak bir şekilde yemek yenecek restoran açılıyor. The Bunyadi adlı restoran, 3 aylığına açık olacak. Geçici bir restoran ve şimdiden yer ayırtılmaya başlanmış bile. Bekleme listesinde 7.000’in üzerinde isim var. Restoranın adı Hintçe “basit” veya “temel” anlamına gelen bir kelimeden oluşturulmuş ve restoranın ana teması da bu! Çırılçıplak yemek yeme fikri her ne kadar gözünüzün önünde manken vücutlu erkek ve kadınları canlandıracak olsa da, genelde orta yaşın üstündeki gurmelerin deney alanına dönüşeceği düşünülen restorandaki genel manzaranın aşağıdaki gibi olacağı düşünülüyor:

Restoranda bir çıplak taraf bir de kıyafetle girilebilecek taraf olacak. Doğal oturma alanları da listeye eklenebilecek artılardan ancak çıplak vücutla oturulduğunda pek de rahat olacağı izlenimi vermiyor…

Kaynak: Hürriyet Kelebek

 

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

<