Haber Aramızda | Samsun Haberleri

BAŞAK BURCU MAYIS AYI BURÇ YORUMU

BAŞAK BURCU MAYIS AYI BURÇ YORUMU
2.715 views
03 Mayıs 2016 - 19:59

GENEL BAKIŞ

 

Sevgili Başaklar, 6 Mayıs’ta Boğa burcunda bir Yeniay oluşacak. Özellikle yurt dışıyla alakalı konularda etkili olacak. Maddi ve manevi konularda dışa açılma isteğinizi ortaya çıkaracak. Şu ana kadarki gözlemlerinizi net olarak oturtmanızı ya da yeni keşifler yapmanızı sağlayacak. Kendinizi geleceğinizle ilgili garantiye alma ve güvence altına almakla ilgili adımlar atacaksınız. Yasal konuların çözülmesiyle ilgili önemli bir dönem.

20 Mayıs tarihinde Güneş, İkizler burcunda seyrine başlayacak. İki ayrı iş ya da iki ayrı konuyla ilgili düşünmeye başlayacaksınız. Bunları düşünürken ortamın ve ailenin şartlarını göz önünde bulundurmalısınız. Garantiyi geri planda bırakmayıp hedeflerinize odaklanmalısınız.

24 Mayıs tarihinde Venüs, İkizler burcunda seyrine başlıyor. Bu seyir, Güneş’in İkizler hareketiyle birlikte her türlü geleceğe dönük ilişkilerinizi etkileyecek. İki ayrı iş ile ilgili teklifler doğru bir şekilde değerlendirilmeli.

27 Mayıs-30 Haziran tarihleri arasında Mars, Yay’dan Akrep’e doğru gerileyecek. Şubat ortası ve Mart başında duran işlere müdahalede bulunarak, cevap alabileceksiniz. Her şey gönlünüzce olsun.

HAFTALARA GÖRE MAYIS AYI

 

2-8 Mayıs arası:

Sevgili Başaklar, 6 Mayıs saat 22:30 da, Boğa burcunda doğacak Yeniay, hayata bakışımızı zenginleştiren, huzurlandıran, güven içinde yaşama arzumuzu yüreğimizde hissettiren bir etkidir. Biz bunları önemseriz ve bunları elde etmemizi sağlayacak gelişmelere yöneliriz. Bu yıl ki Boğa burcu Yeniayı, Merkür geri hareketiyle örtüştüğü için, doğal olarak yenilikleri temkinli, bilinçli bir şekilde, sağlam olup olmadığına iyice bakarak karşılamalıyız. Yeniayın görünümleri bu konuda bize fikir verebilir. Ay-Venüs kavuşumu, yeni tanışmalar, görüşmeler, etrafımızdaki güzelliklere yönelişimizin işaretçisidir. Her şeyde seçkinlik, kalite, uzun ömürlülük arıyoruz. Ay-Neptün görünümü, gerek ikili ilişkimizde ve gerekse parasal konularda güven, rahatlık, sevgi, şefkat gibi olguları önemsediğimizi gösteriyor.  Beraberlikleri bu anlamda ele alacağız. Ay-Jüpiter görünümü, içimizde yaşama sevinci uyandırıyor. Düzen, sağlamlık, mükemmellik arayışındayız. Verimli ve sağlıklı olana yöneliyoruz. Hayata inancımız, huzurumuzla alakalı. Kimsenin huzurumuzu kaçırmasına fırsat vermeyiz. Ay-Pluto görünümü, bize güç katıyor. Aşka açığız, duygularımızı nasıl yönlendireceğimizi biliyoruz ve ne istediğimizden eminiz. Başta da belirttiğim gibi, Merkür geri hareket dönemindeyiz. Görünümler gayet olumlu. Bize düşen, zamanın kıymetini bilmek, her durumu gerçekçi ve bilinçli şekilde gözden geçirmektir. Böylece doğru karar veririz.

 

9-15 Mayıs arası:

9 Mayıs 2016-9 Eylül 2016 tarihleri arasında burcunuzda ilerleyecek Jüpiter sizler için 12 yıl sonra gelen bir şans dönemi diyebiliriz. İş hayatı başta olmak üzere, kişisel anlamda atılan her adımın, verilen her kararın titizlikle ele alındığı bir zaman başlıyor. Satürn-Yay geçişiyle örtüşecek olan bu geçiş, size yerleşim yeriniz, ailenizle alakalı konularda sorumluluk almanızı sağlarken, Jüpiter size bilgelik, güvenilirlik, istikrarlı bir yaşam için gerekli olan her şeyde yardımcı oluyor. Düzeniniz önemli bu dönemde. Belki de yeniden bir sayfa açmak ve bu sayfadan hayata bir daha bakmak lazım. Bunu başarabilirsiniz. Yanlış gitmekte olanı doğruya,  işlerliği olmayanı verimli hale getirmeye çalışacağınız bu dönemde, aksaklıkları düzelttikçe çok daha kolay ilerleyeceksiniz. Siz gözlem gücünüzle, detaylı bakış açınızla, emekçi gönlünüzle bu dönemde başkalarına yararlı olacak işlere imza atabilirsiniz. Bu dönemde dikkat edilmesi gereken nokta, her şeyin doğrusunu bir tek kendinizin bildiğini düşünmemek, her şeye bir kusur bulmamak veya böyle bir imaj yaratmamaktır. İnsanlar sizi itici bulabilirler.

20 Mayıs-20 Haziran tarihlerinde Güneş-İkizler burcunda ilerleyecek. Gölgeli günleriyle birlikte Merkür geri hareketi ay sonuna kadar etkili olacak.  Onun içindir ki, iş hayatımız, sorumluluklarımız, projeleriniz, düşünceleriniz, kendinizi ortaya koymak istediğiniz her alanda mutlaka dikkatli bir bakış ve mercek altına alarak inceleme çok önemlidir. İşsizlik sorunu yaşayanlar, bu uzun zamandır yaşadığınız bir durumsa, iyi bir özgeçmiş hazırlayınız. Uzun vadeli olan işleri tercih etmenizde yarar var. Bu süreçte  iletişim, bilgilenme, bildiklerinizi paylaşma yönünde daha sabırlı olunuz. Etrafınızdaki insanlar, işvereniniz, mesai arkadaşlarınız, aynı meslekte olduğunuz kişilerle ilişkinize dikkat ediniz.  Konuşmak kadar dinlemeyi de bilmek lazım.

Sevgili Başaklar, 22 Mayıs saat 00:14 Yay burcunda oluşacak Dolunay, aile, yuvamız, yerleşim yerimizle alakalı konularda yaşanan gelişmelerin, iş hayatımızı da yakından ilgilendireceğini işaret ediyor. Eğitim, iş veya farklı bir nedenle başka bir yere taşınma kararı verebiliriz. Acele etmemek şartlara bakmak gerekir. Eğer sizin isteğiniz dışında bir gelişme olursa, bunun düzelme veya telafisi mümkündür. Bunu da belirteyim. Tutulmanın görünümleri bize gelişmeleri anlamamızda rehberlik edebilir. Ay-Mars kavuşumu, çabuk tepki göstermeye, karar almaya, aile içinde meseleleri gereğinden fazla büyütmeye veya hevesli şekilde karşılamaya işaret. Ancak Mars geri hareketi devam ediyor. Bugün uygulamak istediğiniz, çok önce alınmışsa bir karar olsa bile, yine de üzerinde düşünmek gerekir. Yine bugün yaşanan durum Ağustos ayına kadar deneme süresi gibidir. Ondan sonrasında şartlar değişebilir. Her ne olursa olsun, enerjiniz bir hayli yükselecek. Çabucak işlerinizi halledebilirsiniz. Fakat bilinçli olmak, yeniden bir bakmakta yarar var. Güneş-Mars karşıtlığı, bazı şeylerin tam yerli yerine oturmaması, bunların şimdilik kaydıyla ele alınması ve aceleyle bir oldubittiye getirilmemesi gerekir. Ayrıca eğer yeni bir adım atmak istiyor bunu yapmaya engel durumlar varsa sabırlı olmakta fayda var. Ofis açmak, evden çalışmak, bir projeyi tamamlamak gibi işleri de bu şekilde ele alınız. Merkür bugün Boğa burcunda düz seyre geçse de, bir haftalık gölgeli günlerinde yurtdışı, eğitim, iş ve yerleşme konularında bir daha duruma bakacağız. Araştıracağız. Güvenilir ve uzun vadede düşünmeliyiz. Ay-Neptün görünüm, ailenizi, evliliğinizi, iş ortaklığınızı ilgilendiren konularda gerçekçi düşünmelisiniz. Hayaller güzeldir ancak sabırlı olmayı veya gerçekçi olmayı gerektirir.

22 Mayıs-13 Haziran tarihleri arasında düz seyirle Boğa burcunda ilerleyecek Merkür, maddi güvence, teminat, uzun vadelilik, farklı bir yere yerleşim, sakin, kaliteli, huzurlu bir yaşam düşüncemizin yükselişidir. Sağlamcılığın yanında, garanti ilkesini de göz önüne alarak meseleleri ölçüp tartmanızı sağlayacaktır. Bu süreçte, kimseye güvenemeyiz belki ama en azından hakkımız olan bir şey varsa, bunu da elde edip rahata kavuşmayı düşünmemiz gayet doğaldır. Eğitimden iş hayatına kadar olan geniş bir alanda kendi görüşlerinize uygun olan kişilerle konuşmayı, onlarla ilişki içinde olmayı tercih edebilirsiniz. Hatta bazen oldukça mesafeli davranabilirsiniz. Bu geçişi yöneten Venüs, 24 Mayıs itibariyle İkizler burcunda ilerleyecek. Karşınıza farklı seçenekler çıkabilir. İletişime açık olmak, sosyalleşmek, dinlemek, tanımak, görmek ilgi çekici olabilir.

 

23-29 Mayıs arası:

24 Mayıs-17 Haziran arasında Venüs-İkizler burcunda seyrini sürdürecek Mesleki konularda geleceğiniz adına yeni girişimlerde bulunmak için güçlü insanlarla ilişki içinde olmanız ve becerikli olduğunuz alanlarda bugüne dek edindiğiniz tecrübeleri göstermeniz yönünde kıymetlidir.  Kimi zaman kafanızda iki seçenek, kararsızlık ve bu kararsızlığın yarattığı sıkıntılar oluşabilir. Fakat ne olursa olsun Venüs hayatın lüksü ve zevkidir. Geçtiği yaşam alanı toplumsal hayatınızla birebir alakalı olduğundan sizlerin de kariyerinizle ilgili konulara önem vermeniz gerektiğinin işaretidir. Örneğin bu süreçte seminer, sosyal faaliyet, bilişim, internet dünyasıyla alakalı teknolojilerden yararlanmaya çalışmalı, kendinizi işinizle alakalı alanlarda göstermeli, bağlantılar içinde olmalısınız. Eğer önemli bir karar aşamasında iseniz, bu geçişi yöneten Merkürün gölgeli günlerinde olduğumuz için, ay sonuna kadar düşünmenizi tavsiye ediyorum.

26 Mayıs tarihindeki, Jüpiter-Satürn mücadeleci görünüm bize diyor ki,  ailevi sorumluluk, güvence, yuva kurmak veya aile içindeki iletişim gibi durumları şimdi daha farklı bir şekilde görebilirsin. Sözgelimi bir yuva kurabilirsin veya sorunlu bir evliliğin varsa ayrılabilirsin veyahut kendine yeni uğraşılar bulabilirsin. Emekliye ayrılabilirsin. Bütün bu durumlar yeni bir bakış açısıyla hayatı ele almanı sağlayabilir. Önemli olan gelişen hayat şartlarına göre kendini yenilemendir diyor.

27 Mayıs-30 Haziran tarihleri arasında Mars-Akrep burcuna gerileyecek. Bu süreçte, eğitim hayatımız-kardeşlerimiz ve yakın akrabalarımız, YENİ girişimlerimiz, resmi belgeler, iletişimle alakalı yolculuk ve görüşmeler konusunda tabii ki her noktanın önemle gözden geçirilmesi ve mümkünse beklemede kalınarak incelenmesi gerekir. Takıntılı, baskıda bulunarak, illa birileri üzerinde etkili olmaya çalışarak işlerinizi zorlaştırmayınız. Geçtiğimiz Şubat ayında başlanmış, karar verilmiş ve yürürlüğe konmuş işlerimizi halletmemiz mümkündür. Ancak karşımıza çıkan bir teklif, gelişme veya durumun mercek altına alınarak Haziran sonuna kadar takip edilmesi, izlenmesi faydalı olur. Bazen sorunlar, bizim davranış biçimimizle alakalıdır. Biz böyle davrandığımız için problem yaşıyor da olabiliriz. O zaman geri hareket süresince biz de kendimizle bir yüzleşmede bulunmalıyız. Eğer dış bir etki nedeniyle yaşanıyorsa, o zaman da sakinlikle halletme yoluna gitmeliyiz. Bu süreçte, sağlığımıza dikkat edelim. Trafik kurallarına uyalım. Çatışmak, tartışmak, burun buruna gelmek doğru olmaz. Derinlikli analizler şarttır.

 

MAYIS Ayı Astroloji Takviminiz

Pozitif Enerjili Günler      : 6-10-11-14-15-19-20-24-25
Zayıf Enerjili Günler                       :
2-8-22-23-29-30
Aşkta En Şanslı Günler                   :
24-25
Parasal Açıdan Şanslı Günler         :
17-18

Yeniay : 14-15-16
(Ay-Başak burcu geçiş günleri, sizin için yeniay anlamı taşır. Bilinçli istekleriniz ile bilinçaltınız uyumludur ve yeni başlangıçlar için taze enerji anlamı taşır)

Dolunay : 1-2-3-29-30-31
(Ay-Balık burcu geçiş günleri, burcunuz ile karşıtlık oluşturduğu için Dolunay anlamı taşır.  Final, bitişler, duygularınızla düşünceleriniz arasındaki çekişmedir. İyi dengelenmesi halinde yapıcıdır. Zayıf enerjidir. Fiziksel olarak kendinizi güçsüz hissedebilirsiniz.)

iremSU
Mynet Astroloji Danışmanı

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

Ankara EscortcasinoPendik Kurtköy Escortgaziantep escortgaziantep escorteryaman escortataşehir escortcabarino casinobestfreeslotgamesPartouche casinoefes casinobetandreaspalacebetbetzulagoldenbahisbetasusgolegolGut casinoMebbistrendyol indirim koduizmir psikologeskişehir çilingirbodrum klima servisibetturkeyxslotistanbul escort bayanseoMeritkingJojobet1xbetescort ankaramatbetmatadorbetcasibomhttp://www.escortbayanlariz.netistanbul escortcasino sitelericasino sitelerideneme bonusu veren sitelercasibombettiltbetturkeycasino chefGrandpashabetiddaa 1 numaragrandpashabetMeritkingMeritkingcasibom twittercasibom güncel girişcasibomgrandpashabetgrandpashabetcasibom girişMeritkingcasibomcasibomcasibommatadorbetcasinolevant girişcasibommarsbahisjojobetjojobetjojobetcasibomjojobetholiganbetjojobetmeritkingjojobetjojobetcasibom casibomcasibombycasinozürihbetzürihbetzürihbethodribetbombabetbombabetparis sportif quebecparis sportif quebecparis sportifs hors arjelparis sportifs hors arjelparis sportifs hors arjelparis sportifs hors arjelparis sportifs sans vérificationparis sportifs sans vérificationparis sportifs au Luxembourgsites de paris anglaissites de paris anglaismeilleur site de pari sportif internationaljetxjeux de pouletjeux de pouletparis sportif esportparis sportif esportparis sportif tenniscasino en ligne francecasino en ligne francemeilleur casino en lignemeilleur casino en lignecasino roulette en lignecasino roulette en ligneevolution casino en lignecasino bonus sans depotcasino bonus sans depotbookmaker hors arjelcasino roulette astuceaviator jeuxmystake chickenyonibet françaisliste cote matchmeilleur application sportblackjack regleblackjack regleblackjack regleroulette hasardroulette hasardstrategie blackjackstrategie blackjackapplication casino argent réelpalazzocasinojeux gratuit casinojeux gratuit casinojeux gratuit casinojeux gratuit casinojeux gratuits sans inscriptionsjeux gratuits sans inscriptionsjeux gratuits sans inscriptionsroulette françaisecasino legal francecasino legal francecote courses hippiquesparis hippiques en lignekingbettingpmu cotesjeux d'argent avionmeilleurs bonus paris sportifsparis sur le volley-balljeu gratuit pokercasino en ligne fiabletours gratuits casinovideo poker en lignevideo poker en lignevideo poker en lignecasino en ligne gratuitcasino en ligne gratuitnouveau casino en ligneyonibet en francecomment jouer lotocomment jouer lotogalabetceltabetfenomenbetcasinobonanzabettickettélécharger parions sportplinko franceiknowbetcasino dicetulipbetnewcratossite de jeux casino en lignesite de jeux casino en lignesohobetmeilleur site de jeux casino en lignesbetinhermesbetCabarinoonline bahis siteleribetandyoucaddebetnetxcasinoyinebetolabahisonwinbtcbahisbetsatverabetcasinogalata888betsrekorbetmetrobahiselenorbetcresus casino aviscresus casino applicationwild sultan casino en lignewild sultan viptortuga casino connexionmadnix casino bonus sans dépôtwinoui casinowinoui casino en lignemagical spinmagical spin casinomagical spin casinoazur casinoazur casino avisazur casino connexionazur casino en lignelucky8 se connecterbetifybetify casinobetify applicationlucky31lucky31 avisspace fortunaspace fortuna casino777 jackpot bobjackpot bob casino bonus sans dépôtamon casino avisamon casino en lignelucky31 blackjacklucky31 blackjackspace fortuna retraitjackpot bob applicationmadnix applicationmadnix applicationmadnix inscriptiontortuga casino compte bloquéazur casino bonusbetify promo codecasino joka bonus sans dépôtlucky31 retraitefes casino üyelikleonbet üyelikbovbet üyeliktwin üyelikwild sultan bonus sans depotwild sultan retraitwild sultan casino bonus sans dépôtcresus casino bonusavrupabetbetonred üyelik7slots üyelik7slots üyelikportbetmatadorbet üyelikkatsubetmiraxcasinobitkingzbetsahasantabetretrobetsafirbetvbetmislibethedefbetmakrobetbetvigoneyinemaltcasinoceltabitbetsilinqueenbettrinkbetxslotbet365casiverasiyahbetmeilleurs casino en ligne francaismeilleurs casino en ligne francaiscasino en ligne franceméthode mathematique pour gagner au paris sportifle cod sportif parisretrait yonibetvizebetjeux casino gratuit 3 rouleauxbahisbetabetnanopari sportif algériecasino bonus gratuitcasibomcratos royal betbc gamesportsbet promo codeduelbits promo codekryptosinobitcoin casino bonuscrypto casino bonusCasino UniqueNine Casino Aviscrypto casino ukTop Mobile SlotsSeven Casino AvisLocowincasinos with no depositall casino gamesreal money casinos onlinebaccarat onlinefree video pokersweeps coins casinofunzpointswheel of decidingmillionz casino avismillionz casino avisplayzaxkikbetbuitenlandse casinoonline casino ideal777 nederlandkansino inloggenbetcity casinocircus casinocasino- en dice spellenone casinomarsbahislotobetmilyonermilyar comProntoBetWoopwin CasinoLimewinGoldenbetbetwinnerMagical Spinlevant casinoSpace FortunaCasino Nightmirax casinoroxenbetbetspinorizz casinoJulius Casinosites de paris anglaispadisahbetbetparibubettiltlorabetcazinostarsSlotomaniaGods of WarDragon TigerPinup Girlsregnobetvaycasinoscori probahiscomwonoddpasgolcasinopopbahislionpirobettambetpolobetnewbahis
<