Haber Aramızda | Samsun Haberleri

AKREP BURCU HAZİRAN AYI BURÇ YORUMU

AKREP BURCU HAZİRAN AYI BURÇ YORUMU
6.415 views
11 Haziran 2016 - 19:30

GENEL BAKIŞ

 

5 Haziran tarihinde Yeniay İkizler burcunda oluşacak ve yönetici güç Boğa’da olacak.İlişki ve iş ortaklıkları alanlarında finansal konularda dikkatli olmanız ve sağlam düşünmeniz gereken bir dönem olacak.

13 Haziran tarihinde Merkür İkizler burcunda seyrine devam ediyor.Hesap kitap yaparken yüzeysel davrandığınız bir dönem olabilir ve iyi analiz etmeniz gerekecek.20 Haziran Dolunay’ında önemli bir görünüm olacağı için iyi hesap etmeniz gerekecek.

17 Haziran tarihinde Venüs Yengeç burcunda seyrine başlayacak.Ramazan ayı dolayısıyla gurbeti ve yolculuğu temsil eden bir dönem olacak.

20 Haziran tarihinde Dolunay Yay burcunda seyrine başlayacak.Mali konularda gelinecek olan son noktayı gösterecek.Mali konularda girişimde bulunurken artı eksileri incelenmesi gerekecek.Aceleci olmamanız gereken bir dönem olacak.

21 Haziran ve ardından 30 Haziran’da sırasıyle Güneş ve Merkür Yengeç burcunda olacak.Ramazan ayında yakınlarınızla olmak isteyebilirsiniz.Karmaşık ve zor dünyada yaşanan olumsuzluklar nedeniyle kendi kabuğunuza çekilmek istediğiniz bir dönem olabilir.

30 Haziran tarihinde Mars Akrep burcunda düz seyre geçiyor.Kişisel beklentilerinizi beklemeye aldığınız dönemin sonunda olacağınız için artık hareket etmeniz gereken bir dönem olacak.

 

HAFTALARA GÖRE HAZİRAN AYI

 

1-5 Haziran arası:

Sevgili Akrepler, 5 Haziran saat 06.00 itibariyle İkizler burcunda doğacak Yeniay, ortaklaşa mal-mülk-para işleriniz (miras-hisse-kredi-vergi-borçlar) üzerinde etkili olan ve bu konularda dikkatlice muhasebede bulunulması gereken zamandır. Birden fazla iş ve meseleyle ilgilenmeniz gerekebilir. Aynı anda iki ayrı konu üzerinde düşünebilirsiniz. Bunlar pek kolay durumlar değil. Hesabınızı biliniz.  Bazen birileri sizi yanıltabilir, siz farkında bile olmazsınız. Bazen de siz kendi isteklerinizi kabul ettirmek amaçlı eksik veya yanlış konuşabilirsiniz. Ağzımızdan çıkana veya bize söylenene dikkat edelim.  Bu Yeniay, emin olmadıkça hiçbir sözleşme, borç, yükümlülük, ortaklık, bölüşüm gibi konularda imza atmamak gerektiğini işaret ediyor. Çünkü Yeniayın yöneticisi Merkür-Boğa burcunda ilerlemekte ve yakın bir zamanda geri hareketini sürdüren Mars ile karşıtlık oluşturacak. Bu da gösteriyor ki, evlilik, iş veya iş gibi ortaklıklarda daha dikkatli düşünmek lazım. Evinizi, ailenizi ilgilendiren konularda özellikle paylaşımınız, iletişiminiz yönünde inatlaşmalardan kırıcı sözlerden kaçınmak, ortaklaşa düşünmeyi bilmek, gerçekçi olmak lazım. Finansal konularda aklımız başımızda olmalı. Hesabımızı bilmeliyiz. Birilerine güvenip yola çıkmamalıyız. Evlenmeyi düşünüyorsak, iş ortaklığı kurmayı istiyorsak, en başında tarafların birbirine açık olması lazım. Boşanmayı düşünüyorsanız, nafaka meselelerinde hukuki hakları gözetmek gerek. Böylece doğru bir karar vermiş oluruz.

 

6-12 Haziran arası:

Haftanın hemen başındaki Güneş-Venüs kavuşumu İkizler burcunda gerçekleşiyor. İlişki meselelerinde karar vermeden önce tabii ki iyi düşünmeliyiz. Merkür-Boğa burcunda ilerlediği için, zaten sağlamlık, güvenilirlik bizim için kıymetli bir ölçek olacak. Bakacağız duruma. Finansal konularda, iş ortaklığı veya bölüşümlerde mantığımızın sesini duymak gerekiyor. Duygular yanıltıcı olabilir. Hangi mesele olursa olsun, burada söz konusu olan zaman ve güven unsurunu gözetmektir. Soru işaretleri uyandıran hiçbir şeyi es geçemeyiz. 9 Haziran tarihindeki görünüm, Mars geri hareketiyle örtüştüğü için doğal olarak, aranızdaki iletişim önemli. Güven veren konuşmalar, ilerisi adına umut vaat edici olabilir. Ancak anlaşmazlık yaşayan çiftlerin inatçı tavırlarla birbirlerine yaklaşmaları yanlış olur. Sonradan pişman olacağımız sözler vermemeliyiz.

 

13-19 Haziran arası:

12-30 Haziran tarihleri arasında etkili olacak Merkür-İkizler düz seyri, başkalarıyla olan her türlü maddi alışverişimizde uyanık davranmanın, çıkarlarımızı gözetmenin işaretçisidir. Nereden ne gelir, nasıl ikna edebiliriz, parayı nasıl değerlendirebiliriz, kimlerle bağlantıya geçeriz, bütün bunlar üzerinde durmakta yarar var. Hesabı bilme vaktidir. Eğer bir yatırım düşünüyorsak uzmanlara danışmamız gerekir. Aldığımız haberlerin aslını araştırmalıyız. Başkalarıyla olan her türlü paylaşımınızda, ortaklık ilişkinizde akıllıca hareket etmeye çalışalım.  Eğer sıkıntılarımız varsa,  bunları bilinçli bir şekilde ele almak gerekiyor.  Merkür ikizler burcunda zaten çıkarlarımız konusunda gözümüzü dört açmamızı sağlıyor.  Düşünmeden borç altına girmeyeceğiz. Parasal alışverişlerimizde akıllı hareket etmenin faydası büyük.

18 Haziran tarihindeki Satürn-Neptün görünümü, parasal konularda,  iş veya özel ortaklıklarda bilinçli olmak gerektiğini işaret ediyor.  Birilerine güvenip yola çıkmamak lazım. Tamam dediğimiz işler bir bakmışız ummadığımız şekilde gelişmiş. İş veya özel anlamda ihtiyacımız olan desteği alamamışız. Bunları hesaba katmak durumundayız. Kazanç elde etmek amaçlı girişimde bulunurken, şartlarımızı gözden geçirelim. Borç alıp-vermek gibi konularda atımızı sağlam kazığa bağlayalım.

17 Haziran-12 Temmuz tarihleri arasında, iç dünyanızda artan sezgileriniz bir ışık gibi sizi korur. İlişkisi sağlam temelli olanlar için bu dönem, yoğun duyarlılığın koruma ve sahiplenme içgüdüsüyle birleştiği bir zaman aralığıdır. İlişkisinde sorun olanlar bu dönemde hoşgörüyü, sempati, iyi niyeti ve duygusal bütünleşmeyi kendi aralarında kolaylıkla sağlamaları mümkündür.  İlişkisi olmayanlar bu dönemde, güven, sadakat olguları güçlü, ailevi ve toplum değerlerine saygılı, sahiplenici ve koruyucu kişileri çekici bulabilirler. Tanıdığınız insanlara, zamanla oluşturduğunuz değerlerinize, ailenize, ülkünüze sıkı sıkıya bağlılık gösterdiğiniz bu süreçte, güvendiğiniz insanlara, ortamlara daha fazla yönelirsiniz.

 

20-30 Haziran arası:

Sevgili Akrepler, 20 Haziran saat 14:02 Yay burcunda oluşan Dolunay, ailemiz, partnerimiz, hayatımızda önemli olan her şeyi, aklımızın süzgecinden geçirip ne yönde ilerlememiz gerektiğini test etme zamanımızdır. Bilinçli olmak tabii ki gerekir. Eğer kazanç elde etmek, büyümek, özgür olmak istiyorsak, aklımızı başımıza toplamak durumundayız. Birilerine bağlı olmak, sadece onların varlığıyla ayakta durmak çözüm değil. Bizim hesabımızı iyi yapmamız gerekiyor. Kredi, burs, borçlarımız, miras veya başka yollardan gelecek desteklere güvenemeyiz. Bugün var, yarın yoklar veya astarı yüzünden pahalıya gelecekse ne işe yararlar. Kimi Akrepler bu Dolunayda kendilerine gerçeği gösterecek, doğru şekilde yönlendirecek, yanında olabilecek birine ihtiyaç duyar. Bu bazen en yakınındaki kişi olabilir. Hiç belli olmaz. Ay-Uranüs görünümü bu Dolunayda parasal kazancımızla ilgili konularda farklı bir şeyler yapmak, çözüm yolu bulmak istediğimizin işaretçisidir. Bir anda karar verebiliriz. Ancak bu kararın artı ve eksilerini gözden geçirmeliyiz. Dolunayın ardından Ay-Oğlak burcunda ilerleyecek. Bir büyüğümüzden destek görebiliriz. Bir işi halletmek için ciddi ciddi düşünürüz. İş hayatımız, sorumluluklarımız, yakın çevremizle bağlantımızı önemseriz.

21 Haziran-22 Temmuz tarihleri arasında Yengeç burcunda ilerleyecek Güneş, süresince güven olgusu ön planda olacak. Geçmişten bu yana yaşanılanları, size kattığı değerleri, tecrübelerinizi, inandıklarınızı, sahip olduklarınızı tümüyle kıymetli bulursunuz. Acı tecrübeler, ailevi veya özel anlamda yaşanmış olabilir. Bunların size kattığı değerlerin ne kadar önemli olduğunu bir kez daha fark edebilirsiniz. Yaşadığınız ülke, hedefleriniz,  amacınız, yarınlarınızın garanti altına alınması bu bir aylık süreçte ön plandadır. Mesleki konular üzerinde durulacak bu dönemde, kimileri farklı bir yere taşınabilir, bir müddetliğine gidebilir, ekmeğini kazanabilir. Master yapmak,  yüksek okul tercihinde bulunmak gibi konular gündeme gelebilir. Uzaklarda bulunan akrabalar ziyaret edilir, eski dostlarla bağlantıya geçilir. Tatile çıkılabilir.

26 Haziran tarihindeki Jüpiter-Pluto görünümü, sizin gelecek hedeflerinizi düzgün ve hakikaten yararlı şekilde düzenlemeniz yönünde olumludur. Ayrıca değişim ve yenilenmesi gereken yakın çevrenizle alakalı konuları da gündem maddeniz içine alarak gözden geçirmenizi sağlar. Son sekiz yıldan bu yana yaşadığınız deneyimler, bunların sizde bıraktığı izler doğal olarak size birçok tecrübeler kazandırmış olmalı. Artık yüzeysel, hiçbir işlerliği olmayan fikirlere, insanlara, durumlara prim vermiyor olmalısınız. Kimler geldi kimler geçti diyoruz ya aynen öyle. Önümüzdeki Haziran sonuna kadar, eğitim, iş veya başka bir nedenle başka bir çevreye dahil olabilirsiniz. Kendinizi geliştirmek amaçlı aktivitelerde bulunabilirsiniz.

30 Haziran-14 Temmuz tarihleri arasında Yengeç burcunda ilerleyecek Merkür, geçmiş problemlerinize çözüm bulmanızda ve geleceğinizi şekillendirmenizde dikkatli ve mantıklı düşünmenin önemini gösteriyor.  Hassas düşünmeye neden olabilir. Güç ve kontrole bu denli önem veren bir Akrep bu süreçte ileriye bakmalı ve eski tecrübelerini göz önüne alarak geleceğe yönlenmelidir. Çünkü şimdi önemli olan tarafsız düşünmektir. Gereksinimler, gelecek, maddi konular, hedefler anlamında gerçekçi olma zamanımız. Sezgilerinizin gücünü yükseltici olan bu enerji, atacağınız her adımın daha sonra nereye varabileceğini de tahmin etmenizde kuvvet olacaktır.

30 Haziran-2 Ağustos tarihleri arasında burcunuz üzerinde ilerleyecek Mars, kararlarınızı netleştirmenizi sağlar. Hedefinize uygun ilerlersiniz. Geri hareket döneminde üzerinde düşündüğünüz planlarınızı uygularsınız. Size ufak bir tavsiyem var. Karşılaşacağınız teklifleri, fırsatları, gelişmeleri tekrar bir gözden geçiriniz. Disiplin bu dönemde oldukça önemli. Kendinize duyduğunuz saygı ve hedefiniz çok kıymetli. İşte bunların bilinciyle hareket ederseniz, başarılı sonuçlar alabilirsiniz. Bir de lütfen, hiç kimse üzerinde baskı uygulamayınız. Siz işinize, hayatınıza, amacınıza bakınız. Aylardır geride kaldınız, birilerine uymak zorundaydınız. İşte şimdi kuvvetiniz yerine geliyor. Enerjinizi, doğru iş ve konular üzerinde odaklayınız. Zamanı en iyi şekilde kullanınız.

 

HAZİRAN Ayı Astroloji Takviminiz

Pozitif Enerjili Günler       : 6-7-11-12-16-17-21-22-25-26
Zayıf Enerjili Günler                       :
2-3-8-9-23-24-30
Aşkta En Şanslı Günler                   :
25-26
Parasal Açıdan Şanslı Günler         :
18-19

Yeniay : 15-16-17-18
(Ay-Akrep burcu geçiş günleri, sizin için yeniay anlamı taşır. Bilinçli istekleriniz ile bilinçaltınız uyumludur ve yeni başlangıçlar için taze enerji anlamı taşır)

Dolunay : 2-3-4-29-30
(Ay-Boğa burcu geçiş günleri, burcunuz ile karşıtlık oluşturduğu için Dolunay anlamı taşır.  Final, bitişler, duygularınızla düşünceleriniz arasındaki çekişmedir. İyi dengelenmesi halinde yapıcıdır. Zayıf enerjidir. Fiziksel olarak kendinizi güçsüz hissedebilirsiniz.)

iremSU
Mynet Astroloji Danışmanı

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

Ankara EscortcasinoPendik Kurtköy Escortgaziantep escortgaziantep escorteryaman escortataşehir escortcabarino casinobestfreeslotgamesPartouche casinoefes casinobetandreaspalacebetbetzulagoldenbahisbetasusgolegolGut casinoMebbistrendyol indirim koduizmir psikologeskişehir çilingirbodrum klima servisibetturkeyxslotistanbul escort bayanseoMeritkingJojobet1xbetescort ankaramatbetmatadorbetcasibomhttp://www.escortbayanlariz.netistanbul escortcasino sitelericasino sitelerideneme bonusu veren sitelercasibombettiltbetturkeycasino chefGrandpashabetiddaa 1 numaragrandpashabetMeritkingMeritkingcasibom twittercasibom güncel girişcasibomgrandpashabetgrandpashabetcasibom girişMeritkingcasibomcasibomcasibommatadorbetcasinolevant girişcasibommarsbahisjojobetjojobetjojobetjojobetcasibomholiganbetjojobetmeritkingjojobetjojobetcasibom casibomcasibombycasinozürihbetzürihbetzürihbethodribetbombabetbombabetparis sportif quebecparis sportif quebecparis sportifs hors arjelparis sportifs hors arjelparis sportifs hors arjelparis sportifs hors arjelparis sportifs sans vérificationparis sportifs sans vérificationparis sportifs au Luxembourgsites de paris anglaissites de paris anglaismeilleur site de pari sportif internationaljetxjeux de pouletjeux de pouletparis sportif esportparis sportif esportparis sportif tenniscasino en ligne francecasino en ligne francemeilleur casino en lignemeilleur casino en lignecasino roulette en lignecasino roulette en ligneevolution casino en lignecasino bonus sans depotcasino bonus sans depotbookmaker hors arjelcasino roulette astuceaviator jeuxmystake chickenyonibet françaisliste cote matchmeilleur application sportblackjack regleblackjack regleblackjack regleroulette hasardroulette hasardstrategie blackjackstrategie blackjackapplication casino argent réelpalazzocasinojeux gratuit casinojeux gratuit casinojeux gratuit casinojeux gratuit casinojeux gratuits sans inscriptionsjeux gratuits sans inscriptionsjeux gratuits sans inscriptionsroulette françaisecasino legal francecasino legal francecote courses hippiquesparis hippiques en lignekingbettingpmu cotesjeux d'argent avionmeilleurs bonus paris sportifsparis sur le volley-balljeu gratuit pokercasino en ligne fiabletours gratuits casinovideo poker en lignevideo poker en lignevideo poker en lignecasino en ligne gratuitcasino en ligne gratuitnouveau casino en ligneyonibet en francecomment jouer lotocomment jouer lotogalabetceltabetfenomenbetcasinobonanzabettickettélécharger parions sportplinko franceiknowbetcasino dicetulipbetnewcratossite de jeux casino en lignesite de jeux casino en lignesohobetmeilleur site de jeux casino en lignesbetinhermesbetCabarinoonline bahis siteleribetandyoucaddebetnetxcasinoyinebetolabahisonwinbtcbahisbetsatverabetcasinogalata888betsrekorbetmetrobahiselenorbetcresus casino aviscresus casino applicationwild sultan casino en lignewild sultan viptortuga casino connexionmadnix casino bonus sans dépôtwinoui casinowinoui casino en lignemagical spinmagical spin casinomagical spin casinoazur casinoazur casino avisazur casino connexionazur casino en lignelucky8 se connecterbetifybetify casinobetify applicationlucky31lucky31 avisspace fortunaspace fortuna casino777 jackpot bobjackpot bob casino bonus sans dépôtamon casino avisamon casino en lignelucky31 blackjacklucky31 blackjackspace fortuna retraitjackpot bob applicationmadnix applicationmadnix applicationmadnix inscriptiontortuga casino compte bloquéazur casino bonusbetify promo codecasino joka bonus sans dépôtlucky31 retraitefes casino üyelikleonbet üyelikbovbet üyeliktwin üyelikwild sultan bonus sans depotwild sultan retraitwild sultan casino bonus sans dépôtcresus casino bonusavrupabetbetonred üyelik7slots üyelik7slots üyelikportbetmatadorbet üyelikkatsubetmiraxcasinobitkingzbetsahasantabetretrobetsafirbetvbetmislibethedefbetmakrobetbetvigoneyinemaltcasinoceltabitbetsilinqueenbettrinkbetxslotbet365casiverasiyahbetmeilleurs casino en ligne francaismeilleurs casino en ligne francaiscasino en ligne franceméthode mathematique pour gagner au paris sportifle cod sportif parisretrait yonibetvizebetjeux casino gratuit 3 rouleauxbahisbetabetnanopari sportif algériecasino bonus gratuitcasibomcratos royal betbc gamesportsbet promo codeduelbits promo codekryptosinobitcoin casino bonuscrypto casino bonusCasino UniqueNine Casino Aviscrypto casino ukTop Mobile SlotsSeven Casino AvisLocowincasinos with no depositall casino gamesreal money casinos onlinebaccarat onlinefree video pokersweeps coins casinofunzpointswheel of decidingmillionz casino avismillionz casino avisplayzaxkikbetbuitenlandse casinoonline casino ideal777 nederlandkansino inloggenbetcity casinocircus casinocasino- en dice spellenone casinomarsbahislotobetmilyonermilyar comProntoBetWoopwin CasinoLimewinGoldenbetbetwinnerMagical Spinlevant casinoSpace FortunaCasino Nightmirax casinoroxenbetbetspinorizz casinoJulius Casinosites de paris anglaispadisahbetbetparibubettiltlorabetcazinostarsSlotomaniaGods of WarDragon TigerPinup Girlsregnobetvaycasinoscori probahiscomwonoddpasgolcasinopopbahislionpirobettambetpolobet
<