Haber Aramızda | Samsun Haberleri

İKİZLER BURCU MAYIS AYI BURÇ YORUMU

İKİZLER BURCU MAYIS AYI BURÇ YORUMU
411 views
03 Mayıs 2016 - 20:04

GENEL BAKIŞ

Sevgili İkizler, 6 Mayıs’ta Boğa burcunda Yeniay oluşacak. Bu Yeniay, özellikle huzur vurgusunun fazlasıyla önemli olduğunu gösteriyor. İlişkileriniz, aileniz ve iş hayatınızla ilgili konularda huzurlu ve sakin bir şekilde gözden geçireceksiniz. Her şeyin daha iyi ilerleyebilmesi ve gelecek planlarının yapılabilmesi için huzur ilkesiyle birlikte büyük bir fırsat.

Mayıs ayının 20’sinde Güneş, burcunuzda ilerlemeye başlıyor. Hem iş ortaklıklarınız, hem de ilişkilerinize göz atmanızı sağlayacak. Sorunu ortaya çıkarıp bunu inceleyebilmeniz için bir fırsat olacak. Aynı gün Merkür, Boğa burcunda düz seyrine geçecek. İlişkileriniz ve işinizle ilgili doğru kararları alabilmenizi sağlayacak.

24 Mayıs tarihinde Venüs, burcunuzda seyrine başlıyor. Yeni tanışmalar ve yeni adımlar için büyük fırsatlar doğuracak olan bu hareket, oldukça olumlu görünüyor.

27 Mayıs-30 Haziran tarihleri arasında, Mars Akrep burcuna geriliyor. Şubat-Mart arasındaki bazı işlerimizi bir daha önünüze getirip ne yapmanız gerektiğini sorgulatacak. Opsiyonlu düşünmeyi gözardı etmeyin. Her şey gönlünüzce olsun.

 

HAFTALARA GÖRE MAYIS AYI

2-8 Mayıs arası:

Sevgili İkizler, 6 Mayıs saat 22:30 da, Boğa burcunda doğacak Yeniay, sevilmeye, ilgi görmeye, güvenmeye, kendimizi iyi hissetmeye olan ihtiyacımızı vurguluyor. Yalnızlık veya ilişki sorunlarını kendi içimizde gözden geçireceğiz. Yöneticiniz Merkür, şu sıralarda gerilediği için, geçmişi daha fazla düşünebiliriz. Daha fazla hassas olabiliriz. Güven ve sadakati önemseriz. Yeniayın görünümleri, bize yoldaşlık edebilir. Böylece durumu netleştiririz. Ay-Venüs görünümü, sevdiğimizden veya başkalarından özel ilgi görme arzumuzdur. Gözlerden uzakta yaşarız ilişkimizi veya düşündüklerimizi. Merkür gerilediği için, henüz yeni ayrılmışsak, onu daha fazla düşünürüz. Yalnızsak veya bir araya gelmemiz mümkün değilse, kendimizi garip hissederiz. Elimiz telefona gider, ancak aramayız. Özleriz, aranılmak isteriz. Ne yapmalıyım diye düşünürüz. Bazı sorunlarımızı içimize atarız. Ay-Neptün görünümü, iş veya özel sorunlarımızın üstümüzdeki hassasiyetini yükseltir. Güzel bir şeyler duymaya, problemsiz yaşamaya özlem duyarız. İyi niyetimizin kadir ve kıymeti bilinsin isteriz. Rüyalarımız bir hayli geçmişe dönüktür. Pişman olmamak için, bir daha düşünmekte fayda vardır. Ay-Jüpiter görünümü, mutlu bir aile yaşantısı, güçlü olmak, huzurlu bir hayat, seçkinlik, kalite olgularının bizim için ne kadar önemli olduğunu işaret eder. Her şeyin düzgün, verimli, sağlıklı olmasını isteriz. Bedensel ve duygusal anlamda iç huzurumuzu hiçbir şeye değişmeyiz. Ay-Pluto görünümü, bir yanımızın sevilmek, sevmek diğer yanımızın güven ihtiyacını vurgular. Merkür geri hareketi de zaten, bu olgular çerçevesinde durumu gözden geçirmenin faydalı olacağını işaret eder.

 

9-15 Mayıs arası:

9 Mayıs 2016-9 Eylül 2016 tarihleri arasında Başak burcunda ilerleyecek Jüpiter, evimiz, ailemiz, oturduğumuz şehir, ülke, köklerimiz, büyüklerimizle alakalı konularda düzenimizi yeniden kurmak, işlerlik kazandırmak yönünde önem taşıyor. Jüpiter bu burçta ilerlerken her şey analiz edilir, gözden geçirilir, öyle kafamıza estiği gibi olmaz. Amacımız önemlidir. Gördüğümüz aksaklıkları sineye gömmeyiz. Ne yapıp edip, bunları düzene kavuşturmak için gönüllü oluruz. Ayak bastığımız her yer titiz bir şekilde kontrolden geçirilir. Genelde bu dönemde ev alırken öylesine inceleriz ki, bazen bu yüzden fırsatları kaçırabiliriz. Ancak yaptığımız bu titiz araştırmalar belli dozda olursa hakikaten sağlam, temiz bir ortamda yaşamaya başlarız. Ev içi onarım, bakım, tamiratların bir hayli etkili olduğu bir süreç var önümüzde. Ailemiz, bu dönemde bizim en kıymetli hazinemizdir. Üzerlerine titreriz. Büyüklerimizle ilgileniriz. Hatta bir arada yaşamak, onlara yardımcı olmak isteriz. Ailemizin sağlığıyla yakından ilgileniriz. Bu dönem ofis işleri ve yetenekli olduğunuz bir alanda ustalık geliştirmeniz yönündeki sıkı çalışmanın işaretçisidir veya siz ustalığınızı bir yer açarak göstermek isteyebilirsiniz. Bir başka şehre yerleşebilirsiniz. Emekli olabilir, dinlenmeye, sağlığınıza önem vermeye çalışırsınız.

 

16-22 Mayıs arası:

20 Mayıs-20 Haziran tarihleri arasında burcunuzda seyredecek Güneş, ay sonuna kadar etkili Merkür geri hareketiyle örtüşüyor. Bu nedenle yaptığımız işlerde istikrarımızın çok önemli olduğu bir dönemden geçiyoruz. Vereceğiniz kararlar ve planlamaların, kontrollerin meyvelerini ay sonuna doğru netleştireceğiz. O tarihe kadar, yeni bir projeyi yürürlüğe koyma, yolculuk, haberleşme, kişisel anlamdaki ilişkilerimizi mutlaka gözden geçirmeliyiz.   Problemli durumlar varsa veya arzu etmediğiniz bir takım gelişmeler nedeniyle canınız sıkkınsa bu gözlem işimize yarayacaktır.

Sevgili İkizler, 22 Mayıs saat 00:14 Yay burcunda oluşacak Dolunay, partneriniz ve iş ortağınız veya diğer insanlarla olan ilişkiniz hakkında bir karar dönemi olarak gayet önemlidir. Bu ilişkide yaşananlar gözden geçirilerek bir saptamada bulunulur. Yeni bir ilişkiye iki hafta önce adım atmış çiftler bugün birbirleri hakkında ne düşündüklerini ifade ederler. Ancak bu kesin sonuç olmayabilir. Üzerinde tekrar düşünülmelidir. Devam veya nokta koysanız dahi, geçerliliği olmayabilir. Bekleyeceğiz. Sorunsuz ilerleyen anlaşan çiftler için bu Dolunayda bazı ufak tefek problemler çıkabilir. Bunlar konuşularak halledilecek şeylerdir. Daha önce ayrılmış sevgiliniz geri dönebilir veya sizin fikriniz de değişebilir. Şimdi bir de görünümleri dikkate alarak duruma bakalım. Ay-Mars kavuşumu, çiftler arasında bazı meselelerin gereğinden fazla büyütülmesine yol açabilir. Partnerin iş, eğitim veya farklı bir konudaki kararı size pek uymayabilir. Bu daha önce de konuşulmuş ancak pek önemsenmemiş bir meseledir. Şimdi aynı konuyu partner gündeme getirebilir. Mars geri harekette olduğu için, bugün gelinen noktanın çok fazla üzerinde durulması, tartışılması gereksizdir. Çünkü bu mesele Ağustos ayında ancak netleşir. Güneş-Mars karşıtlığı, birbirinizle görüş ve hedeflerinizin uyuşmamasıdır. Size göre mantıklı bir çözüm değildir. Bu mesele, Mars geri hareketi nedeniyle biraz önce belirttiğim gibi henüz aydınlanmamış olabilir. Görüş alışverişinde bulunmak, resmin bütünü görmekte faydalıdır. İş ortaklıklarında, yeni başlayan ilişkilerde veya daha önce ayrılmış iseniz, tekrar bir araya gelme durumunda lütfen düşününüz. Aceleye gerek yok. Merkür bugün düz seyre geçiyor. Ancak bir haftalık gölgeli günlerinde, ilişki ve diğer meselelerde güven, istikrar, huzur, maddi-manevi gözden geçirmelerde bulunulmalıdır. Ay-Neptün görünümü, ilişki ve iş hayatınızla ilgili konularda henüz durum netleşmeden bir karar vermenin zor olduğunu gösteriyor. Gelişmelere, bugünkü duruma gerçekçi bir şekilde bakmak lazım. Önyargılı düşünmeyelim.

22 Mayıs-13 Haziran tarihleri arasında düz seyirle Boğa burcunda ilerleyecek Merkür,  parasal konular üzerinde düşünmek, zihninizi rahatlatmak, ilişkinizle alakalı konular üzerinde yoğunlaşmak, gerekirse konuşmak için uygun günlerdesiniz. Burada önemli olan huzur arzusu, özellikle zihninizi dinlendirmek ihtiyacı bu geçişte önem taşıyor.  Çoğunlukla uygulanabilir, pratik olan işleri tercih edersiniz. Fiziksel ve zihinsel anlamda kendinizi güvende hissetmenizi sağlayan her türlü konuya özel önem vererek zamanınızı geçirirsiniz. Bu geçişi yöneten Venüs, 24 Mayıs itibariyle burcunuzda ilerlediğinde,  isteklerinizi elde edebileceğiniz kişilerle bağlantıya geçebilirsiniz. Yarar sağlayabilir, başkalarını etkileyebilirsiniz.

 

23-29 Mayıs arası:

24 Mayıs-17 Haziran tarihleri arasında Venüs burcunuz üzerinde ilerleyecek. Bu sizler için tabii ki bir çok açıdan olumlu, aktif edici bir süreçtir. İlişkilerinizde iletişim bir hayli yoğunlaşır. İnsanlarla bağlantılarda bulunmak, aşk hayatınızda hareketlilik, iki yönlü düşünmek, çabuk kararlar vermek gibi, yenilikler yapmak mümkündür. Bu süreci yöneten Merkürün geri hareketi, gölgeli günleriyle birlikte ay sonuna kadar etkili olacak. Daha dikkatli ve sağlam bir şekilde ilişkilerinizi gözden geçiriniz. Gelir geçer, temeli sağlam olmayan, güven uyandırmayan hiçbir olguya önem vermeyin. Maddi ve manevi anlamda da her durumu gözden geçirerek sağlam adımlar atmaya, ilişkilerde bulunun.

26 Mayıs tarihindeki Jüpiter-Satürn görünümü,  gerek aile yaşamı ve gerekse ilişkinizi ilgilendiren konularda sizi daha ciddi düşünmeye çağırıyor. Engelleri, zorlukları, problemleri aşabilmenin yolu, sizin bu konularda sorumluluk almanız içindir. Eğer beraberliğinizde sorunlar varsa, daha fazla uğraşmak istemezsiniz. Nicedir birlikteyseniz, şimdi bu beraberliği ciddiyete dönüştürmek isteyebilirsiniz. Ancak her noktayı lütfen dikkatle gözden geçiriniz.

27 Mayıs-30 Haziran tarihleri arasında Mars-Akrep burcuna gerileyecek. Sağlığımıza önem vereceğiz. Durum ve şartlara göre gerektiğinde esnek düşünmeye çalışacağız. Bu sizi gerginlikten korur. Saplantılı şekilde kararlar vermemek gerekir. Güvendiğiniz insanlarla konuşun. Yoga ve meditasyon bedeninizin gevşemesini sağlar. Bunu denemenizi tavsiye ediyorum. İşleriniz planladığınız gibi gitmediğinde canınızı sıkmayın. Çünkü bu süreç, yeniden her şeye bakmak, tekrar incelemek için gayet olumludur.  Neler pürüz çıkarıyor veya gereksiz yere zaman alıyor. Bunları ayıklamak, tespit etmek için gerileme zamanları olumludur. Kendi kendinizi yiyip bitirmeyin. Sağlık kontrollerinizi yaptırınız. Geçtiğimiz Şubat ayından bu yana sizi rahatsız eden şikayetlerinizi doktora gösteriniz. İş ortamındaki koşullar, sendikal haklarınız, sağlık hizmetleri, ücret durumunuzla ilgili konuları gözden geçiriniz. İş kazaları genelde dikkatsizlik veya yorgunluk nedeniyle olabilir. Her ne olursa olsun güvenliğinizi önemseyiniz.

 

MAYIS Ayı Astroloji Takviminiz

Pozitif Enerjili Günler            : 4-8-12-13-17-18-27-28-31
Zayıf Enerjili Günler                       :
2-14-15-22-23-29-30
Aşkta En Şanslı Günler                   :
17-18
Parasal Açıdan Şanslı Günler         :
10-11

Yeniay : 7-8-9
(Ay-İkizler burcu geçiş günleri, sizin için yeniay anlamı taşır. Bilinçli istekleriniz ile bilinçaltınız uyumludur ve yeni başlangıçlar için taze enerji anlamı taşır)

Dolunay : 21-22-23-24
(Ay-Yay burcu geçiş günleri, burcunuz ile karşıtlık oluşturduğu için Dolunay anlamı taşır.  Final, bitişler, duygularınızla düşünceleriniz arasındaki çekişmedir. İyi dengelenmesi halinde yapıcıdır. Zayıf enerjidir. Fiziksel olarak kendinizi güçsüz hissedebilirsiniz.)

iremSU
Mynet Astroloji Danışmanı

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

Ankara EscortcasinoPendik Kurtköy Escortgaziantep escortgaziantep escorteryaman escortataşehir escortcabarino casinobestfreeslotgamesPartouche casinoefes casinobetandreaspalacebetbetzulagoldenbahisbetasusgolegolGut casinoMebbistrendyol indirim koduizmir psikologeskişehir çilingirbodrum klima servisibetturkeyxslotistanbul escort bayanseoMeritkingJojobet1xbetescort ankaramatbetmatadorbetcasibomhttp://www.escortbayanlariz.netistanbul escortcasino sitelericasino sitelerideneme bonusu veren sitelercasibombettiltbetturkeycasino chefGrandpashabetiddaa 1 numaragrandpashabetMeritkingMeritkingcasibom twittercasibom güncel girişcasibomgrandpashabetgrandpashabetcasibom girişMeritkingcasibomcasibomcasibommatadorbetcasinolevant girişcasibommarsbahisjojobetjojobetjojobetjojobetcasibomholiganbetjojobetmeritkingjojobetjojobetcasibom casibomcasibombycasinozürihbetzürihbetzürihbethodribetbombabetbombabetparis sportif quebecparis sportif quebecparis sportifs hors arjelparis sportifs hors arjelparis sportifs hors arjelparis sportifs hors arjelparis sportifs sans vérificationparis sportifs sans vérificationparis sportifs au Luxembourgsites de paris anglaissites de paris anglaismeilleur site de pari sportif internationaljetxjeux de pouletjeux de pouletparis sportif esportparis sportif esportparis sportif tenniscasino en ligne francecasino en ligne francemeilleur casino en lignemeilleur casino en lignecasino roulette en lignecasino roulette en ligneevolution casino en lignecasino bonus sans depotcasino bonus sans depotbookmaker hors arjelcasino roulette astuceaviator jeuxmystake chickenyonibet françaisliste cote matchmeilleur application sportblackjack regleblackjack regleblackjack regleroulette hasardroulette hasardstrategie blackjackstrategie blackjackapplication casino argent réelpalazzocasinojeux gratuit casinojeux gratuit casinojeux gratuit casinojeux gratuit casinojeux gratuits sans inscriptionsjeux gratuits sans inscriptionsjeux gratuits sans inscriptionsroulette françaisecasino legal francecasino legal francecote courses hippiquesparis hippiques en lignekingbettingpmu cotesjeux d'argent avionmeilleurs bonus paris sportifsparis sur le volley-balljeu gratuit pokercasino en ligne fiabletours gratuits casinovideo poker en lignevideo poker en lignevideo poker en lignecasino en ligne gratuitcasino en ligne gratuitnouveau casino en ligneyonibet en francecomment jouer lotocomment jouer lotogalabetceltabetfenomenbetcasinobonanzabettickettélécharger parions sportplinko franceiknowbetcasino dicetulipbetnewcratossite de jeux casino en lignesite de jeux casino en lignesohobetmeilleur site de jeux casino en lignesbetinhermesbetCabarinoonline bahis siteleribetandyoucaddebetnetxcasinoyinebetolabahisonwinbtcbahisbetsatverabetcasinogalata888betsrekorbetmetrobahiselenorbetcresus casino aviscresus casino applicationwild sultan casino en lignewild sultan viptortuga casino connexionmadnix casino bonus sans dépôtwinoui casinowinoui casino en lignemagical spinmagical spin casinomagical spin casinoazur casinoazur casino avisazur casino connexionazur casino en lignelucky8 se connecterbetifybetify casinobetify applicationlucky31lucky31 avisspace fortunaspace fortuna casino777 jackpot bobjackpot bob casino bonus sans dépôtamon casino avisamon casino en lignelucky31 blackjacklucky31 blackjackspace fortuna retraitjackpot bob applicationmadnix applicationmadnix applicationmadnix inscriptiontortuga casino compte bloquéazur casino bonusbetify promo codecasino joka bonus sans dépôtlucky31 retraitefes casino üyelikleonbet üyelikbovbet üyeliktwin üyelikwild sultan bonus sans depotwild sultan retraitwild sultan casino bonus sans dépôtcresus casino bonusavrupabetbetonred üyelik7slots üyelik7slots üyelikportbetmatadorbet üyelikkatsubetmiraxcasinobitkingzbetsahasantabetretrobetsafirbetvbetmislibethedefbetmakrobetbetvigoneyinemaltcasinoceltabitbetsilinqueenbettrinkbetxslotbet365casiverasiyahbetmeilleurs casino en ligne francaismeilleurs casino en ligne francaiscasino en ligne franceméthode mathematique pour gagner au paris sportifle cod sportif parisretrait yonibetvizebetjeux casino gratuit 3 rouleauxbahisbetabetnanopari sportif algériecasino bonus gratuitcasibomcratos royal betbc gamesportsbet promo codeduelbits promo codekryptosinobitcoin casino bonuscrypto casino bonusCasino UniqueNine Casino Aviscrypto casino ukTop Mobile SlotsSeven Casino AvisLocowincasinos with no depositall casino gamesreal money casinos onlinebaccarat onlinefree video pokersweeps coins casinofunzpointswheel of decidingmillionz casino avismillionz casino avisplayzaxkikbetbuitenlandse casinoonline casino ideal777 nederlandkansino inloggenbetcity casinocircus casinocasino- en dice spellenone casinomarsbahislotobetmilyonermilyar comProntoBetWoopwin CasinoLimewinGoldenbetbetwinnerMagical Spinlevant casinoSpace FortunaCasino Nightmirax casinoroxenbetbetspinorizz casinoJulius Casinosites de paris anglaispadisahbetbetparibubettiltlorabetcazinostarsSlotomaniaGods of WarDragon TigerPinup Girlsregnobetvaycasinoscori probahiscomwonoddpasgolcasinopopbahislionpirobettambetpolobet
<