Haber Aramızda | Samsun Haberleri

ASLAN BURCU AĞUSTOS AYI BURÇ YORUMU

ASLAN BURCU AĞUSTOS AYI BURÇ YORUMU
195 views
07 Ağustos 2016 - 13:32

 

 

GENEL BAKIŞ

 

Sevgili Aslanlar, 2 Ağustos’ta burcunuzda bir Yeniay oluşuyor. Kişisel anlamda verilen kararlar, toplum içinde farklı yönlerinizi ortaya koyma, her türlü sağlığınız, güzelliğiniz, bakımınız gibi konularda yenilenme arzusunu ortaya koyacak. Aşk hayatınızla ilgili konularda yeni bir adım atma konusunda hevesli olacaksınız. Aynı gün Mars Yay burcunda seyrine başlıyor. Karşınıza çıkan insanın doğru bir insan olduğu konusunda ya da hayatınızdaki kişinin sizin için doğru olduğu konusunda yine de hemen karar vermeyin. Özgürlük arzunuzun altı dolu olmalı. Gerçekçi olursanız kendinizi doğru bir yönlendirmede bulacaksınız.

5 Ağustos tarihinde Venüs Başak burcunda seyrine başlıyor. Mali konularda ve ikili ilişkilerde hesaplama ve inceleme dönemi olacak. Her şeyi gözden geçirip parasal konulardaki ilişkilerinizin incelenmesini ön plana alacaksınız.

18 Ağustos’ta karşıt burcunuzda bir Dolunay oluşuyor. Bu Dolunay, gerçekçi bir şekilde önünüzü görmede etkili olacak. Mevcut ilişkinizde ya da hayatınıza yeni girecek bir ikişiyle ilgili gözden geçirme fırsatı yakalayacaksınız. Para, sağlık, çalışma hayatı gibi konular karşınıza çıkacak ve bu konularda sizin için neyin doğru olup olmadığını gözden geçireceksiniz.

22 Ağustos tarihinde Güneş Başak burcunda olacak. Gelen teklifleri ince eleyip sık dokuyacaksınız. Kazanma hevesiniz artacak ama her şeyi beğenmeyeceksiniz. Bu geçişte, fizibilite yapıp analizlerle güçlendireceksiniz.

30 Ağustos tarihinde Venüs-Terazi geçişi etkili olacak. Kararlar ve konuşmalar yaşayabilirsiniz. Her şey bir dengeye kavuşacak, yolculuklar yaşayacak ve yeni birileriyle tanışıp yeni adımlar atacaksınız. Aynı gün, 22 Eylül’e kadar devam edecek bir gerileme hareketine Merkür giriyor. Bu hareket, her şeyin maddi ve manevi değerler anlamında incelenmesini sağlayacak. Her şeyi artı ve eksileriyle tartacaksınız. Bunu yaparsanız Eylül ayının sonundan itibaren yeniliklere açık olacaksınız. Her şey gönlünüzce olsun.

 

 

HAFTALARA GÖRE AĞUSTOS AYI

 

Sevgili Aslanlar, 2 Ağustos saat 23:45 de burcunuzda doğacak Yeniay, hani tam zamanında geldi bu şans denilecek kadar olumludur. Bir görünümü var, onu birazdan açıklayacağım. Ancak genel olarak sizler için faydalı buluyorum. Kişisel anlamda sizi aktif edici, özgürce kararlar vermenizde itekleyicidir. Ne arzunuz veya hangi planınız varsa, onu başarılı şekilde yerine getirirsiniz. Bu Yeniay size güç veriyor, girişimlerde bulunmanız için destek oluyor ve aşkta, çocuk meselelerinde ivme kazandırıyor. Parlaklık ve cesaret her an yanınızda. Hangi alanda etkili, neler önemli birlikte ele alalım. Bugün gökyüzüne baktığımızda, Ay-Mars görünümü ilk dikkatimizi çeken etki. Bu Yeniay, şu sıralarda güven duygunuzu azaltan, ailevi ve psikolojik anlamda sizi zorlayan konuları çözüme kavuşturacağınızı işaret ediyor. Belki epeydir hassassınız. Birçok mesele sizi yordu ve üzdü. Ancak emin olunuz ki, bu Yeniay size şans getiricidir. Mars-Yay burcunda bugün seyrine başlıyor. Böylece Yeniayın sizin için hayli aktif gelişmelere işaret olduğunu görüyoruz. Gönlünüzce eğlenebilir, gezebilir, yeni biriyle tanışabilir, çocuklarınız varsa onlarla etkinliklere katılabilir, bir bebek sahibi olmayı düşünebilirsiniz. Seksüel arzular, partnerinizle sıcacık paylaşımlar bu Yeniayın ışıklandırıcı halidir. Şimdi kararlarınızı özgüven duygunuz yüksek verebilirsiniz. Ay-Satürn görünümü, bu Yeniayın duygularınızı ciddi anlamda gözden geçireceğinizi, size aşkı, zevkleri, hayatı farklı bir açıdan kuvvetli şekilde gösterecek gelişmeler yaşanabileceğini vurguluyor. Hayırlısı olsun diyelim.

2 Ağustos- 27 Eylül tarihleri arasında Yay burcunda ilerleyecek Mars, isteklerimizin peşinden gidebilme ve ele geçirebilme arzumuzun göstergesidir. Durum böyle olunca aşk konusunda cesur davranırsınız. Bu süreçte, hayallerinizin gücü yüksektir ve deneyimlere gayet açıksınızdır. Bilirsiniz Aslanlar kendilerini ifade etmekten ve liderlik özelliklerini göstermekten son derece zevk alırlar. Girişkenlikleri ve aşkta cömert davranışlarıyla, karşı cins tarafından her zaman tercih edilmişlerdir. Çünkü kral ve kraliçe ruhunu bünyelerinde taşıyan ve bu olguyla güçlendirilmiş olarak dünyaya gelen özel kişilerdir. Mars-Yay geçişi, aşkta özgür hareket etmenizi ve maceralar yaşamanızı sağlayan güçlü bir zaman dilimidir. Hayatınıza birçok kişi girebilir. Yeni başlayan ilişkilerde veya devam eden beraberliklerde, partnerinizin gayet özel bir insanla olduğunu bilerek, buna göre davranması gerekecektir. Sizin liderliğinizi  kabul etmesini, sizi pohpohlamasını beklersiniz. Bu süreç yolculukları, hukuk, çocuklar, eğitim, ticari konularda da sizi destekleyicidir. Satürn de bu alanda ilerlediği için benim sizlere tavsiyem, gerçekçi olmanızdır. 24 Ağustos tarihi bu anlamda dikkat çekicidir.

5 Ağustos- 30 Ağustos tarihleri arasında Başak burcunda ilerleyecek Venüs, kazancımızla alakalı konular ve bu yönde kurulan ilişkilerin hayatımızdaki yeri bir hayli önem kazanır. Gelirimiz yeterli mi, geçimimizi sağlıyor muyuz, eğer yatırım düşünüyorsak ne yönde bir karar almalıyız? Bütün bunları iyice ölçüp biçmekte yarar vardır. Gelir sağlayan, ufak tefek işler yapabiliriz veya elimizdeki miktara göre ihtiyaçlarımızı karşılarız. Hesabımızı biliriz.  Yetenekli olduğumuz konularda başkalarına faydalı olarak özverili çalışabiliriz. Bunun karşılığı da görebiliriz. Güzellik, estetik, sağlıkla alakalı konulara para harcayabiliriz veya bu yolla kazanç elde edebiliriz. Bu süreçte bir yatırım düşünüyorsak, piyasanın durumuna iyice bakmalı ona göre hareket edilmelidir.

 

8-14 Ağustos arası:

13 Ağustos- 6 Nisan 2017 tarihleri arasında Satürn-Yay burcunda ileri seyrini sürdürecek. Bu dönem, sizin aşk hayatınız başta olmak üzere, çocuk meseleleri, çalışma hayatınız, sağlığınız, yeteneklerinizin değerlendirilmesi yönünde bir yapılandırma sürecidir. Aşkta ilerisi adına düşünülmesi, öylesine değil gerçekten bir ömrü paylaşabileceğiniz kişinin seçimi kıymetlidir. Görüş yapınız, hayatı ele alış biçiminiz, prensipleriniz doğrultusunda aşk hayatınızı düzene kavuşturmanız lazım. Zaten bu yolda testlerden geçilir ve karar verilir.  Problemli ilişkilerin hayatın kalitesini düşürebileceği, insanın moral motivasyonunu etkileyebileceğini bilmek lazım. Çocuklarınız varsa onlarla alakalı sorumluluklar bu dönemde bir hayli önem taşır. Nesil farklılığını gözeterek olgun şekilde davranmanız, onlara örnek olmanız icap edebilir. Bazı durumlarda ise, bu baskı şeklinde terbiye etmek, kendi görüşlerinizi dayatmak olur ki, bu hem evladınız hem de sizin için zorlayıcı olur. Bilakis ılımlı şekilde, anlayışlı biçimde yapılmalıdır. Çocuk sahibi olmak, evlat edinmek gibi etkileri de olabilecek bu dönem, bir mücadele, olgunlaşma vaktidir. Evladınız da, sizinle birlikte gelişecek, büyüyecektir. Bu dönemde, yeteneklerinizi değerlendirme yönünde fırsatlar karşınıza çıkabilir. Hobileriniz, işe dönüşür veya bu anlamda insanlara hizmet vermeniz mümkündür.

 

15-21 Ağustos arası:

Sevgili Aslanlar, 18 Ağustos saat 12:27 de, karşıt burcunuzda oluşacak Dolunay, sizin istekleriniz ile partneriniz veya diğerleri arasındaki kutuplaşmanın veya çekimin göstergesidir. Bu ilişkinin durumuna göre de önem taşıyor. Yeni bir tanışma ise, taraflar birbirlerini beğenirler hatta oldukça etkilenirler. Problemli ilişkide eğer her iki taraf da birbirini seviyorsa, ya anlaşırlar veya koparlar. Burada önemli olan kendinizi merkeze alarak düşünmemek, onun da ne hissettiğini sormaktır. Kaldı ki bu Dolunayda yapılması gereken de budur. Benmerkezci olmamak gerekiyor. Çünkü bir başkası buna müsaade etmez. Son bir aydır siz, ister istemez kendinizi önemsemektesiniz. Fiziksel ve ruhsal anlamda kendinize özen gösterdiniz. Belki bir şey düşünüyorsunuz. Bunu eşinize bugün söylemekten yanasınız. o zaman birlik ve beraberlik duygusuyla yaklaşmak gerekiyor. Ben böyle düşünüyorum sen ne dersin diyebilirsiniz. Bu onun hoşuna gidecektir. Bunu yapmadığınız zaman kendini dışlanmış hissedebilir. Hayır, yanıtı verebilir. İş ortaklıklarında görüş alışverişinde bulunulmalıdır. Dolunayın Uranüs ile görünümü, yeni birisiyle tanışmanın işaretçisi olduğu gibi, bir işin sonuca bağlanması, heyecan verici güzel bir gelişmenin, haberin gelişi gibi durumları işaret eder. Dolunayın ardından Ay-Balıkta ilerleyecek. Fedakarlık nereye kadar olmalı sorusuna cevap aratacak. Bilinçaltımızın derinliklerine ineriz. Bizi rahatsız eden meseleler varsa bunları şifaya kavuşturacak çözümler ararız. Parasal konularda tabii ki dikkatli bir incelemede bulunmak yararlıdır.

 

22-31 Ağustos arası:

22 Ağustos saat 19:38 – 22 Eylül saat 17:21 tarihleri arasında Başak burcunda ilerleyecek Güneş, parasal durumun ele alınması, hedef olarak belirlediğiniz işlerin yürürlüğe konması, gözden geçirilmesi anlamında etkilidir. Maddi açıdan doyurucu bir yaşam sürmek, arzu ettiğiniz yatırımları gerçekleştirmek istersiniz. Paranızı nereye harcadığınızın hesabını çok iyi bilirsiniz. Eğer bir iş girişiminiz varsa, bunun kazandırıcı olmasını istersiniz. İşe göre maaşınızı almak, kazandığınıza göre bütçenizi düzenlemek zamanıdır. Sosyal hayatınız, ilişkilerinizde seçici davranırsınız. Karşınızdaki insanı inceler, tutarsızlıktan hoşlanmazsınız.

30 Ağustos- 22 Eylül tarihleri arasında Merkür-Başak burcunda gerileyecek.  Gölgeli günlerini de hesaba katarsak 29 Eylül tarihine kadar, bütçenizi, alacak ve borçlarınızı, kazanç yollarını, parayla alakalı konuları bir muhasebeci gözüyle ele alacağız. Nereden ne geliyor, nereye ne veriliyor, geri kalan nedir? Buna göre yapılması gerekenlere de bakacağız. Bugüne dek belki de fazlasıyla rahat davrandınız veya tam tersine çok endişelisiniz. Şimdi duruma bakınız. Hakikaten zorlayıcı bir durum var mı? İhtiyaçlarınızı gözden geçiriniz. Yatırım kararlarınızı piyasanın şartları çerçevesinde analiz ediniz.  Bu yeniden değerlendirmeler işinize yarayacaktır. Geri hareket döneminde yenilikler mutlaka mercek altına alınmalıdır. Yarar-Zarar analizi yapılmalıdır. Aslanlar cömert kişilerdir. Kendilerini güçlü göstermekten hoşlanırlar. Gölgeli günlerini hesaba katarsak, 23 Ağustos-29 Eylül arası  (başlangıç tarihinin  bir hafta öncesi ve bitiş tarihinin bir hafta sonrası) savurganlık, limitleri zorlamak, bol keseden harcamalar tavsiye edilmez. Zaten Merkür-Başak geri hareket dönemlerinde öyle fazla müsrif davranılmaz. Bilakis gerekli ihtiyaçlar belirlenir, gereksiz satın alınmalardan kaçınılır.

30 Ağustos- 23 Eylül tarihleri arasında Venüs-Terazi burcunda ilerleyecek. Sosyal ilişkilerin canlanmasını, güzellik ve seçkinlik olgularının yükselişini sağlar. İnsanlarla uyumlu ve hoş bağlantılarda bulunuruz. Kısa bir seyahat, sevdiklerimizle beraber olmak için, bu dönemi tercih etmenizde yarar var. Hem gittiğiniz yerden hem birlikte olduğunuz kişilerden memnun kalırsınız. Venüs burcunuzla uyumlu bir görünüm yapacağı için, fiziksel ve ruhsal anlamda sizi ışıklandırır. Bu geçişin, mesleki konularda da etkisi çok önemlidir. Eğer işinizde başarı, huzur ve rahatlık hissediyorsanız bu dönemde verimli bir şekilde çalışabilirsiniz. İş girişimi düşünüyorsanız hem yeteneklerinize göre hem de maddi açıdan doyurucu olmasına önem vereceksiniz.

 

AĞUSTOS Ayı Astroloji Takviminiz

Pozitif Enerjili Günler         : 2-3-7-8-12-13-21-22-25-26-30
Zayıf Enerjili Günler                       :
9-10-17-23-24
Aşkta En Şanslı Günler                   :
12-13
Parasal Açıdan Şanslı Günler         :
5

Yeniay : 2-3-4-29-30-31
(Ay-Aslan burcu geçiş günleri, sizin için yeniay anlamı taşır. Bilinçli istekleriniz ile bilinçaltınız uyumludur ve yeni başlangıçlar için taze enerji anlamı taşır)

Dolunay : 16-17-18
(Ay-Kova burcu geçiş günleri, burcunuz ile karşıtlık oluşturduğu için Dolunay anlamı taşır.  Final, bitişler, duygularınızla düşünceleriniz arasındaki çekişmedir. İyi dengelenmesi halinde yapıcıdır. Zayıf enerjidir. Fiziksel olarak kendinizi güçsüz hissedebilirsiniz.)

iremSU
Mynet Astroloji Danışmanı

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

Ankara EscortcasinoPendik Kurtköy Escortgaziantep escortgaziantep escorteryaman escortataşehir escortcabarino casinobestfreeslotgamesPartouche casinoefes casinobetandreaspalacebetbetzulagoldenbahisbetasusgolegolGut casinoMebbistrendyol indirim koduizmir psikologeskişehir çilingirbodrum klima servisibetturkeyxslotistanbul escort bayanseoJojobet1xbetescort ankaramatbetmatadorbetcasibomhttp://www.escortbayanlariz.netistanbul escortcasino sitelericasino sitelerideneme bonusu veren sitelerjojobet güncel girişbettiltbetturkeycasino chefGrandpashabetcasibom güncel girişgrandpashabetMeritkingMeritkingmatbetjojobet matbet grandpashabetgrandpashabetmatbet girişMeritkingcasibomcasibomcasibommatadorbetcasinolevant girişjojobetmarsbahiscasibomcasibomjojobetjojobetjojobetjojobetjojobetjojobetjojobet girişjojobet günceljojobet güncel girişbahiscasinocasibomzürihbetzürihbetzürihbethodribetbombabetbombabetparis sportif quebecparis sportif quebecparis sportifs hors arjelparis sportifs hors arjelparis sportifs hors arjelparis sportifs hors arjelparis sportifs sans vérificationparis sportifs sans vérificationparis sportifs au Luxembourgsites de paris anglaissites de paris anglaismeilleur site de pari sportif internationaljetxjeux de pouletjeux de pouletparis sportif esportparis sportif esportparis sportif tenniscasino en ligne francecasino en ligne francemeilleur casino en lignemeilleur casino en lignecasino roulette en lignecasino roulette en ligneevolution casino en lignecasino bonus sans depotcasino bonus sans depotbookmaker hors arjelcasino roulette astuceaviator jeuxmystake chickenyonibet françaisliste cote matchmeilleur application sportblackjack regleblackjack regleblackjack regleroulette hasardroulette hasardstrategie blackjackstrategie blackjackapplication casino argent réelpalazzocasinojeux gratuit casinojeux gratuit casinojeux gratuit casinojeux gratuit casinojeux gratuits sans inscriptionsjeux gratuits sans inscriptionsjeux gratuits sans inscriptionsroulette françaisecasino legal francecasino legal francecote courses hippiquesparis hippiques en lignekingbettingpmu cotesjeux d'argent avionmeilleurs bonus paris sportifsparis sur le volley-balljeu gratuit pokercasino en ligne fiabletours gratuits casinovideo poker en lignevideo poker en lignevideo poker en lignecasino en ligne gratuitcasino en ligne gratuitnouveau casino en ligneyonibet en francecomment jouer lotocomment jouer lotogalabetceltabetfenomenbetcasinobonanzabettickettélécharger parions sportplinko franceiknowbetcasino dicetulipbetnewcratossite de jeux casino en lignesite de jeux casino en lignesohobetmeilleur site de jeux casino en lignesbetinhermesbetCabarinoonline bahis siteleribetandyoucaddebetnetxcasinoyinebetolabahisonwinbtcbahisbetsatverabetcasinogalata888betsrekorbetmetrobahiselenorbetcresus casino aviscresus casino applicationwild sultan casino en lignewild sultan viptortuga casino connexionmadnix casino bonus sans dépôtwinoui casinowinoui casino en lignemagical spinmagical spin casinomagical spin casinoazur casinoazur casino avisazur casino connexionazur casino en lignelucky8 se connecterbetifybetify casinobetify applicationlucky31lucky31 avisspace fortunaspace fortuna casino777 jackpot bobjackpot bob casino bonus sans dépôtamon casino avisamon casino en lignelucky31 blackjacklucky31 blackjackspace fortuna retraitjackpot bob applicationmadnix applicationmadnix applicationmadnix inscriptiontortuga casino compte bloquéazur casino bonusbetify promo codecasino joka bonus sans dépôtlucky31 retraitefes casino üyelikleonbet üyelikbovbet üyeliktwin üyelikwild sultan bonus sans depotwild sultan retraitwild sultan casino bonus sans dépôtcresus casino bonusavrupabetbetonred üyelik7slots üyelik7slots üyelikportbetmatadorbet üyelikkatsubetmiraxcasinobitkingzbetsahasantabetretrobetsafirbetvbetmislibethedefbetmakrobetbetvigoneyinemaltcasinoceltabitbetsilinqueenbettrinkbetxslotbet365casiverasiyahbetmeilleurs casino en ligne francaismeilleurs casino en ligne francaiscasino en ligne franceméthode mathematique pour gagner au paris sportifle cod sportif parisretrait yonibetvizebetjeux casino gratuit 3 rouleauxbahisbetabetnanopari sportif algériecasino bonus gratuitcasibomcratos royal betbc gamesportsbet promo codeduelbits promo codekryptosinobitcoin casino bonuscrypto casino bonusCasino UniqueNine Casino Aviscrypto casino ukTop Mobile SlotsSeven Casino AvisLocowincasinos with no depositall casino gamesreal money casinos onlinebaccarat onlinefree video pokersweeps coins casinofunzpointswheel of decidingmillionz casino avismillionz casino avisplayzaxkikbetbuitenlandse casinoonline casino ideal777 nederlandkansino inloggenbetcity casinocircus casinocasino- en dice spellenone casinomarsbahislotobetmilyonermilyar comProntoBetWoopwin CasinoLimewinGoldenbetbetwinnerMagical Spinlevant casinoSpace FortunaCasino Nightmirax casinoroxenbetbetspinorizz casinoJulius Casinosites de paris anglaispadisahbetbetparibubettiltlorabetcazinostarsSlotomaniaGods of WarDragon TigerPinup Girlsregnobetvaycasinoscori probahiscomwonoddpasgolcasinopopbahislionpirobettambetpolobetnewbahisLucky31Viggoslotsmeilleur site de pari sportif internationalaviatorcrashpalacebetjasminbetlesabahispadişahbetgenzobetnesine casinopasha gaming
<