Haber Aramızda | Samsun Haberleri

BOĞA BURCU HAZİRAN AYI BURÇ YORUMU

BOĞA BURCU HAZİRAN AYI BURÇ YORUMU
543 views
11 Haziran 2016 - 19:41

GENEL BAKIŞ

 

5 Haziran tarihinde, İkizler burcunda bir Yeniay oluşacak. Bu Yeniay’ın görünümleri oldukça etkili. Dikkatli bir süzgeçten geçirmek gerekir. Mali anlamda artı ve eksileri bir gözden geçirelim. Bu Yeniay’da hiç bir şeyi şansa bırakmamak gerekiyor. Çalışma ve aşk hayatımızda da aynı özenle hareket etmemiz gerekiyor.

13 Haziran tarihinde Merkür, İkizler burcunda seyrine başlıyor. Bu durum parasal konularda bir kısmetlilik gibi durabilir. Ancak 20 Haziran Dolunay’ında, Merkür bize ‘maddi konularda hesabını iyi yap’ diyor.

17 Haziran tarihinde Venüz, Yengeç burcunda seyrine başlayacak. Yakınlarımızı koruyoruz. Kardeşlerimiz üzerinde oldukça hassasız. Çevremizde de eski yüzleri görmek isteyeceğiz.

20 Haziran tarihinde önemli bir Dolunay var. Mali yatırımlar, finansal konularda oldukça dikkatli bir hesaplamada bulunmamız gerektiğini gösteriyor. Mesela, sözleşmesiz bir şekilde bir işe kalkışmayacağız. Bastığımız yeri bilelim.

21-30 Haziran tarihlerinde Güneş ve Merkür Yengeç burcunda seyrine başlıyor. Özellikle çevremizle olan iletişimimize ya da tanıdığımız insanlarla olan meselelere daha çok odaklanıyoruz.

30 Haziran tarihinde Mars, düz seyre geçiyor. Özellikle ikili ilişkiler ve ortaklıklarda bir şeyleri çözümlemeye çalışıyorduk. Bundan sonraki süreçte farklılıkları, mali konuları ve derinliği göz önüne almalıyız. Çatışmaya gerek yok. Her şey gönlünüzce olsun.

 

HAFTALARA GÖRE HAZİRAN AYI

1-5 Haziran arası:

Sevgili Boğalar, 5 Haziran saat 06.00 itibariyle İkizler burcunda doğacak Yeniay, özellikle mali konulardaki alışverişler, aşk hayatınız ve ciddi ilişki, iş ortaklığı konularında daha dikkatli tercihlerde bulunmak gerektiğini işaret etmektedir. Bizim düşündüklerimiz veya başkalarının bize sunduğu tekliflerin mutlaka getiri ve götürü hesabını bilmeliyiz. Bu çok yakın dostlarla alakalı da olabilir, bizim planladığımız şekilde yapılacak görüşmelerde de etkili olabilir. Biz, ne olursa olsun bunların sağlamlığına bakalım. İki ayrı iş veya iki ayrı konuda görüşmeler olabilir. Umut verici de gözükebilir. Fakat hakikaten akla yatkın ve faydalı olması, ayrıca ciddiyet taşıması gerekiyor. Alışverişlerimizde de, har vurup harman savurmayalım. Birilerini memnun edeceğiz diye kendimizi daha sonra zor duruma sokmayalım. Yeniayın yöneticisi Merkür, burcunuzda ilerliyor. Bu sizin dikkatli olacağınızın göstergesi… Ancak ben yine de tedbirden yanayım. İlişkinizle alakalı konularda da, partnerin bazı meseleleri düşünüyor olması, kendi istekleri konusunda daha kararlı bir tavır sergilemesi mümkündür. İnatlaşmalar söz konusu olabilir. Şimdiden, birbirinizi dinlemeye, fikirlerinizi almaya çalışmanız yararlıdır. İş yaptığınız insanlarla mali ve ortaklığa ait konular üzerinde bir daha düşününüz. Bu birlikteliğin ilerideki huzur ve sağlamlığı için, en başından her şeyin konuşulmasında yarar var. Aceleye getirmeyelim.

 

6-12 Haziran arası:

Sevgili Boğalar, finansal konularda iyi bir analizde bulunmamızı sağlayan enerjilerle adım atacağız. Güneş-Venüs kavuşumu İkizler burcunda oluşuyor. Bu iletişim, haberleşme ve görüşmelerin lehinize sonuçlanma ihtimalini gösteriyor. Çünkü Merkür, burcunuzda ilerliyor ve size bu konularda güven hissi veriyor. Biraz akılcı düşünüp kendimize güvenirsek karşımıza çıkan fırsatları değerlendirebiliriz. 9 Haziran tarihindeki görünüm, ikili ilişkilerde ve iş ortaklıklarında derinlikli düşünmenin ve sadece kendimizden yana değil, partnerimizin de isteklerine değer vermenin önemini vurguluyor. Benim yerine bizim diyebilmek, sizi olası tartışma veya inatlaşmadan korur. Mars gerilediği için, eskiye ait meseleler tekrar gündeme gelir. Bunları deşelemek yerine, şu anki mevcut duruma bakarak yapıcı tarzda konuşmak yerinde olur.

 

13-19 Haziran arası:

12-30 Haziran tarihleri arasında, İkizler burcunda düz seyirle ilerleyecek Merkür, finansal girişim ve aktivitelerde iletişim anlamındaki hızlanmanın işaretçisidir. İş veya özel anlamda birileriyle karşı karşıya gelip görüşmelerde bulunabiliriz. Kazancımızı önemseriz. Başka fırsatlar karşımıza çıkabilir. Onları önemseyerek, artı bir gelir elde etmek isteyebiliriz.  Çocuklarımızla ilgili alışverişler, kendi ihtiyaçlarımızla ilgili olarak teknolojik aletlere para yatırabiliriz. Biraz hızlı para harcama görülebilir. Ayarımızı bilirsek sorun çıkmaz. Akıllıca bütçemizi yapmalıyız.  Yazı, söz, iletişim, haberleşme, satış-pazarlama, medya yayıncılık, el yetenekleriniz, emlak, muhasebe, edebiyat, sanat ve bankacılık bunlar arasında sayılır.

17 Haziran-12 Temmuz tarihleri arasında Venüs-Yengeç burcunda ilerleyecek. Sakinleştirici ve değer verdiğiniz her şeyi koruma altına almanız yönünde olumludur. İş hayatınızla ilgili konularda kendinizi yönlendirebilme gücüne sahipsiniz. Evet, duyarlısınız belki de bir hayli hassassınız. Ancak bunun nedeni size güven veren, istikrarlı, düzenli bir iş hayatı arzunuz nedeniyledir. Biraz endişelenirsiniz. Ancak yine de işiniz söz konusu olduğunda sıcakkanlı davranabilirsiniz. Bu süreçte geleceğinizi garanti altına almak istersiniz.  Eskiye ait meseleleri gözden geçirerek bundan sonrası adına hayatınızı köklü bir temel üzerine oturtmayı fazlasıyla arzularsınız. Günü birlik geziler, şehir dışında bir eviniz varsa, aileyle bir araya gelmek, daha önceden gittiğiniz bir yere yolculuk, dinlenmek isteyebilirsiniz.  Çevrenizdeki insanlar genelde bildiğiniz tanıdığınız kişilerdir. Kardeşlerinizin iş hayatı, sağlığı ve yakınlarınızın ihtiyaçları anlamında bir hayli ilgili davranırsınız. Yabancı kişilerle yakınlık kurmadan önce epey düşünürsünüz. İlişki anlamında eskiye ait olan anılarınız canlanır.

18 Haziran tarihinde ikinci kez gerçekleşecek Satürn-Neptün görünümünde, maddi konularda özellikle başkalarıyla alakalı işlerimize özen göstereceğiz. Hayal kırıklığı yaşamak istemiyorsak, hesabı bilmemiz lazım. Kazancımız söz konusuysa dağılmamak şarttır. Destek görmekte zorlanırız. Şu şöyle olsun deriz ancak olmadığında bu sefer huzursuz oluruz.

 

20-30  Haziran arası:

Sevgili Boğalar, 20 Haziran saat 14:02 Yay burcunda oluşan Dolunay, kazancımızı, bilgimizi, deneyimlerimizi doğru yatırım, doğru ortak ve gerekli işlerde kullanmalıyız. Dikkatli ve özenli şekilde değerlendirmemiz gerekiyor. Ne daha fazla kazanayım diyerek yanlış işlere kalkışalım ne de var diye har vurup harman savuralım. Hesap hataları yapmamalıyız. Eğer borcumuz harcımız varsa bunları ödemeliyiz. Bir işe adım atıyorsak bunun artı ve eksilerini tartmalıyız. Emeğimizin hakkını bilen ve bunu hakikaten iyi niyetli şekilde değerlendiren insanlara yönelmeliyiz. Bir koyup bin alırım diye düşünerek, kredi çekmek, borç altına almak yanlış olur. Muhasebemizi iyi yapmalıyız. Bu Dolunayda aklımızın başımızda olmasında fayda görüyorum. Ay-Uranüs görünümü, gerçekten rahatlamamız, özgür olabilmemiz için, önce bizi rahatsız eden, kısıtlayan, zorlayan kişilerden, borçlardan kurtulmayı işaret ediyor. Bu sayede kendimizi daha iyi hissederiz. Dolunayın ardından Ay-Oğlak burcunda ilerleyecek. Bilgimizi, tecrübemizi üretkenliğimizi, ciddi projelere yönelerek göstermemizi sağlayacak. Dağılmak yerine, toparlanarak işimize gücümüze bakacağız.

21 Haziran-22 Temmuz tarihleri arasında Yengeç burcunda ilerleyecek Güneş süresince Kendi çevreniz, alanınız içinde, güven duyduğunuz insanlarla temasta kalmayı, bazen sadece kendi başınıza olmayı da tercih edebilirsiniz. Mahalleniz, eski dostlarınız, geçmiş anılar, aile sıcaklığı, çocuklar, huzur duygusu ve sevdiğiniz her şeyin üzerine titrediğiniz bir süreçtir. Değer verdiğiniz her ne varsa onu korumak, kollamak istersiniz. Yarar-Zarar hesabı yaparsınız. Yarınlarınızı garanti altına almanın önemi üzerinde daha fazla durursunuz. Aileniz, yuvanız, kardeşleriniz ve yakın çevrenizle alakalı konular da gündeminizde yer alır.

26 Haziran tarihinde ikinci kez gerçekleşecek Jüpiter-Pluto görünümü, aşkta canlanma, kendimizi ve arzularımızı ruhsal anlamda derinlikli gözden geçirme, gerçek anlamda aşkın anlamını keşfetme yönünde olumludur. Jüpiter gerilediği için zaten sıradan bir aşk yerine, daha anlamlı ve bizi derinliklerimizle buluşturan bir ilişkiyi yeğleriz. Daha akıllıca gözden geçirmelerde bulunuruz. Gizemli olan güzelliklere yöneliriz. Yüzeyde olanı değil, ruhumuza işleyeni isteriz. Biz de aynı şekilde sevdiğimize yöneliriz. Çocuklarımız varsa onların hayatımızdaki öneminin çok daha fazla farkına varırız. Çocuğumuz yoksa, bir yavruya sahip olmanın hayatımız üzerindeki olumlu tesirleri üzerine düşünürüz. Yaşadığımız toplumun şartlarının bizim ve tüm insanlık adına ne kadar etkili olduğunu anlarız. Bilgelik yönümüz yükselir. Yetenekli olduğumuz konularda kendimizi geliştiririz ve bunları herkesin yararına olacak şekilde nasıl ifade edebiliriz, bunlar üzerinde dururuz.

30 Haziran-14 Temmuz tarihleri arasında Merkür Yengeç burcunda ilerleyecek. Bu geçiş, parasal ve aşk hayatınızla ilgili meseleleri gündeme getirdiği gibi, bunları yakın çevrenizde güvendiğiniz insanlarla paylaşmanız anlamında etkilidir. Genel olarak bağlantıda olduğunuz kişiler  kardeşleriniz, çocuklarınız, partneriniz, eski tanıdıklarınızdır.  Tanımadığınız kişilerle zaten pek konuşmazsınız. Güven olgusu sizin için gayet önemlidir. Bu yüzden de  sırlarınızı, yapacaklarınızı pek kimseyle paylaşmazsınız. Sevdikleriniz söz konusu olduğunda hassasiyetiniz yüksektir. Onların gelecekleri, barınma ve ihtiyaçlarını önemsersiniz. Eğer tek başınıza yaşıyorsanız tümüyle kendinize dönük, iç dünyanızla temas halinde, size huzur veren ortamları tercih edersiniz.

30 Haziran-2 Ağustos tarihleri arasında ilişki evinizde etkili olacak Mars-Akrep düz seyri ilişki konularında, birbirinizin kişilik özelliklerinize ve hedeflerinize saygı duyulması ve mevcut durumun gözden geçirilmesi ve dengeye kavuşturulması gereken zaman dilimidir. Taraflar birbirine güç uygulamak yerine problemlerini uzlaşmacı bir tutum, olgun ve mantıklı bir bakış açısıyla ele almalıdırlar. İlişkisi sağlam olanlar, birbirlerini gayet iyi tanıdıkları için bu süreçte önemli bir sorun yaşamazlar. Bir mesele üzerinde farklı düşünseler de,  ortak bir noktada buluşabilirler. İlişkisinde sorun olan ancak birbirlerini seven çiftler açısından duruma bakarsak, partnerinizin size olan tutkusu zaman zaman üzerinizdeki baskı kurması anlamına gelebilir. Ya hep ya hiç tarzı bir tavır sergileyebilir. En başında belirttiğim gibi eğer sevgi birliğinizde bir sorun yoksa, birbirinizden kopamazsınız. İlişkisi yeni başlayan Boğalar, birbirlerine karşı çekilirler. Partnerin kendinden emin hali, tutkulu biri oluşu ve sizi sahiplenmesi bir hayli ilginizi çekebilir. Ancak ben derim ki, önce birbirinizi iyice tanıyınız. Çünkü daha sonra bu hakimiyetçi halleri sorun yaratabilir.

 

HAZİRAN Ayı Astroloji Takviminiz

Pozitif Enerjili Günler            : 2-3-6-7-11-12-21-22-25-26-30
Zayıf Enerjili Günler                       :
8-9-16-17-23-24
Aşkta En Şanslı Günler                   :
11-12
Parasal Açıdan Şanslı Günler         :
4-5

Yeniay : 2-3-4-29-30
(Ay-Boğa burcu geçiş günleri, sizin için yeniay anlamı taşır. Bilinçli istekleriniz ile bilinçaltınız uyumludur ve yeni başlangıçlar için taze enerji anlamı taşır)

Dolunay : 15-16-17-18
(Ay-Akrep burcu geçiş günleri, burcunuz ile karşıtlık oluşturduğu için Dolunay anlamı taşır.  Final, bitişler, duygularınızla düşünceleriniz arasındaki çekişmedir. İyi dengelenmesi halinde yapıcıdır. Zayıf enerjidir. Fiziksel olarak kendinizi güçsüz hissedebilirsiniz.)

iremSU
Mynet Astroloji Danışmanı

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

Ankara EscortcasinoPendik Kurtköy Escorteryaman escortataşehir escortcabarino casinobestfreeslotgamesPartouche casinoefes casinobetandreaspalacebetbetzulagoldenbahisbetasusgolegolGut casinoMebbistrendyol indirim koduxslotistanbul escort bayanseoescort ankaramatbetmatadorbetcasibom girişhttp://www.escortbayanlariz.netistanbul escortcasino sitelericasino sitelerideneme bonusu veren sitelerbetturkeycasino chefgrandpashabetgrandpashabetgrandpashabetmatadorbetjojobet girişJojobetjojobet güncel girişjojobetjojobetgaziantep escortgaziantep escorthacklinkmarsbahismarsbahiscasibomgüvenilir slot sitelericasibomgates of olympushttps://www.wcle.org/https://www.birbuketmeyve.com/sweet bonanzacasinoplus girişJojobetJojobet girişsezonbahisgrandpashabet girisgrandpashabetgrandpashabetmarsbahisgüvenilir bahis siteleriasyabahis girişmatadorbetcasibom betkomjojobetsahabet girişcasibom girişmatbetbetparkonwin girişmatbetholiganbet girişjojobetcasibompusulabetholiganbetmarsbahiscasibomcasibomcasibombetebetholiganbetcasibomholiganbetjojobetsekabetMarsbahismatbetmatbetmarsbahishacklinkextrabet girişmatadorbetjojobet216Ataşehir Escortjojobetjojobetpusulabetcasibomcasibomjojobetjojobet girişcasibommarsbahiscasibomsezonbahismarsbahismarsbahis girişjojobetgrandpashabet girişjojobetOnwinMaltepe otelkartal otelataşehir otelKadıköy günlük kiralık daireÜsküdar otelleriağva günlük kiralık daireMaltepe günlük kiralık dairependik günlük kiralık daireağva otelleriPusulabetcasibomjojobet girişjojobet girişdeneme bonusujojobetelitcasinopubg mobile uccasibommarsbahisceltabetmarsbahis girişmarsbahismarsbahiscasibomcasibomzürihbetzürihbetzürihbethodribetbombabetbombabetparis sportif quebecparis sportif quebecparis sportifs hors arjelparis sportifs hors arjelparis sportifs hors arjelparis sportifs hors arjelparis sportifs sans vérificationparis sportifs sans vérificationparis sportifs au Luxembourgsites de paris anglaissites de paris anglaismeilleur site de pari sportif internationaljetxjeux de pouletjeux de pouletparis sportif esportparis sportif esportparis sportif tenniscasino en ligne francecasino en ligne francemeilleur casino en lignemeilleur casino en lignecasino roulette en lignecasino roulette en ligneevolution casino en lignecasino bonus sans depotcasino bonus sans depotbookmaker hors arjelcasino roulette astuceaviator jeuxmystake chickenyonibet françaisliste cote matchmeilleur application sportblackjack regleblackjack regleblackjack regleroulette hasardroulette hasardstrategie blackjackstrategie blackjackapplication casino argent réelpalazzocasinojeux gratuit casinojeux gratuit casinojeux gratuit casinojeux gratuit casinojeux gratuits sans inscriptionsjeux gratuits sans inscriptionsjeux gratuits sans inscriptionsroulette françaisecasino legal francecasino legal francecote courses hippiquesparis hippiques en lignekingbettingpmu cotesjeux d'argent avionmeilleurs bonus paris sportifsparis sur le volley-balljeu gratuit pokercasino en ligne fiabletours gratuits casinovideo poker en lignevideo poker en lignevideo poker en lignecasino en ligne gratuitcasino en ligne gratuitnouveau casino en ligneyonibet en francecomment jouer lotocomment jouer lotogalabetceltabetfenomenbetcasinobonanzabettickettélécharger parions sportplinko franceiknowbetcasino dicetulipbetnewcratossite de jeux casino en lignesite de jeux casino en lignesohobetmeilleur site de jeux casino en lignesbetinhermesbetCabarinoonline bahis siteleribetandyoucaddebetnetxcasinoyinebetolabahisonwinbtcbahisbetsatverabetcasinogalata888betsrekorbetmetrobahiselenorbetcresus casino aviscresus casino applicationwild sultan casino en lignewild sultan viptortuga casino connexionmadnix casino bonus sans dépôtwinoui casinowinoui casino en lignemagical spinmagical spin casinomagical spin casinoazur casinoazur casino avisazur casino connexionazur casino en lignelucky8 se connecterbetifybetify casinobetify applicationlucky31lucky31 avisspace fortunaspace fortuna casino777 jackpot bobjackpot bob casino bonus sans dépôtamon casino avisamon casino en lignelucky31 blackjacklucky31 blackjackspace fortuna retraitjackpot bob applicationmadnix applicationmadnix applicationmadnix inscriptiontortuga casino compte bloquéazur casino bonusbetify promo codecasino joka bonus sans dépôtlucky31 retraitefes casino üyelikleonbet üyelikbovbet üyeliktwin üyelikwild sultan bonus sans depotwild sultan retraitwild sultan casino bonus sans dépôtcresus casino bonusavrupabetbetonred üyelik7slots üyelik7slots üyelikportbetmatadorbet üyelikkatsubetmiraxcasinobitkingzbetsahasantabetretrobetsafirbetvbetmislibethedefbetmakrobetbetvigoneyinemaltcasinoceltabitbetsilinqueenbettrinkbetxslotbet365casiverasiyahbetmeilleurs casino en ligne francaismeilleurs casino en ligne francaiscasino en ligne franceméthode mathematique pour gagner au paris sportifle cod sportif parisretrait yonibetvizebetjeux casino gratuit 3 rouleauxbahisbetabetnanopari sportif algériecasino bonus gratuitcasibomcratos royal betbc gamesportsbet promo codeduelbits promo codekryptosinobitcoin casino bonuscrypto casino bonusCasino UniqueNine Casino Aviscrypto casino ukTop Mobile SlotsSeven Casino AvisLocowincasinos with no depositall casino gamesreal money casinos onlinebaccarat onlinefree video pokersweeps coins casinofunzpointswheel of decidingmillionz casino avismillionz casino avisplayzaxkikbetbuitenlandse casinoonline casino ideal777 nederlandkansino inloggenbetcity casinocircus casinocasino- en dice spellenone casinomarsbahislotobetmilyonermilyar comProntoBetWoopwin CasinoLimewinGoldenbetbetwinnerMagical Spinlevant casinoSpace FortunaCasino Nightmirax casinoroxenbetbetspinorizz casinoJulius Casinosites de paris anglaispadisahbetbetparibubettiltlorabetcazinostarsSlotomaniaGods of WarDragon TigerPinup Girlsregnobetvaycasinoscori probahiscomwonoddpasgolcasinopopbahislionpirobettambetpolobetnewbahisLucky31Viggoslotsmeilleur site de pari sportif internationalaviatorcrashpalacebetjasminbetlesabahispadişahbetgenzobetnesine casinopasha gamingbetandyouonwintempobetMr PachoBetGoalswipbetcasino bonanzabizbetamarabetistekbetsüperbetmilyonerhertabetmarsbahisefes casinoefes casinoakcebetakcebetbahiscombahiscomefes casinokazansanaprivebetbetkombetandreasbetandreasbetandreasbetandreaspin upJeetCitymostbettempobetpinupligobetsetrabetgalaxybettingdogobet
<