Haber Aramızda | Samsun Haberleri

BOĞA BURCU AĞUSTOS AYI BURÇ YORUMU

BOĞA BURCU AĞUSTOS AYI BURÇ YORUMU
396 views
07 Ağustos 2016 - 13:37

 

 

GENEL BAKIŞ

 

Sevgili Boğalar, 2 Ağustos tarihinde Aslan burcunda bir Yeniay oluşacak. Kendinizle ve ailenizle ilgili her türlü konuda kendinizi ifade etme konusunda fırsatlar sağlayacak bir Yeniay. Hem maddi hem de manevi anlamda yeniliklerin yerli yerine oturabilmesi için bir ifade fırsatı olacak. Aynı gün Mars, Yay burcunda seyrine başlıyor. Uzun zamandır Satürn’ün sizi belli bir blok altında tutmasıyla oluşan durumla artık restore ediliyor. Bu Yeniay hem mali hem de ailevi konularda oldukça önemli ve gerçekçi bir bakışın gerekliliğini ortaya koyuyor.

5 Ağustos’ta Venüs Başak burcunda seyrine başlıyor. Aşk hayatınızla ilgili konularda ve ailevi ilişkilerinizde detaycı olmayı işaret ediyor. Her şeyi artı ve eksileriyle incelemek gerekiyor.

18 Ağustos tarihinde Kova burcunda Dolunay oluşuyor. Yenilik isteğiniz artıyor. Şu anki durumunuzda sizi kısıtlayan bir şey varsa bunları görmenizi sağlayacak. Bir değişimin işaretçisi de olabilir, ancak beklemeniz gerek. Eksik bilgilerinizi tamamlama konusunda oldukça etkili.

22 Ağustos’ta Güneş Başak burcunda olacak. Bütünüyle enerji noktanız aşk, çocuklarınız ve hayatın hareketi olacak. Kendinizi bu konularda sorgulayacak ve cevaplar vereceksiniz. Doğru tespit edebilecek öngörülere sahip olacaksınız.

30 Ağustos tarihinde Venüs Terazi burcunda seyrine başlıyor. Her şeye dikkatlice yaklaşıp dengeyi arzuladığınız bir dönem olacak. Kendinize her anlamda dikkat edeceksiniz. Merkür aynı gün gerilemeye başlıyor. BU gerileme, Aşk hayatınızdaki konularda doğru kararları verirken etkinliğiniz artacak. Her şey gönlünüzce olsun.

 

HAFTALARA GÖRE AĞUSTOS   AYI

1-7 Ağustos arası:

Sevgili Boğalar, 2 Ağustos saat 23:45 de Aslan burcunda doğacak Yeniay, ailenizle ilgili meseleler üzerinde etkin olma arzunuzun işaretçisidir. Orada hem takdir edilmek hem de ailenizi dış etkenler karşısında korumak, sahiplenmek ve hayatınızı anlamlı hale getirmek istersiniz. Bu Yeniay finansal, yuvanız, ilişkiniz ve ailenizle ilgili konularda her ne olursa olsun kendinizi güvende hissetmenizi sağlayacak konularda baskın kişi olmanız yönünde istek kazandırıyor. Tabii ki ayarını bilerek hareket etmek, doğru, düzgün, ciddi şekilde duruma bakmak lazım… Yeniayın ilk görünümü, Ay-Mars arasında oluşacak. Bu yakın çevrenizle ve partnerinizle ilgili konularda güven duygusunun bir hayli önemli olduğunu işaret eder. Eğer bu iki alanda sorunlar varsa, bunlara mutlaka çözüm bulmak istersiniz. İletişim, karşılıklı konuşmak, mevcut duruma bakmak iyi olacaktır. Böylece ortaklaşa bir karar verebilirsiniz. Bu sadece partner değil, kimlerle yaşıyorsanız aynı şekilde etkilidir. Önemli olan size ait olan kıymetleri korumak, güvence altına almaktır. Yeniayın oluştuğu bugün Mars-Yay burcunda seyrine başlayacak. Bu da gösteriyor ki, Yeniay ortaklaşa bir yaşam, iş veya farklı bir nedenle bağınız olan kişilerle alakalı konularda çok iyi odaklanmalı, sorunlara çare bulmaya çalışmalısınız. Huzursuzluk, bir öyle bir böyle hareketler, fazla yayılmak, gereğinden çok dağılmak yanlış olur. Finansal konularda da dikkatlice düşünmelisiniz. Enerjiniz çok yüksek. Ancak sakin olmazsanız, hem gereksiz borçlar altına girersiniz veyahut aceleyle yanlış kararlar alırsınız. Bu sizi hem ilişkinizde hem de mali konularda zor durumda bırakır. Ay-Satürn görünümü, bu Yeniayın aile hayatınız, eviniz, finansal ilişkileriniz yönündeki ciddiyete çağıran sesidir. Siz mutlaka ölçülü, dengeli, uyumlu, herkesin yararına olacak şekilde ve kendinizi güvende hissetmek adına duygularınızı kontrol etmelisiniz. Akılcı düşünmek gerekiyor. Böylece güçlü bir çözüm yolu bulur, her alanda yenileşir, tazelenirsiniz. Sakin olunuz. Riskli kararlardan kaçınınız.

2 Ağustos- 27 Eylül tarihleri arasında Yay burcunda ilerleyecek Mars geçişiyle, krediler, yatırımlar, miras, hukuki borç ve alacaklar, ortaklaşa paylaşımlar gündem maddenizde önemli hale geliyor. Piyasanın durumuna dikkat edilmeli, ilişkilerimize bir bakmalı, birilerine güvenerek yola çıkılmamalıdır. Mars-Yay burcu geçişinde, hukuki konular, alacaklarınız, bankalarla alakalı işlerimiz, başkalarıyla olan maddi ilişkimiz dikkatli bir şekilde ele alınmalıdır. Zaman zaman gerginlikler yaşanabilir. Eğer borcumuz varsa, alacaklar sıkıştırabilir. Alacağımız varsa tahsili için biz harekete geçebiliriz. Ancak belirsizlikler de yaşanabilir. Tam olarak netleşmeyen, ne olacağı belli olmayan durumlara karşın, bizim dikkatli olmamızda, sabır göstermemizde yarar var. Ayrıca para konusunda bazen iyimser kimi zamansa kuruntulu şekilde hareket etmeniz mümkündür. Miras, aile desteği veya farklı yollarla paralar elde etmeniz de mümkündür. Fakat bunların kullanımında, değerlendirilmesinde ölçüyü kaçırmamak, ilerisini düşünmek yararlı olur. Satürn de bu alanda etkili olduğu için,  bütün bu konularda risklerin farkında olmanız gerekiyor. Abartmayacağız, fazla iyimser düşünmeyeceğiz, gerçekçi olacağız. Özellikle 24 Ağustos tarihi bu anlamda dikkate değerdir.

5 Ağustos- 30 Ağustos tarihleri arasında Venüs-Başak burcunda ilerleyecek. Aşk hayatımızı ilgilendiren konularda titiz bir incelemede bulunacağız. Pürüzleri tespit edeceğiz. Karşımıza birisi çıktığında onun hakkında karar vermeden önce iyice düşüneceğiz. Aşkta detaylar, fikirsel anlaşmalar ve paylaşımlar ele alınır. Bir yandan ilişki yaşamak isteriz ancak diğer taraftan bir hayli düşünürüz.  Oldukça seçici davranırız. Kolay kolay da aşık olmayız.  Çünkü kriterlerimizin yüksekliği ister istemez karşı cinsle aramızdaki mesafeyi çoğaltabilir. Yeni tanıştığımız birinin düşüncelerine, iş hayatına, sağlığına, dengeli biri olup olmadığına, bir sıkıntımız varsa yanımızda olup olmadığına kadar dikkat edeceğiz.

 

8-14 Ağustos arası:

13 Ağustos- 6 Nisan 2017 tarihleri arasında, Satürn-Yay burcunda düz seyirle ilerleyecek. Bu dönemin genel ifadesi, sizin ortaklık ilişkisi içinde olduğunuz, kaynaklarınızı paylaştığınız veya bir nedenle mali anlamda bir bölüşüm içinde olduğunuz kişilerle alakalı yapılanma sürecidir. Satürn test eder, olgunlaştırır, form haline sokar ve etkili olduğu zaman diliminde sizi eğitir. Ancak bunun ödülü hakikaten kıymetli olup, bir gün geri dönüp baktığınızda iyi ki onları yaşamışım dersiniz. Bu dönemde hukuk çerçevesinde ve kurallara uygun şekilde ortaklıklarınızı düzenlemeniz gerekiyor. Her maddenin gelecekte bir sorun çıkarmaması, risk içermemesi için ciddi anlamda ele alınması lazım. Kurulacak ortaklığın veya bir ilişkinin birbirinizi destekleyici ve aynı yolda ilerlerken yararları nasıl gözetiliyorsa, zorlukları da aynı olumlu niyet çerçevesinde olması gerekir. Evlenmek de aynı şekilde bir ortaklıktır. Eşin mali durumunu bilmeden hareket etmek, bir zaman sonra onun sorunlarını sizin de üstlenmeniz anlamına gelir. Bu süreçte Satürn önceden yapılan yanlış ortaklıkların sonuçlarıyla bizi karşılaştırabilir. Mali yönden ödemek zorunda kalınan borçların temizlenmesi gerekir. Onun için size şimdiden her türlü paylaşımın akıllıca, hakkaniyetli, adil, yasalara uygun, ahlaki anlamda ele alınması gerektiğini söylemeliyim. Bu dönemde bu türden dikkatlerin dışında olumlu gelişmeler de yaşanır. Satürn diğer gezegenlerle faydalı görünümler yaptığında büyük ortaklıklar, yararlı para ilişkileri, borçlardan kurtulma, yeniden düzenleme yönünde destek verecektir.

 

15-21 Ağustos arası:

Sevgili Boğalar, 18 Ağustos saat 12:27 de, Kova burcunda oluşacak Dolunay, ailemiz, yuvamızla alakalı konulardan biraz uzaklaşıp, işimize gücümüze bakma vaktimizi hatırlatıyor. Çalışmalarınızı, projelerinizi, epeydir hazırlık yaptığınız işlerinizi şimdi işveren veya diğer kişilere sunabilirsiniz. Nasıl tepki alacağınız sizin bir hayli önemli olabilir. Heyecan duymanız doğaldır. Kendinizi güveniniz, yaptığınız işten emin olunuz. Bu sizi rahatlatır. Tam tersine içinize gömülürseniz, sizi birilerinin fark etmesi mümkün olmaz. Beğenilir veya beğenilmez. Burada önemli olan, sorumluluk bilinci içinde, elinizden gelenin en iyisini yapmaya gayret göstermenizdir. Eğer nicedir iş arıyorsanız. Şimdi size haber gelir görüşmeye çağrılırsınız. Size verebilecekleri miktarı söylerler. Hemen tepki göstermeyelim. Ekip çalışmalarına açık olalım. Takıldığınız bir şeyler olursa bunları soralım, öğrenelim. Size başkaları, sizin istediğiniz gibi davranmayabilir. Bunları ego sorunu yapmayın. Dolunayın tek görünümü Uranüs ile. İş hayatınızı ilgilendiren konularda piyasa şartlarını göz önüne almanın yararlı olacağını söylüyor. Belki işinize gelmeyen durumlar olabilir. Beklemeniz gerekebilir. Burada önemli olan esnek düşünebilmek. Çünkü o kadar rahatsız edici durum yok. Dolunayın ardından Ay-Balık burcunda ilerleyecek. Sessiz, sakin ortamları, sanatla alakalı konuları, ılımlı insanlarla olmayı tercih edeceğiz. Sevdiklerimize ve sevdiğimiz şeylere düşkün olacağız.

 

22-31 Ağustos arası:

22 Ağustos- 22 Eylül tarihleri arasında etkili olacak Güneş-Başak burcu seyri, aşkta susursuz olanı istememiz,  mükemmeli arzu etmemiz anlamı taşır. Bu geçişin  özünde titiz bir inceleme hali vardır. Çünkü elle tutulur, gözle görülür olanı arzularız. Endişelerimiz olabilir. Öyle kolay kolay her insanı beğenmeyebiliriz.  Mevcut ilişkinizi, partnerinizi veya bekarsanız karşınıza çıkan kişiyi bir hayli inceleriz. Ancak bizim de aşka bakış açımızı, hayatı ele alış şeklimizi gerçekçi bir şekilde ele almamızda yarar var. Güneş-Başak geçişi, ev, ailevi konular, çocuklarınızla ilgili iş veya özel meselelerin de ele alınacağı bu süreçtir. Bu süreç sadece aşk hayatınız değil, eviniz, aileniz ve maddi konular üzerinde de titizlikle durulmasını sağlayıcıdır.

Sevgili Boğalar, aşk hayatınızla ilgili konular üzerinde dikkatli olmanızı gerektiren Merkürün geri hareketi 30 Ağustos- 22 Eylül tarihleri arasındadır. Bu dönemde eski meseleler yeniden gündeme gelir. Sevgilinizle sorunlarınız varsa, geri dönüp tekrar konuşmayı dilersiniz. Belki de ben hatalıydım, keşke bu kadar şüphe etmeseydim, özverili davransaydım diye düşünebilirsiniz veya o bu şekilde düşünüyor olabilir.  Bazı ilişkilerde ise durum farklıdır. Fazlasıyla anlayışlı, destek ve özverili davranılmıştır. Ancak gerçekçi bakıldığında hakikaten problemler bir hayli fazladır. Bunların mutlaka tekrar gözden geçirilmesinde yarar vardır. Unutmayalım ki, kusursuzluk insana özgü bir hal değildir. Hepimizin doğru davranışları olduğu gibi, yanlışlarımız da olabilir. Önemli olan, hayata olumsuz bakmak yerine, işlerlik kazandırmaktır. Siz bu dönemde aşk hayatınızı gerçekçi bir şekilde gözden geçirirseniz, aksayan noktaları tespit edebilirsiniz. çocuklarınızla ilgili konularda eğitim, iş veya gelecekleriyle ilgilenebilirsiniz. Bu devrede yeni birisi karşınıza çıkarsa, birbirinizi tanımaya çalışınız. Merkürün gölgeli günlerini hesaba kattığımızda (başlangıç tarihinin  bir hafta öncesi ve bitiş tarihinin bir hafta sonrası) 23 Ağustos-29 Eylül tarihleri arasında yukarıda işaret ettiğim noktaları önemseyerek dönemi geçirmenizde yarar var. Sürecin bitiminde  uygulamaya başlarınız. Aşkta seçici olmak tabii ki güzeldir, ancak sürekli yarar-zarar hesabı yapmak insanı yorar.

30 Ağustos- 23 Eylül tarihleri arasında Terazi burcunda seyrini sürdürecek Venüs, çalışma hayatında rahatlık, seçkinlik, iş ilişkilerinde uyum ve paylaşımı gözeteceğimiz bir dönemi işaret eder. Elimizden geldiğince çevremizdeki insanlara güzellik sunmaya, onları anlamaya ve nazik şekilde davranmaya çalışırız. Ne de olsa iş ortamındaki huzursuzluk bizi de yoracaktır çünkü. Bu süreçte düzenlilik esastır. Temizliğimize önem veririz. Giydiklerimize, yediklerimize dikkat ederiz. Nabza göre şerbet vermeyi biliriz. Adil davranmayı benimseriz. Aynı şekilde bize davranılmasından hoşlanırız. Kişisel anlamda güzelliğimiz veya karizmamız bay ve bayan Boğalar için çok önemlidir.

 

AĞUSTOS Ayı Astroloji Takviminiz

Pozitif Enerjili Günler            : 1-5-14-15-19-23-24-27-28
Zayıf Enerjili Günler                       :
2-3-9-10-17-30
Aşkta En Şanslı Günler                   :
5
Parasal Açıdan Şanslı Günler         :
25-26

Yeniay : 23-24-25
(Ay-Boğa burcu geçiş günleri, sizin için yeniay anlamı taşır. Bilinçli istekleriniz ile bilinçaltınız uyumludur ve yeni başlangıçlar için taze enerji anlamı taşır)

Dolunay : 9-10-11
(Ay-Akrep burcu geçiş günleri, burcunuz ile karşıtlık oluşturduğu için Dolunay anlamı taşır.  Final, bitişler, duygularınızla düşünceleriniz arasındaki çekişmedir. İyi dengelenmesi halinde yapıcıdır. Zayıf enerjidir. Fiziksel olarak kendinizi güçsüz hissedebilirsiniz.)

iremSU
Mynet Astroloji Danışmanı

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

Ankara EscortcasinoPendik Kurtköy Escorteryaman escortataşehir escortcabarino casinobestfreeslotgamesPartouche casinoefes casinobetandreaspalacebetbetzulagoldenbahisbetasusgolegolGut casinoMebbistrendyol indirim koduxslotistanbul escort bayanseoescort ankaramatbetmatadorbetcasibom girişhttp://www.escortbayanlariz.netistanbul escortcasino sitelericasino sitelerideneme bonusu veren sitelerbetturkeycasino chefgrandpashabetgrandpashabetgrandpashabetmatadorbetJojobet güncel girişgüncel jojobetjojobetjojobetjojobetgaziantep escortgaziantep escorthacklinkmarsbahismarsbahistempobetgüvenilir slot sitelericasibomgates of olympushttps://www.wcle.org/https://www.birbuketmeyve.com/sweet bonanzacasinoplus girişJojobetvozol 12000 satın alsezonbahisgrandpashabet girisgrandpashabetgrandpashabetmarsbahisgüvenilir bahis siteleriasyabahis girişpusulabetganobetbetkomjojobetsahabet girişcasibom girişmatbetbetparkonwin girişmatbetholiganbet girişjojobetcasibompusulabetholiganbetmarsbahiscasibomjojobetcasibomnakitbahispiabellacasinocasibompiabellacasinojojobetcasibomMarsbahismatbetmatbet girişmarsbahishacklinkextrabet girişpusulabetjojobet216Ataşehir Escortjojobetjojobetpusulabetcasibomcasibomjojobet girişjojobetcasibomcasibomcasibomsezonbahismarsbahismarsbahis girişjojobetgrandpashabet girişjojobetOnwinMaltepe otelkartal otelataşehir otelKadıköy günlük kiralık daireÜsküdar otelleriağva günlük kiralık daireMaltepe günlük kiralık dairependik günlük kiralık daireağva otelleriPusulabetcasibomjojobet girişjojobet girişdeneme bonusujojobetelitcasinopubg mobile uccasibommarsbahiscasibommarsbahis girişmarsbahismarsbahiscasibomcasibomMarsbahisMarsbahis GirişMarsbahis TwitterMarsbahismarsbahiszürihbetzürihbetzürihbethodribetbombabetbombabetparis sportif quebecparis sportif quebecparis sportifs hors arjelparis sportifs hors arjelparis sportifs hors arjelparis sportifs hors arjelparis sportifs sans vérificationparis sportifs sans vérificationparis sportifs au Luxembourgsites de paris anglaissites de paris anglaismeilleur site de pari sportif internationaljetxjeux de pouletjeux de pouletparis sportif esportparis sportif esportparis sportif tenniscasino en ligne francecasino en ligne francemeilleur casino en lignemeilleur casino en lignecasino roulette en lignecasino roulette en ligneevolution casino en lignecasino bonus sans depotcasino bonus sans depotbookmaker hors arjelcasino roulette astuceaviator jeuxmystake chickenyonibet françaisliste cote matchmeilleur application sportblackjack regleblackjack regleblackjack regleroulette hasardroulette hasardstrategie blackjackstrategie blackjackapplication casino argent réelpalazzocasinojeux gratuit casinojeux gratuit casinojeux gratuit casinojeux gratuit casinojeux gratuits sans inscriptionsjeux gratuits sans inscriptionsjeux gratuits sans inscriptionsroulette françaisecasino legal francecasino legal francecote courses hippiquesparis hippiques en lignekingbettingpmu cotesjeux d'argent avionmeilleurs bonus paris sportifsparis sur le volley-balljeu gratuit pokercasino en ligne fiabletours gratuits casinovideo poker en lignevideo poker en lignevideo poker en lignecasino en ligne gratuitcasino en ligne gratuitnouveau casino en ligneyonibet en francecomment jouer lotocomment jouer lotogalabetceltabetfenomenbetcasinobonanzabettickettélécharger parions sportplinko franceiknowbetcasino dicetulipbetnewcratossite de jeux casino en lignesite de jeux casino en lignesohobetmeilleur site de jeux casino en lignesbetinhermesbetCabarinoonline bahis siteleribetandyoucaddebetnetxcasinoyinebetolabahisonwinbtcbahisbetsatverabetcasinogalata888betsrekorbetmetrobahiselenorbetcresus casino aviscresus casino applicationwild sultan casino en lignewild sultan viptortuga casino connexionmadnix casino bonus sans dépôtwinoui casinowinoui casino en lignemagical spinmagical spin casinomagical spin casinoazur casinoazur casino avisazur casino connexionazur casino en lignelucky8 se connecterbetifybetify casinobetify applicationlucky31lucky31 avisspace fortunaspace fortuna casino777 jackpot bobjackpot bob casino bonus sans dépôtamon casino avisamon casino en lignelucky31 blackjacklucky31 blackjackspace fortuna retraitjackpot bob applicationmadnix applicationmadnix applicationmadnix inscriptiontortuga casino compte bloquéazur casino bonusbetify promo codecasino joka bonus sans dépôtlucky31 retraitefes casino üyelikleonbet üyelikbovbet üyeliktwin üyelikwild sultan bonus sans depotwild sultan retraitwild sultan casino bonus sans dépôtcresus casino bonusavrupabetbetonred üyelik7slots üyelik7slots üyelikportbetmatadorbet üyelikkatsubetmiraxcasinobitkingzbetsahasantabetretrobetsafirbetvbetmislibethedefbetmakrobetbetvigoneyinemaltcasinoceltabitbetsilinqueenbettrinkbetxslotbet365casiverasiyahbetmeilleurs casino en ligne francaismeilleurs casino en ligne francaiscasino en ligne franceméthode mathematique pour gagner au paris sportifle cod sportif parisretrait yonibetvizebetjeux casino gratuit 3 rouleauxbahisbetabetnanopari sportif algériecasino bonus gratuitcasibomcratos royal betbc gamesportsbet promo codeduelbits promo codekryptosinobitcoin casino bonuscrypto casino bonusCasino UniqueNine Casino Aviscrypto casino ukTop Mobile SlotsSeven Casino AvisLocowincasinos with no depositall casino gamesreal money casinos onlinebaccarat onlinefree video pokersweeps coins casinofunzpointswheel of decidingmillionz casino avismillionz casino avisplayzaxkikbetbuitenlandse casinoonline casino ideal777 nederlandkansino inloggenbetcity casinocircus casinocasino- en dice spellenone casinomarsbahislotobetmilyonermilyar comProntoBetWoopwin CasinoLimewinGoldenbetbetwinnerMagical Spinlevant casinoSpace FortunaCasino Nightmirax casinoroxenbetbetspinorizz casinoJulius Casinosites de paris anglaispadisahbetbetparibubettiltlorabetcazinostarsSlotomaniaGods of WarDragon TigerPinup Girlsregnobetvaycasinoscori probahiscomwonoddpasgolcasinopopbahislionpirobettambetpolobetnewbahisLucky31Viggoslotsmeilleur site de pari sportif internationalaviatorcrashpalacebetjasminbetlesabahispadişahbetgenzobetnesine casinopasha gamingbetandyouonwintempobetMr PachoBetGoalswipbetcasino bonanzabizbetamarabetistekbetsüperbetmilyonerhertabetmarsbahisefes casinoefes casinoakcebetakcebetbahiscombahiscomefes casinokazansanaprivebetbetkombetandreasbetandreasbetandreasbetandreaspin upJeetCitymostbettempobetpinupligobetsetrabetgalaxybettingdogobet
<