Haber Aramızda | Samsun Haberleri

ASLAN BURCU TEMMUZ AYI BURÇ YORUMU

ASLAN BURCU TEMMUZ AYI BURÇ YORUMU
1.770 views
07 Temmuz 2016 - 19:38

Sevgili Aslanlar, 4 Temmuz tarihinde Yengeç burcunda bir Yeniay oluşacak. Geçmişi hatırlayıp geçmişle ilgileneceksiniz. Yeni kararlar almadan önce ailenizin desteğini arayacaksınız. İçeriye dönerek kendinizle ilgileneceksiniz. Düşüncelerden uzaklaşıp kendinizi dinlendirmelisiniz.

12-14 Temmuz’da Venüs ve Merkür, sırasıyla burcunuzda seyrine başlıyor. Yeniay’ın etkisini azaltıp kendinizi tekrar ön lana çıkartmanızı sağlayacak.

20 Temmuz tarihinde Oğlak burcundaki Dolunay, iş hayatınızı incelemenizi ve geleceğinizi dikkate almanızı sağlayacak. Bu konuyla ilgili analizler yapıp karşınıza çıkmış ya da çıkacak fırsatları değerlendirmenize ön ayak olacak. Olumlu haberler alıp mantıklı hareket etmenizi sağlayacak.

22 Temmuz tarihinde, Güneş-Aslan burcu seyri başlıyor. Özgüveniniz ortaya çıkacak.30 Temmuz’da daha dikkatli muhasebe yapmanızı sağlayacak olan Merkür-Başak seyri başlayacak. Böylece, ayın ortasından itibaren oldukça rahatlayacaksınız. Her şey gönlünüzce olsun.

 

HAFTALARA GÖRE TEMMUZ AYI

 

1-10 Temmuz arası:

Sevgili Aslanlar, 4 Temmuz saat 14:01 de, Yengeç burcunda doğacak Yeniay, hassas olduğumuz konularda sevilmek, huzur bulmak, güvenmek arzumuzu işaret etmekte. Korunmak, sakınmak istiyoruz değer verdiğimiz her şeyi. Geçmişi özlemle anıyoruz. Bizde izler bırakmış mutlu veya zorlu anılarımız aklımıza geliyor. Rüyalarımız, sezgilerimiz tümüyle güçleniyor. Yalnız kaldığımız zamanlarda özlemlerimiz daha da yoğun. Yeniayın görünümleri bu hissedişlerin hangi konularda etkin olacağını gösteren işaretlerdir. Ay-Merkür kavuşumu, geçmişten söz etmenin, sevdiklerimizi özlemenin, tüm zihnimizle ailevi, yurt özlemi, sevgiliye duyulan arzunun simgesidir. Ay-Neptün görünümü, bazı insanların yaptıklarını unutmamaya, onlara olan bağlılığımızı azaltıcı veya tersine yükseltici olabilir. eğer mutlu ve doyumlu isek geçmişi sevgiyle anarız. Eğer zorlu tecrübeler yaşadıysak unutmaya çalışırız. Menfaatlerini düşünen kişilerden ziyade, bizi gerçekten sevebilecek insanlara yöneliriz. Kendimizi maddi-manevi anlamda huzurlu hissetmek isteriz. Ay-Kuzey düğüm görünümü, maddi şartların iyileştirilmesi yönündeki incelemelerin göstergesidir. Hesabımızı iyi yaparız. Ay-Pluto görünümü, iş veya farklı bir konuda çelişki duymamıza, yönümüzü tam olarak belirlemekte zorlanmamıza yol açabilir. kendimizi baskı altında hissedebiliriz. Onun için, verdiğimiz kararlara dikkat edelim. Ay-Jüpiter görünümü, özellikle parasal kazanç ve yatırım içeren konularda bilinçli olmak gerektiğini gösteriyor. Çünkü işin içine duygularımız karışırsa elde olmadan yanış karar veririz.

 

11-17 Temmuz arası:

12 Temmuz saat 08:34 – 5 Ağustos saat 18:26 tarihleri arasında Venüs, burcunuzda ilerleyecek. Hem ilişki anlamında sizi güçlendirici hem de hayatın lezzetli, keyifli yanlarını hissedebilmeniz yönünde renklendiricidir. O en cömert özelliklerinizi sıcacık yüreğinizle insanlara sunarsınız. Sizi sevmeleri, saymaları, güzel bir insan görmeleri gururunuzu okşar. Bu parlak ışık altında gözler kamaşacaktır. Venüs-Aslan geçişi, kariyer hayatınızla ilgili konularda da etkilidir. Hem çevrenizle uyumlu ilişkiler kurmanız hem de mesleğinizi başarılı şekilde sergilemenizde desteğinizdir. Takdir edilmek hoşunuza gider. Çalıştığınız alanda konumunuz ne olursa olsun öne çıkarsınız.

14 Temmuz- 30 Temmuz tarihleri arasında etkili olacak Merkür-Aslan burcu seyir süresince, kendinizi ifade etmek, yolculuklar, insanlarla bağlantı kurmak, tatlı dillilik, bildiklerini çevrenizle paylaşmak istersiniz. İnsanları etkilemenin kolay olduğu bir dönemdir. El becerilerinizi sergileyebilir, yaratıcı tarzda düşünürsünüz. Ancak iş ilişkilerinde hassasiyetiniz yüksektir. Huzursuzluklar, ortamda bulunan kişilerin tuhaf hareketleri, yoğunluk canınızı sıkar. Kendinizi güvende hissetmezsiniz. Kafanıza bir şeyleri takarsınız sonra da bunu büyütürsünüz. Benim tavsiyem izninizi bu zaman denk getirip, dinlenmenizdir. Yoksa verimli çalışmak zor olur. Bu dönem, kazanç anlamında işlere yönelmenizi sağlar. Bazıları yaz sezonu için belli bir süreliğine ek iş yapabilir veya bu türden işlere yönelebilirsiniz.

 

18-24 Temmuz arası:

Sevgili Aslanlar, 20 Temmuz saat 01:57 de, Oğlak burcunda oluşacak Dolunay, kimseye belli etmediğimiz ancak maziyi hatırladığımızda bazı kişileri, durumları son günlerde bir hayli özlüyoruz. Geçmişin birikimleri, güvence, vatan sevgisi, sıla hasreti ve değerlerimizle bütünleşmiş gibiyiz. Ancak bu Dolunay, bu duyarlılıkların yanı sıra bizim, sorumluluklarımız olduğunu da hatırlatıyor. Günlük yaşamın ciddi biçimde düzenlenmesi, işlerimizin dikkatli şekilde yapılması ve bedensel anlamda güçlenmemiz gerekiyor. Bize ihtiyacı olan insanlar var. Hayat devam ediyor ve biz ayaklarımızın üzerinde dimdik durmalıyız. Dolunayın ardından Ay-Kova burcunda ilerleyecek. Biz de karşı cinsle veya diğerleriyle bağlantı kuracağız. Canlanmak, tazelenmek için, sosyal dünya ile barışık olmak gerekiyor. Venüs-Satürn görünümü de bu anlamda bize kol kanat geriyor. Aşk hayatımız canlanıyor, hobilerimize vakit ayırıyoruz, bilgileniyoruz, yeniden inançla hayata katılıyoruz.

22 Temmuz- 22 Ağustos tarihleri arasında Güneş burcunuzda ilerleyecek ve sizler için yeni bir yaşa girmenin işaretçisi olacak. Kendinizi gayet güçlü bir şekilde dış dünyada ifade edebilmeniz, gösterebilmeniz mümkün. Yaşamsal konularda kararlar alındığı, ilişkilerin gözden geçirildiği, girişim anlamında yapılması gerekenlerin saptandığı bu dönemde özgüveniniz bir hayli yüksektir. Hayat enerjiniz kuvvetlidir. Kararlısınızdır. Kafanıza koyduğunuz bir şeyi ne olursa olsun yapabileceğinizi düşünürsünüz. Neşeli, canlı, gayet aktif bir şekilde paylaşımlarda bulunursunuz.

 

25-31 Temmuz arası:

30 Temmuz- 30 Ağustos tarihleri arasında Başak burcunda ilerleyecek Merkür, maddi konularda öyle çok açılmak, döküp saçmak zamanı değildir. Oturup hesabımızı iyi yapacağız. Nereye ne veriyoruz, hangi ürüne para yatırıyoruz. Harcamaların bir muhasebeci gibi denetlenmesi zamanıdır. Aslanlar cömerttir ve çoğunlukla da sevdiği bir şeye, önem verdikleri kişilere harcama yaparken hesap kitap tutma halleri yoktur. Ancak tutacağız.

 

TEMMUZ Ayı Astroloji Takviminiz

Pozitif Enerjili Günler          : 2-6-7-11-12-16-25-29-30
Zayıf Enerjili Günler                       :
13-14-20-21-27
Aşkta En Şanslı Günler                   :
16
Parasal Açıdan Şanslı Günler         :
8-9

Yeniay : 5-6-7-8
(Ay-Aslan burcu geçiş günleri, sizin için yeniay anlamı taşır. Bilinçli istekleriniz ile bilinçaltınız uyumludur ve yeni başlangıçlar için taze enerji anlamı taşır)

Dolunay : 20-21-22
(Ay-Kova burcu geçiş günleri, burcunuz ile karşıtlık oluşturduğu için Dolunay anlamı taşır.  Final, bitişler, duygularınızla düşünceleriniz arasındaki çekişmedir. İyi dengelenmesi halinde yapıcıdır. Zayıf enerjidir. Fiziksel olarak kendinizi güçsüz hissedebilirsiniz.)

iremSU
Mynet Astroloji Danışmanı

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

<