Haber Aramızda | Samsun Haberleri

BALIK BURCU TEMMUZ AYI BURÇ YORUMU

BALIK BURCU TEMMUZ AYI BURÇ YORUMU
215 views
07 Temmuz 2016 - 19:20

Sevgili Balıklar, 4 Temmuz tarihinde Yeniay, Yengeç burcunda doğacak. Aile, sevgi, sahiplenme ve korunma olgularının ortaya çıkmasını işaret ediyor. Çocuklarınızla ilgili planlar yapabilirsiniz. Aşka inanmak için bir fırsattır. Aidiyet ve güvence isteği oldukça etkili.

12-14 Temmuzda Venüs ve Merkür Aslan burcunda seyrine başlıyor. Kendinizi iyi hissetme ve kendinize yatırım yapmak anlamında bir adım atabilirsiniz. Bir şeyleri düşünmek zorunda kalmak yerine kendinize yatırım yapmak isteyeceksiniz.

20 Temmuz tarihinde Oğlak burcunda bir Dolunay oluşacak. İleri dönük planlarınızla ilgili hedeflerinizi belirleyebilirsiniz. İlişkilerinizi sıcak tutup, sağlığınızı önemsemelisiniz.

22 Temmuz tarihinde Güneş Aslan burcunda ilerleyerek kendinizle ilgilenmenizi işaret edecek. Her şeyin son derece iyi bir şekilde restorasyonu, zorunlulukların dışında bu dönemde sizden bekleniyor. Kendinizi silkeleyip dikkat etmelisiniz.

30 Temmuz tarihinde Merkür Başak burcunda olacak. Böylelikle ilişkilerinizi gözden geçireceksiniz. Finansal konularda da gözden geçirme sürecine girip dikkatlice inceleyeceksiniz ilişkilerinizi. Her şey gönlünüzce olsun.

 

HAFTALARA GÖRE TEMMUZ AYI

 

1-10 Temmuz arası:

Sevgili Balıklar, 4 Temmuz saat 14:01 de, Yengeç burcunda doğacak Yeniay, duygusal enerji terapisi gibi bir etki yaratır. Sevgiyle kucaklaşmayı sağlayıcı, aşkla yeniden buluşmayı kolaylaştırıcıdır. Böyle bir Yeniay etkisi, aradaki pürüzleri ayıklar, sevgilileri bir araya getirir, ayrılan sevgilileri buluşturur, iç dünyamızı temizler, arındırır ve bizim duygularımızı kolaylıkla ifade etmemizde yardımcıdır. Yeniayın görünümlerini gayet olumlu buluyorum. Ay-Merkür kavuşumu, sevgiliye söylenen anlamlı ve duygulu sözlerin işaretçisidir. Aile kurma, çocuk sahibi olma arzusudur. Aşk, öyle gelir geçer bir olgu değil, bilakis ilerisi adına anlamlı kararlar alınmasında etkin bir güçtür. Ay-Neptün görünümü, romantizm, ılımlı, sevgi dolu paylaşımları güçlendiricidir. Şiir, söz, şarkı, jest, mimikler oldukça etkileyicidir. Hissi duygularımız karşılık bulur. Sevdiğimiz tarafından korunuruz, sahipleniriz, keyifleniriz. Ay-Kuzey düğüm görünümü, kararlarımızı ciddi anlamda ele almamızı, ileriye taşımamızı sağlar. Ay-Pluto karşıtlığı, güçlü duyguların, derinlemesine düşünerek verilen kararlar işaretçisidir. Hislerimizden eminizdir. Kendimizi güvende hissederiz. Partnerimize inanmakta haklıyızdır ve bunun doğruluğundan eminizdir. Ay-Jüpiter görünümü, ilişkinin geleceği hakkında planlar yapmamızı sağlar. Aşk daha ciddi seviyelere taşınır. Yılın gayet güçlü bu Yeniayında verilen kararlar isabetlidir.

 

11-17 Temmuz arası:

12 Temmuz- 5 Ağustos tarihleri arasında etkili Venüs-Aslan geçişinde, çalışma ortamında takdir edilmek, başkalarının ilgisini çekmek istersiniz. Güzel görünmek, çekici bulunmak hoşunuza gider.  Bu süreç, sanat, tiyatro, gösteri ve süsleme gibi yaratıcı alanlara yönelik çalışmaların ve bu anlamdaki sergi vb. faaliyetlerin işaretçisidir. Hem araştırırız hem çalışırız hem de bu alanda yeterli düzeye gelmek için gayret gösteririz. Tabii ki sabırlı olmak gerekir. Çünkü iş alanında öne çıkabilmek ve kazanmak için, diğerlerinden bir farkınız olmalıdır.

14 Temmuz- 30 Temmuz tarihleri arasında etkili Merkür-Aslan burcu süresince, bilhassa çalışma hayatımızda iletişimin önemi ön planda olacaktır.  İnsanlarla konuşacağız, ikna etmeye çalışacağız, bol bol söyleşide bulunacağız ve bildiklerimizi aktaracağız. Dinlenir olmak için, dinlemeyi de bilmemiz gereken zamandır. El yeteneklerimizi sanatsal veya farklı bir alanda değerlendirebiliriz. Eğitmenlik de bunlardan biridir. Ancak işlerinizi çok iyi organize etmeniz gerekiyor. Bu dönem,  ailevi, ilişkiniz ve çalışma hayatınızla ilgili konularda yapılacak gözden geçirmelerin, düzenlemelerin, kendinizi güçlü bir şekilde ifade etme arzunuzun işaretçisidir. İşimizden memnun muyuz?  Çalışma ortamında konum olarak lider bir pozisyonda mıyız? İşimizi severek mi yapıyoruz? Serbest mi yoksa birinin emri altında mı çalışmaktayız? Hangi durum olursa olsun, burada asıl nokta, verimli bir işe sahip miyiz sorusuna cevap vermek. Yetkin miyiz değil miyiz? Bütün bunlara bir bakmalıyız. Bir de sağlıklı mıyız? Ne gibi şikayetlerimiz var? Bunları da ele almalıyız.

 

18-24 Temmuz arası:

Sevgili Balıklar, 20 Temmuz saat 01:57 de, Oğlak burcunda oluşacak Dolunay, aşk hayatınız, çocuklarınız ve özel yaşamınızla ilgili konulardaki hassasiyeti sonlandırıcı ve sizi toplumsal ilişkilere yöneltici bir etkidir. Kimi Balıklar ise, sessiz ortamları tercih edebilirler. Hem iş hem tatil diyenleriniz de olabilir. Fakat görünen o ki, ciddi ciddi arkadaşlıklarınızı, yaşamınızı, hedeflerinizi belirlemekten yanasınız. Dolunayın ardından, Ay-Kova burcunda ilerleyecek. Özgür hareket etmenizin önüne geçen konuları şöyle bir ele almak gerekiyor. Bireysel anlamda kendinizi toparlamak için stresten uzak durmak, farklı bir şeylere yönelmek lazım. Venüs-Satürn görünümü, bir şeylere zorunlu olmaktan hoşlanmadığınızı işaret ediyor. Samimiyet, takdir görmek arzunuz yüksek. Kişisel bakımınız, güzelliğiniz, moral duygunuzu güçlendirecek kararlar verebilirsiniz. Sevdiğiniz bir işi yapmak, aldığınız sorumlulukların karşılığını görmekten yanasınız. Buna göre ilişkilerinizi de düzenlemek isteyeceksiniz.

22 Temmuz- 22 Ağustos tarihleri arasında Güneş-Aslan burcunda ilerleyecek. Bu dönem genel açıdan, çalışma hayatımızla ilgili uğraşıların, aktivitelerin, kendimizi güçlü bir şekilde ifade edebilmek adına işimize gücümüze sarılmanın işaretçisidir. Böyle bir enerji altında hem sağlığımıza özen göstereceğiz hem kazanç elde etmek adına gayretli bir şekilde çalışacağız. Ancak bu süreçte tatmin olmamız kolay değildir.  Bizi takdir etmediklerinde,  aferin demediklerinde,  sırtımızı sıvazlamadıklarında gurur yapmayalım.  Biz düzgün bir şekilde çalışmamızı sürdürelim. İşimize bakalım. Bilakis ne kadar güçlü bir insan olduğumuzu, işimize sahip çıktığımızı görsünler.

 

25-31 Temmuz arası:

30 Temmuz- 30 Ağustos tarihleri arasında Merkür-Başak burcunda ilerleyecek. Bu geçişle beraber ilişkide iletişimin, ayrıntıların önemi bir hayli vurgulanıyor. Sizden farklı düşünen bir partnerle veya karşınıza çıkacak kişilerle anlaşmakta zorlanmalar olabilir. Ancak bu zorluk, ilişkinin özündeki niyete bağlı olarak gelişecektir. İyi niyet, sevgi, saygı varsa, her şey çözüme kavuşur bir şekilde. Ancak problem varsa, bir de rutin olarak devam ediyorsa, bu geçişle beraber sözler endişe yaratıcıdır. Detaylı ve eleştirel düşünmek, sürekli kusur bulmak beraberliği zorlar. Tam tersine problemi tespit etmek, bunu çözmek için atılmış olumlu bir adım olacaktır.

 

TEMMUZ Ayı Astroloji Takviminiz

Pozitif Enerjili Günler       : 4-13-14-18-19-23-27-31
Zayıf Enerjili Günler                       :
2-8-9-16-29-30
Aşkta En Şanslı Günler                   :
4-31
Parasal Açıdan Şanslı Günler         :
25

Yeniay : 22-23-24
(Ay-Balık burcu geçiş günleri, sizin için yeniay anlamı taşır. Bilinçli istekleriniz ile bilinçaltınız uyumludur ve yeni başlangıçlar için taze enerji anlamı taşır)

Dolunay : 8-9-10
(Ay-Başak burcu geçiş günleri, burcunuz ile karşıtlık oluşturduğu için Dolunay anlamı taşır.  Final, bitişler, duygularınızla düşünceleriniz arasındaki çekişmedir. İyi dengelenmesi halinde yapıcıdır. Zayıf enerjidir. Fiziksel olarak kendinizi güçsüz hissedebilirsiniz.)

iremSU
Mynet Astroloji Danışmanı

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

<