Haber Aramızda | Samsun Haberleri

AKREP BURCU TEMMUZ AYI BURÇ YORUMU

AKREP BURCU TEMMUZ AYI BURÇ YORUMU
219 views
07 Temmuz 2016 - 19:27

Sevgili Akrepler, 4 Temmuz tarihinde yengeç burcunda bir Yeniay doğacak. Özlem duygularıyla birlikte iş veya eğitim konularını gündeme getirecek. Uzak yerlerdeki plan ve projelerinizi gündeme getirecek. Yolculuklar,,güvence arzusu önünüzde duracak. Aşk hayatınızla ilgili konular tekrar gündeme gelecek. Yeni biriyle tanışabilirsiniz.

12-14 Temmuz tarihlerinde Venüs ve Merkür Aslan burcundaki seyrine başlayacak. Sorumluluklarınız dahilinde kendinizi ne kadar ifade edebildiğinizi inceleyeceksiniz. Öne çıkmak ve önde olmak istiyorsunuz.

20 Temmuz tarihinde Oğlak burcunda bir Dolunay oluşacak. Bu Dolunay’da, planlarınız ve davranışlarınızın güvence getirip getirmediğini inceleyeceksiniz. Maddi konularda bu Dolunay oldukça etkili olacak.

22 Temmuz tarihinde Güneş, Aslan burcunda seyrine başlıyor. Kendinize güveniniz ön planda olacak ve düşüncelerinizle planlarınızı yönetebilmenize yarayacak.

30 Temmuz tarihinde Merkür Başak burcunda seyrine başladığında Akrepler için ileriye dönük anlamda hesapları oturtma fırsatı doğacak. Plan ve projelerinizi dış dünyaya sunarken nelere ihtiyaç duyabileceğinizi sorgulayacaksınız. Her şey gönlünüzce olsun.

 

HAFTALARA GÖRE TEMMUZ AYI

 

1-10 Temmuz arası:

Sevgili Akrepler, 4 Temmuz saat 14:01 de, Yengeç burcunda doğacak Yeniay, duygusal kararların, özlemlerin, geçmişin etkisinin üzerimizde yoğunluğunu işaret ediyor. Ancak başarılı bir yol izlemek istiyorsak, bu Yeniayı olumlu bir bakış açısıyla ele alırsak daha doğru değerlendiririz. Öncelikle, bir değişim, yeni bir adım atılacaksa, sadece kendi bakış açımıza göre değil, şartlar çerçevesinde gerçekçi olmamız gerekiyor. Ayrıca yaptığımızdan emin olmak, sabırlı ve sorumluluk almak lazım. Yeniayın görünümleri bu konuda bize yol göstericidir. Ay-Merkür kavuşumu, eğitim-ailevi-ticari-ve sizi ilgilendiren konularda bilgi sahibi olmanızı, tecrübelerinize göre bir yol belirlemenizi sağlıyor. Size destek olan aile büyükleri veya dışarıdan kişiler yol göstericidirler. Daha önce denenmiş bir işi, yöntemi tercih edebilirsiniz. Azimli ve kararlı şekilde çalışırsınız. Odaklanmanız halinde hiçbir şeyi unutmazsınız. Ay-Neptün görünümü, ideallerinizi geleceğiniz doğrultusunda belirlemenizi sağlar. Hafızanız oldukça güçlüdür. Hayallerinizi hayata geçirebilir, tasarladıklarınızı dışarıda gösterme fırsatı yakalarsınız. Yolculuklar, görüşmeler başarı geçer. Size kendinizi iyi hissettirecek dostlarla tanışırsınız. Ay-Kuzey düğümü gelişim, büyüme, verimlilik anlamında destekleyicidir. Ay-Pluto karşıtlığı, derinlikli analiz yapmanızı, işlerinizi hırslı bir şekilde yoluna koymanızı, insanları ikna etmenizi sağlar. Daha fazla kendinize güvenirsiniz. Ay-Jüpiter görünümü, yolculuk, iş görüşmesi, düzenleme, yeni bir proje üzerinde çalışmanın işaretçisidir.

 

11-17 Temmuz arası:

12 Temmuz- 5 Ağustos tarihleri arasında Aslan burcunda ilerleyecek Venüs, iş ortamında, dış dünyada, ilişkilerinizde baskın olmak istersiniz. Amaca dönük bir şekilde hem arzuladıklarınızı elde etmek hem de ilgi uyandırmaktan hoşlanırsınız. İş veya özel ilişkilerinizde karşı tarafı etkilemek, ne kadar özel biri olduğunuzu kabul ettirmekten yanasınız.

14 Temmuz- 30 Temmuz tarihleri arasında etkili Merkür-Aslan süresince, iş hayatınızdaki ifade gücünüz ve zekanız bir hayli önem taşır. Akıllı olan kazanır diyelim. İnsanların ilgisini çekebilmek için sözleriniz, fikirleriniz etkileyici olmalıdır. Yetenek ve becerilerinizi mutlaka gösteriniz. Ancak şunu da ekleyeyim. Konuşmak kadar dinlemeyi bilmek de faydalıdır. Özel ilişkilerde, her iki kişi de, yaşamsal hedefleri anlamında ortak mı düşünüyorlar. Bu soru çok önemli. Ayrıca mali konularda da bu geçişin önemi var. Başkalarına bağımlı olmak yerine, kendi gücünüzle ayakta durmanız gerekiyor. Hedef belirlemeniz veya belirlenmiş bir hedefiniz varsa, buna ulaşmak için cesur olmalısınız.

 

18-24 Temmuz arası:

Sevgili Akrepler, 20 Temmuz saat 01:57 de, Oğlak burcunda oluşacak Dolunay, dışarıda aradığımız güveni şimdi kendi içimizde yaratmanın önemini vurguluyor. Biz şimdi sadece bir şeylere adanmış bir ömür sürmek yerine, kendi gücümüze, bilgimize, tecrübelerimize güvenerek yol almalıyız. Vatanımız, topraklarımız kadar ailemiz, yakınlarımız, can bildiklerimiz de önemli. Uzaklardan yakınlara gelerek, halimize ahvalimize bir bakacağız. Yakınlarımızın sorunlarında yanlarında olmaya çalışacağız. İşimize gücümüze bakacağız. Dolunayın ardından Ay-Kova burcunda ilerleyecek. Evin içinde bir değişim, yenilik, ailemizle ilgili konulara bir göz gezdireceğiz. Tatile çıkabiliriz, evde dinlenebiliriz, dostlarımızla olabiliriz. Venüs-Satürn görünüm, bu Dolunayın oluştuğu günün etkin enerjisidir. Sorumluluklarımızı hatırlatıcı etkisinin yanı sıra gönlümüze hoş gelene yöneltecek kazanç arzusu da verecektir. Bütçemiz çerçevesi içinde neler yapabileceğimizi tespit edebiliriz. İlişki tercihimizi yaparken,  özgüveni yüksek, yaşamayı seven, fikirleri tutarlı ve ortaklaşa bir yaşamın sorumluluklarını bilen kişilere yöneleceğiz. İlişkimiz varsa, bu olguların dikkatini alınmasını talep edeceğiz.

22 Temmuz- 22 Ağustos tarihleri arasında Güneş-Aslan burcunda ilerleyecek. Bu süreci genel olarak ele alırsak, gerek toplum içinde ve gerekse iş hayatımızda kendimizi güçlü bir şekilde ifade etmek son derece önemlidir. Eğer amacımız sesimizi duyurmaksa, o zaman sorumluluk almaya, bunları başarılı bir şekilde yerine getirmeye çalışmalıyız. Tabii ki dış dünya bazen kurtlar sofrası gibidir. Eğer siz zayıf davranırsanız veya aşırı gururlu tepkilerde bulunursanız ilerlemek kolay olmaz. Burada en önemli husus ne istediğinizi bilmek ve karşınıza çıkabilecek zorluklardan yılmamaktır.

 

25-31 Temmuz arası:

30 Temmuz- 30 Ağustos tarihleri arasında Merkür-Başak burcunda ilerleyecek. Bu geçiş, hedeflerimiz detaylı düşünmemizi sağlar. Aslında böyle düşünmek zaman zaman işin içinden çıkmakta zorluklar yaratsa da, sonuçta başarılı bir karar vermede, ayrıntıların farkına varmada sizi destekleyicidir. İş arkadaşlıkları, proje amaçlı bir araya gelişler, ekibin kurulması ve hangi insanlarla çalışılacağı gibi konular, genelde gündemde olduğu için, birileri size veya siz birilerine haber göndererek, teklif yollayarak bu işle ilgili ayrıntıları gözden geçirebilirsiniz. Sosyal hayat bu zamanda öyle eğlenceden ziyade, iş amaçlı düşünülecek şekilde ele alınır.

 

TEMMUZ Ayı Astroloji Takviminiz

Pozitif Enerjili Günler         : 4-8-9-13-14-18-19-23-31
Zayıf Enerjili Günler                       :
6-7-20-21-27
Aşkta En Şanslı Günler                   :
23
Parasal Açıdan Şanslı Günler         :
16

Yeniay : 12-13-14-15
(Ay-Akrep burcu geçiş günleri, sizin için yeniay anlamı taşır. Bilinçli istekleriniz ile bilinçaltınız uyumludur ve yeni başlangıçlar için taze enerji anlamı taşır)

Dolunay : 1-26-27-28
(Ay-Boğa burcu geçiş günleri, burcunuz ile karşıtlık oluşturduğu için Dolunay anlamı taşır.  Final, bitişler, duygularınızla düşünceleriniz arasındaki çekişmedir. İyi dengelenmesi halinde yapıcıdır. Zayıf enerjidir. Fiziksel olarak kendinizi güçsüz hissedebilirsiniz.)

iremSU
Mynet Astroloji Danışmanı

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

<