Haber Aramızda | Samsun Haberleri

İKİZLER BURCU AĞUSTOS AYI BURÇ YORUMU

İKİZLER BURCU AĞUSTOS AYI BURÇ YORUMU
1.799 views
07 Ağustos 2016 - 13:35

 

 

GENEL BAKIŞ

 

Sevgili İkizler, 2 Ağustos’ta Aslan burcunda bir Yeniay oluşacak. Yakın çevrenizle olan ilişkilerden seyahatlere kadar her konuda güçlü bir şekilde kendinizi ifade etmek isteyeceksiniz. Yeni birisiyle tanışıp farklı yanlarınızı ortaya koymak isteyeceksiniz, ilişkinizde var olan sorunları ortaya koyup gözde geçirebilecek, her şeye odaklanarak bir bakacak ve onu tartacaksınız. Aynı gün Mars, Yay burcunda seyrine başlıyor. Bu hareket ise size, rahatsız edici ortaklıkları ve ilişkileri kesip atmak istiyorsunuz. Sabırlı olup kesip atmadan önce iyi düşünmeyi denemelisiniz. Akıllıca değerlendireceğiniz bu Yeniay, sizi Eylül’e hazırlayacak.

5 Ağustos’ta Venüs Başak burcunda seyrine başlayacak. Aile hayatınız gözden geçirip beklentilerinizi ve tavırlarınızı incelemenizi sağlayacak.

18 Ağustos tarihinde Kova burcunda bir Dolunay oluşuyor. Eksikleri, tamamlanması gerekenleri, hislerinizi ortaya çıkarıyor. Özgürlük beklentiniz var. Ancak bu özgürlük beklentinizi karşılayacak finansal kaynakları da gözden geçirmelisiniz. Bir bitiş de mümkün olabilir. Bu bitiş, daha önce başlanan bir şeyin gerekli duruma gelememesiyle gerçekleşebilir. Bu Dolunay’ın bir başka özelliği de kariyer yapma arzunuzdur. Daha büyük bir kariyer için çabuk karar vermektense her şeyi  incelemeniz gerekiyor.

22 ağustos tarihinde Güneş Başak burcunda olacak. Ev içerisinde kendinizi sağlama alma adına değerli ve kıymetli olacak. Yüzeye değil konunun derinliklerine bakacaksınız.

30 Ağustos tarihinde Venüs Terazi burcunda seyrine başlıyor. Güzellik ve bakım duygunuz ile yeni aşk adımları atabilirsiniz. Aynı gün başlayan Merkür geri hareketi, doğru kararların verilmesi anamında bir bekleme süreci olacak. Bu geri hareketten çok fayda görüp sağlıklı adımlar atacaksınız. Her şey gönlünüzce olsun.

 

HAFTALARA GÖRE AĞUSTOS AYI

1-7 Ağustos arası:

Sevgili İkizler, 2 Ağustos saat 23:45 de Aslan burcunda doğacak Yeniay, çevremizle olan yakın temasın işaretçisidir. İletişimde, kendimizi ön plana alarak konuşuruz, yazışırız, bağlantı kurarız. Ancak başkalarını dinlemek, anlamak, bilmek de gerekiyor. Yeniay, çevre değişikliği, ikili ilişki, maddi konular ve çalışma hayatınızla ilgili meseleler üzerinde de hayli etkilidir. Yeniayın görünümlerine baktığımızda, Ay-Mars görünümü ilk olarak dikkat çekiyor. Parasal güvence, iş hayatında ve günlük yaşamda sağlıklı ve güçlü olmak isteği göze çarpıyor. Doğal olarak gayret ediyoruz, çabalıyoruz ve bir şeyleri başarmak için olanca gücümüzle öne çıkıyoruz. Amacımız, hakikaten verimli ve doğru yolda ilerlemek. Başkaları üzerinde etkin olmak isteyeceğiz. Zaman zaman hassasiyet olabilir. Ancak biz bilinçli olursak ve kendi yolumuzdan eminsek bir sorun yok. Yeniayın oluştuğu bugün Mars-Yay burcunda seyrine başlayacak. Bu özellikle ikili ilişkinizde özgürce kendi kararlarını vermek isteyen partnerin işaretçisidir. Huzursuzluk çıkmaması için, her ikinizin de beraberliğinizi eşit haklar çerçevesinde ele almanız lazım. Bir taraf siyah öbürü beyaz diyorsa ve diretiyorsa problem olur. Bu Yeniayda iletişimi güçlü tutmak lazım. Bekar İkizler yeni biriyle tanışabilir. Bu kişi oldukça aktif ve isteklerini elde etmekten yana bir kişi olabilir. bir yolculuk veya bir yerde karşılaşabilirsiniz. Özellikle bayan İkizler burçları için bu daha fazla etkili gözüküyor. Ay-Satürn görünümü, bu Yeniayın biraz önce değindiğim gibi, ilişkide ciddiyetle, sorumlulukla davranmanın önemini vurgulayıcıdır. Birbirinizi dinlemeye özen gösteriniz. Böylece yeniden bir araya gelebilir ve sorunları çözebilirsiniz.

2 Ağustos- 27 Eylül tarihleri arasında Yay burcunda ilerleyecek Mars genel olarak ilişkinizin, cinsel bir boyut kazanması anlamına gelir. Çünkü Mars astrolojik olarak arzu ve tutkuların işaretçisidir. Yay burcu seyrinde ise, sevgi ve cinsellik gayet özel, hatta oldukça değerlidir. Partneriniz gayet sıra dışı ve keşifçi özelliklere sahip bir erkek veya özgürlüğünden taviz vermeyen tarzda hareket eden bir kadın  olabilir. Yalnız bu onun sadece maceracı  biri olduğunu göstermez. Özgür düşünceli olabilir fakat sevginin kutsallığının gayet iyi farkındadır. İlk bakışta veya birkaç kez çıkmakla hemen tanıdım sanmayın. Biraz zaman geçsin. Mars Yay burcunda yolculukları gündeme getirebilir. Amaçlarınızı veya fikirlerinizi diğer insanlarla paylaşmak için kimi zaman şehir içi kimi zaman yurt dışı seyahatlere çıkabilirsiniz. İsteklerinizi çoğu zaman abartılı bir biçimde gösterebilirsiniz. Yeni tanışmalar açısından etkili bu dönemde, bir arada olmanın getirdiği tat çıkarılır, evliler  çocuk sahibi olma konusunda iyice düşünmelidirler. Satürn de bu alanda etkili olduğu için, bütün bu konularda sınırlarımızın, gerçeklerin farkında olacağız. Hoşgörüsüz yaklaşımlardan kaçınmalıyız. Özellikle 24 Ağustos tarihi bu anlamda dikkate değerdir. Doğru ile yanlışı iyi tartmalıyız.

5 Ağustos- 30 Ağustos tarihleri arasında Başak burcunda seyrini sürdürecek Venüs, aileniz başta olmak üzere, karşılaştığınız insanlarla bağınızı gözden geçirmenizi ve evinizle alakalı konuları titizlikle düzenlemenizde yardımcıdır. Bazı zamanlarda eleştirinin dozunu kaçırma riskimiz vardır. Kolay kolay tatmin olmayız. Aile bireylerinin birbirlerine karşı anlayışlı olması ve eğer bir sıkıntı varsa bunu ortaklaşa çözmeleri yararlı olacaktır. Her şey istediğiniz gibi olsun diye diretmeyiniz.  Bazen anlayışlı bazen ters tavır göstermeniz sizi ve etrafınızı huzursuz edebilir. Bu süreçte, aşk hayatınızla ilgili konularda arzu etmediğiniz durumlar oluştuğunda,  lütfen sakin ve ılımlı bir şekilde bunları halletmeye çalışınız.

 

8-14 Ağustos arası:

13 Ağustos- 6 Nisan 2017 Satürn-Yay burcunda ileri seyrini sürdürecek. Bu dönem, evlilik, uzun süreli ilişki veya iş ortaklığı yoluyla sizleri testten geçirici ve bu konularda yapılandırma süreci olarak olgunluk zamanını işaret ediyor. Evliliklerde farklı görüş yapıları nedeniyle yaşanması muhtemel sorunların genelde ilişkinin niteliğiyle alakalı olarak çözüme kavuşturulması mümkün olduğu gibi, tam tersine bitebilir de. Örnekler vereyim. Sözgelimi, biriniz derinlikli düşünür, diğeriniz yüzeye bakar. Biriniz hukuki anlamda bir araya gelecek şekilde düzen ister, diğeriniz bir arada yaşamayı tercih eder. Bazen de, bir tarafın hayata bakış açısı, tecrübesi, olgunluğu ile diğerinin tam tersi çocuksu halleri ilişkinin zorlanmasına neden olur. Bir başka olasılık, eş mesleği gereği ailesinden uzakta bir şehirde, ülkede çalışmak zorunda kalabilir, buna sabır göstermek bir müddetliğine katlanmak icap edebilir. Dini, dili, ülküsü farklı bir kişiyle yapılacak bir evliliğin işaretçisi olabilir. Bu durumda her iki taraf da bazen oldukça zorlanabilir.  İş ortaklıkları da bu süreçte testten geçer. Daha önce yapılmış ortaklıkların gözden geçirilmesini gerektiren durumlar oluşabilir. Taraflar bu sorunları aşabilmek veya bitirmek adına bir mücadele verebilirler. Bütün bu örnekler gösteriyor ki, bu süreçte ilişkilerimiz aracılığıyla olgunlaşacağız, hoşgörüyü öğreneceğiz. Ahlaki, yasal, hukuki, moral değerler, olgunluk, bilgeleşmeyi kabul ederek düzgün bir beraberlik yaşamayı deneyimleyeceğiz.

 

15-21 Ağustos arası:

Sevgili İkizler, 18 Ağustos saat 12:27 de, Kova burcunda oluşacak Dolunay, fikirlerimizi, isteklerimizi, talep ettiklerimizi şimdi başkalarına eğitim-iş ve özel anlamda ifade etmemiz gerekecek. Ancak benim bildiğim doğru şeklinde değil, görüşlerinizi almak isterim, siz ne düşünüyorsunuz tarzında olursa, insanlar sizi dikkate alırlar. Bildik, tanıdık insanlar yerine, şimdi karşınızda farklı kişiler olacak. Onlar sizi tanımıyorlar. O zaman kendinizi ortam ve şartlara göre ifade ediniz. Burada bir kısa yolculuk da gerçekleşebilir. Uzun zamandır düşündüğünüz bir yer olabilir. Bir görüşmeye çağrılabilirsiniz. Yurt dışı veya başka bir şehirde sempozyum, sergi, davet, insanlarla bir araya gelme, bir şeyleri yerinde görüp danışma şeklinde yolculuk yapabilirsiniz. Görüş alışverişinde bulunmayı ihmal etmeyiniz. Bu Dolunay öyle zorlayıcı değildir. Bir meselenin aydınlanması, konuşulması, sonuca bağlanması durumudur. Ay-Uranüs görünümü, hevesli olduğunuzu, durumun kendi lehinize olmasını istediğinizi gösterir. Ancak başkalarının onayı gerekiyorsa, biraz anlayışlı olmak yararlıdır. Yeniliklere ihtiyacınız açıkça bellidir. Yeni bir arkadaşlığın göstergesidir. Önceden yazışmış, konuşmuşsunuzdur şimdi bir araya gelirsiniz. Sizinle aynı şeylere merakı olan insanların yaptıklarına bakarsınız. Yer görmek, yeni bir yöntem öğrenmek için bu Dolunay size fırsatlar getirir. Dolunayın ardından Ay-Balık burcunda ilerleyecek. Bulunulan ortam, insanlarla kaynaşmak, ılımlı olmak ve aynı zamanda bir şeylerin farkında olmak zamanıdır. Çevrenize bakınız ve bilinçli düşününüz.

 

22-31 Ağustos arası:

22 Ağustos saat 19:38 – 22 Eylül saat 17:21 tarihleri arasında Başak burcunda ilerleyecek Güneş, eviniz alanı içinde tadilat-bakım-onarım, hijyen, bebek bakımı, el işi veya ev-ofis tarzı çalışmaların işaretçisidir. Ayrıca eğitim ve iş hayatınızla ilgili konular ön plana gelecektir. Ev veya ofis yeri kiralamak bu süreçte etkilidir.  Ev alanı içinde bu konularla ilgili konuşmalar, düzenlemeler yapılabilir. Bu dönem, her şey titizlikle gözden geçirilir. İster Ailenizle olan ilişkinizi ılımlı bir şekilde sürdürmek, onlara hizmette bulunmak, düzenlemeler nedeniyle her şeyin yerli yerine oturtulması anlamında sabırlı olmak gerekir. Mükemmellik arzusu bir hayli yoğundur veya şartlar gereği ister istemez her şeyin iyisi arzu edilebilir.

30 Ağustos saat 16:04 – 22 Eylül saat 08:30 tarihleri arasında Merkür-Başak burcunda gerileyecek. Aileniz, yuvanızla ilgili konularda güvencemiz, yarınlarımız, evimizdeki huzurumuz, iletişimimiz, plan ve projelerimize mercek tutacağız. Bir daha dönüp bakacağız olan bitenlere ve yapılması gerekenlere. Üzerinde düşüneceğiz, tabii ki içten içe kendimizi de analiz edeceğiz. Nasıl bir aile düzenimiz var, nasıl bir ortamda yaşıyoruz, yalnız mıyız, mutlu muyuz, gelecekle ilgili hedeflerimiz neler? Bütün bunları endişeyle ele almak yerine, titiz bir gözlemde bulunarak netleştirmek vaktidir. Aksaklıklar varsa bunlar düzene kavuşturmak içindir, kaygılanmak için değil. Durup resme baktığımızda neden kaynaklandığını buluruz. Bu süreçte gözümüze birçok şey görünür hale gelir. Onlar üzerinde şöyle bir analiz yaparız. Ivır zıvır bir işe yaramayan eskilerimizden kurtuluruz. Belki de bunlar daha önce hiç önemsemediğimiz şeylerdir. Yarım kalan işlerimizi bitirebiliriz.  Evin içinde nicedir aradığımız bir şeyi bulabiliriz. Taşınmak, satın almak, kiralama işlerimiz mi var, şimdi şöyle bir araştırma yaparız. Okuruz, bilgileniriz, hesap kitap yaparız. Çocuklarımızla yakından ilgileniriz. Sanatsal işler, el yeteneklerimiz, hobilerimize zaman ayırırız.  Onarım, bakım, tadilat işlerimizle ilgili bütçemizi gözden geçiririz. Merkürün gölgeli günlerini hesaba kattığımızda (başlangıç tarihinin  bir hafta öncesi ve bitiş tarihinin bir hafta sonrası) 23 Ağustos-29 Eylül tarihleri arasında yukarıda işaret ettiğim noktaları önemseyerek dönemi geçirmenizde yarar var. Geri hareketin sonrasında kararlarımızı yürürlüğe koyarız.

 

30 Ağustos- 23 Eylül tarihleri arasında Terazi burcunda ilerleyecek Venüs süresince, öne çıkan en önemli olgu, aşk hayatınızdır. Ayrıca fiziksel ve ruhsal anlamda kaliteye, konfora, uyuma bir hayli önem verirsiniz. Eğer aşkta mutlu iseniz, huzurlusunuzdur. Tam tersi durumda hemen duygusallaşır, şöyle iç dünyanıza çekilerek geçmişi anarsınız. Aşk anlamında yılın güzel enerjilerinden biri olarak Venüs geçişi, şans verir. Sürpriz aşkları işaret eder. İlişkinizi güzelleştirir. Bekar İkizler için, yeni bir tanışmanın göstergesidir. Kendinizi huzurlu, mutlu ve uyumlu şekilde dışa yansıttığınız zamandır.

 

AĞUSTOS Ayı Astroloji Takviminiz

Pozitif Enerjili Günler            : 2-3-7-8-17-21-22-25-26-30
Zayıf Enerjili Günler                       :
5-12-13-19
Aşkta En Şanslı Günler                   :
7-8
Parasal Açıdan Şanslı Günler         :
1-27-28

Yeniay : 25-26-27
(Ay-İkizler burcu geçiş günleri, sizin için yeniay anlamı taşır. Bilinçli istekleriniz ile bilinçaltınız uyumludur ve yeni başlangıçlar için taze enerji anlamı taşır)

Dolunay : 11-12-13-14
(Ay-Yay burcu geçiş günleri, burcunuz ile karşıtlık oluşturduğu için Dolunay anlamı taşır.  Final, bitişler, duygularınızla düşünceleriniz arasındaki çekişmedir. İyi dengelenmesi halinde yapıcıdır. Zayıf enerjidir. Fiziksel olarak kendinizi güçsüz hissedebilirsiniz.)

 

iremSU
Mynet Astroloji Danışmanı

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

Ankara EscortcasinoPendik Kurtköy Escortgaziantep escortgaziantep escorteryaman escortataşehir escortcabarino casinobestfreeslotgamesPartouche casinoefes casinobetandreaspalacebetbetzulagoldenbahisbetasusgolegolGut casinoMebbistrendyol indirim koduizmir psikologeskişehir çilingirbodrum klima servisibetturkeyxslotistanbul escort bayanseoMeritkingJojobet1xbetescort ankaramatbetmatadorbetcasibomhttp://www.escortbayanlariz.netistanbul escortcasino sitelericasino sitelerideneme bonusu veren sitelercasibombettiltbetturkeycasino chefGrandpashabetiddaa 1 numaragrandpashabetMeritkingMeritkingcasibom twittercasibom güncel girişcasibomgrandpashabetgrandpashabetcasibom girişMeritkingcasibomcasibomcasibommatadorbetcasinolevant girişcasibommarsbahisjojobetjojobetjojobetjojobetcasibomholiganbetjojobetmeritkingjojobetjojobetcasibom casibomcasibombycasinozürihbetzürihbetzürihbethodribetbombabetbombabetparis sportif quebecparis sportif quebecparis sportifs hors arjelparis sportifs hors arjelparis sportifs hors arjelparis sportifs hors arjelparis sportifs sans vérificationparis sportifs sans vérificationparis sportifs au Luxembourgsites de paris anglaissites de paris anglaismeilleur site de pari sportif internationaljetxjeux de pouletjeux de pouletparis sportif esportparis sportif esportparis sportif tenniscasino en ligne francecasino en ligne francemeilleur casino en lignemeilleur casino en lignecasino roulette en lignecasino roulette en ligneevolution casino en lignecasino bonus sans depotcasino bonus sans depotbookmaker hors arjelcasino roulette astuceaviator jeuxmystake chickenyonibet françaisliste cote matchmeilleur application sportblackjack regleblackjack regleblackjack regleroulette hasardroulette hasardstrategie blackjackstrategie blackjackapplication casino argent réelpalazzocasinojeux gratuit casinojeux gratuit casinojeux gratuit casinojeux gratuit casinojeux gratuits sans inscriptionsjeux gratuits sans inscriptionsjeux gratuits sans inscriptionsroulette françaisecasino legal francecasino legal francecote courses hippiquesparis hippiques en lignekingbettingpmu cotesjeux d'argent avionmeilleurs bonus paris sportifsparis sur le volley-balljeu gratuit pokercasino en ligne fiabletours gratuits casinovideo poker en lignevideo poker en lignevideo poker en lignecasino en ligne gratuitcasino en ligne gratuitnouveau casino en ligneyonibet en francecomment jouer lotocomment jouer lotogalabetceltabetfenomenbetcasinobonanzabettickettélécharger parions sportplinko franceiknowbetcasino dicetulipbetnewcratossite de jeux casino en lignesite de jeux casino en lignesohobetmeilleur site de jeux casino en lignesbetinhermesbetCabarinoonline bahis siteleribetandyoucaddebetnetxcasinoyinebetolabahisonwinbtcbahisbetsatverabetcasinogalata888betsrekorbetmetrobahiselenorbetcresus casino aviscresus casino applicationwild sultan casino en lignewild sultan viptortuga casino connexionmadnix casino bonus sans dépôtwinoui casinowinoui casino en lignemagical spinmagical spin casinomagical spin casinoazur casinoazur casino avisazur casino connexionazur casino en lignelucky8 se connecterbetifybetify casinobetify applicationlucky31lucky31 avisspace fortunaspace fortuna casino777 jackpot bobjackpot bob casino bonus sans dépôtamon casino avisamon casino en lignelucky31 blackjacklucky31 blackjackspace fortuna retraitjackpot bob applicationmadnix applicationmadnix applicationmadnix inscriptiontortuga casino compte bloquéazur casino bonusbetify promo codecasino joka bonus sans dépôtlucky31 retraitefes casino üyelikleonbet üyelikbovbet üyeliktwin üyelikwild sultan bonus sans depotwild sultan retraitwild sultan casino bonus sans dépôtcresus casino bonusavrupabetbetonred üyelik7slots üyelik7slots üyelikportbetmatadorbet üyelikkatsubetmiraxcasinobitkingzbetsahasantabetretrobetsafirbetvbetmislibethedefbetmakrobetbetvigoneyinemaltcasinoceltabitbetsilinqueenbettrinkbetxslotbet365casiverasiyahbetmeilleurs casino en ligne francaismeilleurs casino en ligne francaiscasino en ligne franceméthode mathematique pour gagner au paris sportifle cod sportif parisretrait yonibetvizebetjeux casino gratuit 3 rouleauxbahisbetabetnanopari sportif algériecasino bonus gratuitcasibomcratos royal betbc gamesportsbet promo codeduelbits promo codekryptosinobitcoin casino bonuscrypto casino bonusCasino UniqueNine Casino Aviscrypto casino ukTop Mobile SlotsSeven Casino AvisLocowincasinos with no depositall casino gamesreal money casinos onlinebaccarat onlinefree video pokersweeps coins casinofunzpointswheel of decidingmillionz casino avismillionz casino avisplayzaxkikbetbuitenlandse casinoonline casino ideal777 nederlandkansino inloggenbetcity casinocircus casinocasino- en dice spellenone casinomarsbahislotobetmilyonermilyar comProntoBetWoopwin CasinoLimewinGoldenbetbetwinnerMagical Spinlevant casinoSpace FortunaCasino Nightmirax casinoroxenbetbetspinorizz casinoJulius Casinosites de paris anglaispadisahbetbetparibubettiltlorabetcazinostarsSlotomaniaGods of WarDragon TigerPinup Girlsregnobetvaycasinoscori probahiscomwonoddpasgolcasinopopbahislionpirobettambetpolobetnewbahis
<