Haber Aramızda | Samsun Haberleri

BALIK BURCU MAYIS AYI BURÇ YORUMU

BALIK BURCU MAYIS AYI BURÇ YORUMU
3.885 views
03 Mayıs 2016 - 19:49

GENEL BAKIŞ

6 Mayıs tarihinde Boğa burcunda bir Yeniay oluşuyor. Aslında Balıklar Yeniay’ı sever. Merkür geri hareketi devam ediyor. Venüs çok güçlü bir pozisyonda. Bu Yeniay bize yeni bir çevreye hazırlıyor. Bu bir umuttur.

Venüs’te ilişkiler düzenleniyor. Balık dağıldıysa burada toparlanmaya başlıyor. Hem geçmiş hem de bugün ile ilgili konularda…

Diğer bir görünüm Neptün’le. Neptün burcunuzda. Kendinizi moral olarak iyi hissedeceğinizi vurguluyor. Bu ay ilişkinin artı ve eksileri ile ele alınmasında önemli.

20 Mayıs tarihinde Güneş, İkizler burcunda. Evin içinde bir hareketlilik var.

22 Mayıs tarihindeki Dolunay’da, iş ile ilgili bir konuda yaşanan gelişme, ev hayatında yaşanan sorunları çözebilir. Yalnız sabırlı olmak önemli.

Bu Dolunay’ın oluştuğu gün Merkür düz seyre geçiyor. Bu 13 Haziran’a kadar etkili. İş ve ev ile ilgili konularda gelişmeler yaşanabileceğini işaret ediyor. Bu gelişmenin pişmesini beklemek için haziran ortasını beklemek gerekiyor.

24 Mayıs tarihinde Venüs, İkizler’de seyrine başlıyor. Haziran opsiyonunu burada da hatırlatmakta fayda var.

27 Mayıs, 30 Haziran tarihleri arasında Mars, Yay’dan Akrep’e geriliyor. Bu Mayıs ayındaki küçük ilerlemeler aslında haziran sonrası gelecek güzelliklerin startı. Her şey gönlünüzce olsun.

 

2-8 Mayıs arası:

Sevgili Balıklar, 6 Mayıs saat 22:30 da, Boğa burcunda doğacak Yeniay, çevremizde huzuru, güvenliği, kaliteyi ön planda tutmamızı, hayatın güzel yanlarının keyfini çıkarmaya dönük düşündüğümüzü işaret ediyor. Merkür geri hareket döneminde olduğumuz için, tabii ki önemli konularda karar vermeden önce iyice düşüneceğiz. Maddi gücümüz nispetinde hareket edeceğiz. Yeniayın görünümleri bize, yolumuzu gösteren ışık olabilir. Ay-Venüs kavuşumu kardeşlerimizi önemseme, çevremizle olumlu ilişkiler kurma, uzun ömürlü olanı tercih etme, işlerimize odaklanma anlamında kıymetlidir. Geçtiğimiz Nisan ayı başında verilen kararlarımızın doğru ve eksik yanlarını görmemizi sağlar. Son duruma bir bakarız. Ay-Neptün görünümü, huzur duygusu, yardımseverlik, güvence, sağlamlık olgularının hayatımızdaki önemini vurgular. Hayata olan inancımız artar. Ay-Jüpiter görünümü, eşimizle, sevdiklerimizle anlaşmak adına gönüllü olduğumuzun göstergesidir. Sağlam düşünürüz ve ilişkimizde iletişimi, karşılıklı dayanışmayı, sorunları çözmeyi önemseriz. Ay-Pluto görünümü size derinlikli düşünmenizde ve doğru kararlar almanızda yardımcıdır. Güçlü insanlardan destek görebilirsiniz. Ancak unutmayalım, Merkür geri hareket döneminde daha dikkatli olacağız ve geleceğimizi bu ilke çerçevesinde ele alacağız.

 

9-15 Mayıs arası:

9 Mayıs 2016-9 Eylül 2016 tarihleri arasında Jüpiter-Başak burcunda ilerleyecek. Bu süreçte, iş veya özel ortaklıklarımız kanalıyla hayatın hem güzelliklerini hem de sorumluluklarını paylaşmayı öğreneceğiz. İlişkinin olumlu yönde gelişmesi, verimli şekilde sürmesi, sağlıklı olması kıymetlidir. Emektir sevgi deriz ya, ilişki de bir emektir. Her şeyde bir kusur bulmak, eleştirmek, karşınızdaki kişiyle sorunları çözmek yerine, her şeyi ben biliyorum tarzı yaklaşımda bulunmak, Jüpiter-Başak burcu geçişinin gölgeli yanlarıdır. İlişki de bu nedenle gölgede kalır, kısırlaşır, verimsizleşir, etkisizleşir. Bunları özellikle evlilikte, uzun süreli ilişkilerde problemleri olanlar için söylüyorum. Jüpiter şanstır. Ancak şansı iyi kullanmak gerekir. Bekar Balıklar bu dönemde evlilikte kriterlerini yüksek tutarlar. Hem fikren anlaşacakları hem de hayat felsefesi kendilerine uygun olan kişiyi, güvenilir olanı tercih ederler. Evet karşınıza birileri çıkar, ancak Jüpiter-Başak sürecinde her ayrıntının iyice gözlemlenmesi hali bazen yararlı ancak abartılmaması gerekir.

 

16-22 Mayıs arası:

24 Mayıs-17 Haziran arasında tarihleri arasında Güneş-İkizler burcunda ilerleyecek. Bu süreci yöneten Merkür geri hareketi, gölgeli günleriyle birlikte ay sonuna kadar etkili olacak. Bu durum, kişisel anlamda bütün meselelerimizi bilinçli bir şekilde gözden geçirmemiz gerektiği işaret ediyor. Ailemizle ilişkimizde iletişimin önemi büyük. Anlaşmazlıkları en iyi giderecek yöntem karşılıklı konuşmak ancak dinlemeyi de bilmek. Okumak, bilgilenmek, kendimizi geliştirmek yönünde etkin bir süreç. Hem bilgilerimizi tazeleyeceğiz hem bilmediklerimizi öğreneceğiz. Taşınma, kiralama, satın alma, bir malın, mülkün satışı gibi konularda tekrar düşününüz. Aceleyle kararlar vermeyiniz.

Sevgili Balıklar, 22 Mayıs saat 00:14 Yay burcunda oluşacak Dolunay, işimiz-yuvamızla alakalı konularda bizi hareketlendirici ve bir o kadar test edicidir. Şu andaki şartlarınız uzun vadeli düşündüğünüzde sizi tatmin etmiyor ve ilerisi adına güven içermiyorsa, bu Dolunayda biraz huzursuzluk yaşanabilir. Başarılı olmak için, elinizden geleni yaptığınız halde, hala bazı şeyler doyurucu gelmiyorsa, sorumluluklar bir hayli yoruyor, özgür hareket etmenizin önüne geçiyorsa, başka bir yön, hedef belirleyebilirsiniz. Ancak bunun zamanı mıdır veya şu andaki gelişmeler daha sonra düzelir mi diye düşünmek gerekiyor. Dolunayın etkin görünümleri bu konuda bize rehber olabilir. Ay-Mars kavuşumu, bir yanıyla üstünüzdeki baskıyı, şartlara uyma zorunluluğunu işaret ediyor. Diğer yandan meseleleri abartarak ele almanızı neden oluyor. Belki de Ya sabır diyorsunuz. Ancak Mars geri hareket dönemindeyiz. Bu sıkışıklık veya sorunlar, düşündüğünüz yenilikler ancak Ağustos sonuna doğru netleşmiş olacak. Yeni arayışlar, atılımlar için bu döneme kadar dağılmamak, bu süreyi araştırma, yeniden bakma ve mevcut işimize odaklanma şeklinde değerlendirelim. Güneş-Mars karşıtlığı, ev-iş arasındaki hareketliliğin, hangi işe, meseleye önem vereceğimizi bilememek anlamına gelir. Belki taşınma işleriniz var veya böyle bir şey düşünüyorsunuz. Eğitim hayatı da bunda etken olabilir. Ofis açmak, öğretmenlik, iletişim, emekli olmak, terfi gibi durumları da sayabiliriz. Mars geri hareketi, içerde yapılan hazırlığı gösteriyor. Eşya toplamak, düzenleme yapmak gibi. Bunlar daha önce karar verilmiş işler de olabilir. Kendinize zaman tanıyınız. Yavaş yavaş bilinçli şekilde düzenleyiniz. Merkür bugün düz seyre geçecek. Ancak önümüzdeki bir haftalık süreç gölgeli günleridir. Çevre, yakın akraba, eğitim ve iş hayatımızla ilgili konularda yine gözlemde bulunacağız. Ay-Neptün görünümünde, hayatın gerçekleri her ne kadar üzerimizde etkin olsa da, hayallerimizde yarattığımız bir dünya var. Bunlara kavuşmak arzusu var. Ancak şartlara, zamana göre hareket etmek zorunda olduğumuzun farkındayız.

22 Mayıs-13 Haziran tarihleri arasında düz seyirle Boğa burcunda ilerleyecek Merkür, ilişkiler ve yakın çevremizle ilgili güvenlik, huzur ve istikrarlı düşünmenin işaretçisi oluyor. Eğitim hayatında olanlar, iş girişimde bulunacaklar, yakınlarıyla temasa geçecekler, çevreleriyle bağlantılarını güçlü tutmak isteyenler, ilişkisinde sağlamlık ve güven olgusunu temin edecekler için zihnin odaklanma gücünün yükseldiği vakitteyiz. Bu konularda sağlamlaştırma, teminat altına alma yönünde olumlu enerjiye sahipsiniz. Sakinlik, tedbirli düşünme belki Merkürün doğasına uygun değil. Ancak Balıklar için gayet faydalı. Kararsızlığa neden olan ikilemleri aza indirgeyen Merkür-Boğa geçişi, sahip olma istekliliği veriyor. Pratik olmayı, biriktirmeyi ve kaliteli olanı elde etmeyi sağlıyor. Bu geçişin yöneticisi Venüs, 24 Mayıs tarihinde, İkizler burcunda seyrine başlıyor. Uzman kişilerle konuşmak, onların izlediği yöntemleri öğrenmek yararlı olur. Sonra da topladığımız tüm bu bilgiler çerçevesinde ilerleyebiliriz. Bu dönemde ev içinde, ofis ortamında hareketlilik bir hayli yoğunlaşacağa benziyor.

 

23-29 Mayıs arası:

24 Mayıs-17 Haziran arasında Venüs-İkizler burcunda ilerleyecek. Evimiz, ailemizle ilgili konularda bizim iki yönlü hareket etmemize, yerleşim yerimizle ilgili meselelerde kararsız kalmamıza, tam olarak emin olamamamıza da neden olabilir. Bu etkiler doğaldır. Bu geçişi yöneten Merkürün geri hareketi sona erse de, gölgeli günlerindeyiz. İlişki, aile yaşamı veya yuvanızla alakalı konularda aklı başında düşünmek, sağlamlık ve güvenlik ilkelerini gözeterek hareket etmenizi yararlı buluyorum.

26 Mayıs tarihindeki, Jüpiter-Satürn görünümünde, iktisatlı hareket etmekte yarar var. Çünkü piyasanın ve sizin durumunuz öyle aklınıza geleni yapmanıza engel olabilir. Borçlarınız varsa bunların kapatılması, alınmış kredilerin geri ödemelerinin yapılması, tasarladığınız iş ve görüşmelerin size yükleyeceği sorumluluklar, yatırımların gelecek adına güven içermesi gibi konulara özen göstermek lazım. Öyle aklımıza estiği gibi hareket etmek yerine, bilinçli olmak gerekiyor. Elinize geçen paranın kısa süreli mi yoksa uzun vadeli mi değerlendirilmesi gerektiğini uzmanlara sormak lazım. Geçmişteki kararlarımızı gözden geçirmeliyiz. Bize yüklediği sorumluluklar nedir bunlara bakmak gerekiyor. Hedeflerimizi şimdi daha gerçekçi şekilde sorgulamak gerekiyor. Bu hedefim, bu ilişkim, bu izlediğim yol benim için ne kadar doğru diye düşünmek gerekiyor. Kefil olmamak, bilmediğiniz sularda yüzmemek en doğrusu. Bunlara dikkat edildiğinde zaten yanlış karar vermezsiniz. Tedbirli ve bilinçli şekilde hem ideallerinizi, hem ilişkilerinizi hem de parasal meseleleri verimli şekilde yönlendirirsiniz.

27 Mayıs-30 Haziran tarihleri arasında Mars-Akrep burcuna gerileyecek. Bu süreçte, hayatın anlamı üzerine derinlikli bir keşifte bulunacağız. Ben kimim, nereden geldim nereye gidiyorum, planlarım nedir, hedefimi nasıl gerçekleştirebilirim gibi soruları sormak, yanlışlarınız varsa bunları kendinizle yüzleşmede bulunarak çözümlemek ne de güzel olur. Kimsenin sizin gibi düşünmek zorunda olmadığını, hayatın getirileri gibi, öğretici dersleri olduğunu da bilmek, farkında olmak gerekiyor. Yurtdışı, yabancılar, ortaklıklar, eğitim hayatı ve ticaretle alakalı konuların iyice analiz edilmesinde yarar var. Geçtiğimiz Şubat ayında düşünülen girişimlerin yürürlüğe konması, başlanan işlerin ilerlemesi yolunda güç kazanabiliriz. Ancak YENİ anlamında karşımıza çıkan kişi, durum ve teklifleri mercek altına almak yararlıdır. bir başka şehre, ülkeye yerleşim, tayin, terfi, emeklilik, zorunlu hizmet konuların da, zaman olgusu önemlidir. Sabırlı olalım. Katı inanışlar, ödün vermeme, tolerans göstermeme, kin, aşırı ihtiras, kaba kuvvet, tartışmalar, gücümüzü kabul ettirmek için manipülasyondan kaçınalım.

 

MAYIS Ayı Astroloji Takviminiz

Pozitif Enerjili Günler      : 2-6-10-11-19-20-24-25-29-30
Zayıf Enerjili Günler                       :
8-14-15-22-23
Aşkta En Şanslı Günler                   :
10-11
Parasal Açıdan Şanslı Günler         :
4-31

Yeniay : 1-2-3-29-30-31
(Ay-Balık burcu geçiş günleri, sizin için yeniay anlamı taşır. Bilinçli istekleriniz ile bilinçaltınız uyumludur ve yeni başlangıçlar için taze enerji anlamı taşır)

Dolunay : 14-15-16
(Ay-Başak burcu geçiş günleri, burcunuz ile karşıtlık oluşturduğu için Dolunay anlamı taşır.  Final, bitişler, duygularınızla düşünceleriniz arasındaki çekişmedir. İyi dengelenmesi halinde yapıcıdır. Zayıf enerjidir. Fiziksel olarak kendinizi güçsüz hissedebilirsiniz.)

iremSU
Mynet Astroloji Danışmanı

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

Ankara EscortcasinoPendik Kurtköy Escorteryaman escortataşehir escortcabarino casinobestfreeslotgamesPartouche casinoefes casinobetandreaspalacebetbetzulagoldenbahisbetasusgolegolGut casinoMebbistrendyol indirim koduizmir psikologeskişehir çilingirbodrum klima servisibetturkeyxslotistanbul escort bayanseoJojobet1xbetescort ankaramatbetmatadorbetcasibomhttp://www.escortbayanlariz.netistanbul escortcasino sitelericasino sitelerideneme bonusu veren sitelerjojobet güncel girişbettiltbetturkeycasino chefGrandpashabetjojobetgrandpashabetMeritkingMeritkingjojobet güncel girişjojobetjojobetgrandpashabetgrandpashabetjojobet girişMeritkingcasibomcasibomcasibommatadorbetMadridbet Güncel GirişJojobetcasibomcasibomjojobetmarsbahissekabetjojobetjojobetcasibom girişjojobetjojobetdinamobetgaziantep escortgaziantep escortjojobetBahiscomhacklinkjojobetjojobetjojobetMadridbet Girişcasibomjojobetcasibom girişdinamobetzürihbetzürihbetzürihbethodribetbombabetbombabetparis sportif quebecparis sportif quebecparis sportifs hors arjelparis sportifs hors arjelparis sportifs hors arjelparis sportifs hors arjelparis sportifs sans vérificationparis sportifs sans vérificationparis sportifs au Luxembourgsites de paris anglaissites de paris anglaismeilleur site de pari sportif internationaljetxjeux de pouletjeux de pouletparis sportif esportparis sportif esportparis sportif tenniscasino en ligne francecasino en ligne francemeilleur casino en lignemeilleur casino en lignecasino roulette en lignecasino roulette en ligneevolution casino en lignecasino bonus sans depotcasino bonus sans depotbookmaker hors arjelcasino roulette astuceaviator jeuxmystake chickenyonibet françaisliste cote matchmeilleur application sportblackjack regleblackjack regleblackjack regleroulette hasardroulette hasardstrategie blackjackstrategie blackjackapplication casino argent réelpalazzocasinojeux gratuit casinojeux gratuit casinojeux gratuit casinojeux gratuit casinojeux gratuits sans inscriptionsjeux gratuits sans inscriptionsjeux gratuits sans inscriptionsroulette françaisecasino legal francecasino legal francecote courses hippiquesparis hippiques en lignekingbettingpmu cotesjeux d'argent avionmeilleurs bonus paris sportifsparis sur le volley-balljeu gratuit pokercasino en ligne fiabletours gratuits casinovideo poker en lignevideo poker en lignevideo poker en lignecasino en ligne gratuitcasino en ligne gratuitnouveau casino en ligneyonibet en francecomment jouer lotocomment jouer lotogalabetceltabetfenomenbetcasinobonanzabettickettélécharger parions sportplinko franceiknowbetcasino dicetulipbetnewcratossite de jeux casino en lignesite de jeux casino en lignesohobetmeilleur site de jeux casino en lignesbetinhermesbetCabarinoonline bahis siteleribetandyoucaddebetnetxcasinoyinebetolabahisonwinbtcbahisbetsatverabetcasinogalata888betsrekorbetmetrobahiselenorbetcresus casino aviscresus casino applicationwild sultan casino en lignewild sultan viptortuga casino connexionmadnix casino bonus sans dépôtwinoui casinowinoui casino en lignemagical spinmagical spin casinomagical spin casinoazur casinoazur casino avisazur casino connexionazur casino en lignelucky8 se connecterbetifybetify casinobetify applicationlucky31lucky31 avisspace fortunaspace fortuna casino777 jackpot bobjackpot bob casino bonus sans dépôtamon casino avisamon casino en lignelucky31 blackjacklucky31 blackjackspace fortuna retraitjackpot bob applicationmadnix applicationmadnix applicationmadnix inscriptiontortuga casino compte bloquéazur casino bonusbetify promo codecasino joka bonus sans dépôtlucky31 retraitefes casino üyelikleonbet üyelikbovbet üyeliktwin üyelikwild sultan bonus sans depotwild sultan retraitwild sultan casino bonus sans dépôtcresus casino bonusavrupabetbetonred üyelik7slots üyelik7slots üyelikportbetmatadorbet üyelikkatsubetmiraxcasinobitkingzbetsahasantabetretrobetsafirbetvbetmislibethedefbetmakrobetbetvigoneyinemaltcasinoceltabitbetsilinqueenbettrinkbetxslotbet365casiverasiyahbetmeilleurs casino en ligne francaismeilleurs casino en ligne francaiscasino en ligne franceméthode mathematique pour gagner au paris sportifle cod sportif parisretrait yonibetvizebetjeux casino gratuit 3 rouleauxbahisbetabetnanopari sportif algériecasino bonus gratuitcasibomcratos royal betbc gamesportsbet promo codeduelbits promo codekryptosinobitcoin casino bonuscrypto casino bonusCasino UniqueNine Casino Aviscrypto casino ukTop Mobile SlotsSeven Casino AvisLocowincasinos with no depositall casino gamesreal money casinos onlinebaccarat onlinefree video pokersweeps coins casinofunzpointswheel of decidingmillionz casino avismillionz casino avisplayzaxkikbetbuitenlandse casinoonline casino ideal777 nederlandkansino inloggenbetcity casinocircus casinocasino- en dice spellenone casinomarsbahislotobetmilyonermilyar comProntoBetWoopwin CasinoLimewinGoldenbetbetwinnerMagical Spinlevant casinoSpace FortunaCasino Nightmirax casinoroxenbetbetspinorizz casinoJulius Casinosites de paris anglaispadisahbetbetparibubettiltlorabetcazinostarsSlotomaniaGods of WarDragon TigerPinup Girlsregnobetvaycasinoscori probahiscomwonoddpasgolcasinopopbahislionpirobettambetpolobetnewbahisLucky31Viggoslotsmeilleur site de pari sportif internationalaviatorcrashpalacebetjasminbetlesabahispadişahbetgenzobetnesine casinopasha gaming
<