Haber Aramızda | Samsun Haberleri

TERAZİ BURCU HAZİRAN AYI BURÇ YORUMU

TERAZİ BURCU HAZİRAN AYI BURÇ YORUMU
304 views
11 Haziran 2016 - 19:32

GENEL BAKIŞ

 

5 Haziran tarihinde Yeniay İkizler burcunda seyrine başlayacak. Bu yolculuk ve mali anlamda görüşmeler anlamına geliyor. Bu ayın yöneticisi Merkür Boğa burcunda olacak. Yeni bir girişim, plan veya program hakkında düşünüyorsanız bunu planladığınız kişilerin güvenilirliğini ölçmeyi unutmayın.

13 Haziran tarihinde Merkür, İkizler burcunda seyrine başlayacak. Bu seyir, Yeniay’ın bloklarını kaldıracak ve iletişim önündeki engelleri kaldırarak daha sağlıklı düşünmenizi sağlayacak.

17 Haziran’daki Venüs-Yengeç geçişi ise eski bir meselenin halledilmesi açısından oldukça kıymetli olacak.

20 Haziran tarihinde Dolunay, Yay burcunda oluşacak. Bir yönüyle çevrenizle ilgili konularda gelinen son noktayı gösterirken diğer yönüyle de ikili ilişkileri ve ailevi konuları daha çok vurguluyor. Eğitim hayatı ve iş görüşmelerinizle ilgili çok inatçı olmak yerine konuların her iki yönünü de düşünmeniz olumlu olacaktır.

21 Haziran ve ardından 30 Haziran’da Güneş ve Merkür sırasıyla Yengeç burcunda seyrine başlıyor. Yengeç geçişleri kariyer ve sosyal hayatınızda güven duygusunu işaret ediyor.

30 Haziran tarihinde Mars ileri hareketine başlıyor. Hangi yatırımları nasıl değerlendirmeniz gerektiğiyle ilgili bu hareket doğru bir şekilde karar vermenizde etkili olacak. Her şey gönlünüzce olsun.

 

HAFTALARA GÖRE HAZİRAN AYI

1-5 Haziran arası:

Sevgili Teraziler, 5 Haziran saat 06.00 itibariyle İkizler burcunda doğacak Yeniay, iş-özel-eğitim-kişisel gelişim niteliği taşıyan seyahatlere çıkmak, bir alanda tecrübe sahibi olmak, başka bir yere yerleşmek, yeni tanışmalar anlamında etkindir. Ancak ben, özellikle bir yere yerleşmek konusunda çok fazla etkili bulmuyorum. Cazip gelebilir veya bir müddetliğine yaşanabilir. İyi düşünmek lazım… Aslında bu Yeniayda sizin değişim, girişim gibi yenilik içeren konular üzerinde ne istediğinizi, nasıl bir tercihte bulunacağınızı mutlaka araştırmanız, yerinde gidip görmeniz, inanmanız, çok istemeniz gerekiyor. Öylesine, sanki aman yapayım da olsun gibi düşünmemelisiniz. Bu bir yol ve bu yolun size hakikaten kazandırıcı yanları ve amacı olmalı. İnsanın hedefi büyükse, önüne çıkabilecek engelleri kolayca aşabilir. Yeter ki, ne istediğini bilsin. Dünyayı gözlemleyin, ilerlemek istediğiniz alanla ilgili bilgi edinin, eksikleriniz var mı, bunları belirleyin ve öğrenmeyi gönülden isteyin. O zaman boş işler değil, sizin için hakikaten faydalı bir tercihte bulunursunuz. Bu Yeniayın yöneticisi Merkür-Boğa burcunda ilerliyor. Birkaç gün sonra geri hareketteki Mars ile karşıtlık yapacak. Bu da gösteriyor ki, finansal ilişkilerde sağlamlığa önem vermek, kazanç konularında mutlaka derinlikli düşünmek lazım. İşte o zaman yolunuz, bahtınız açık olur ve başarı ipini göğüslersiniz.

 

6-12 Haziran arası:

Sevgili Teraziler haftanın hemen başındaki Güneş-Venüs kavuşumu hem finansal işlerin halledilmesi hem yolculuk, iletişim ve görüşmelerin işaretçisidir. Merkür-Boğa burcunda olduğu için, anlıyoruz ki, güven unsuru her yaptığımız işte önemli bulduğumuz bir olgu. Bilgilenmeyi, mantıkla duruma bakmayı tercih edeceğiz. Artı ve eksi yönleriyle meseleleri ele alacağız ve ona göre ilerleyeceğiz. Yeni birisiyle tanışmak, yazışmak, bir araya gelmek, ilk kez buluşmak gibi durumlar da yaşanabilir. Eğitim, ticari faaliyetler anlamında da etkili bir kavuşum diyebiliriz. 9 Haziran tarihindeki görünüm, Mars geri hareket dönemine denk geldiği için, kredi çekimi, miras konuları kısaca finansal meseleler üzerinde titizlikle durulması, güvenli yatırım araçlarının tercih edilmesi gerektiğini gösteriyor. Daha önce başlanmış işlerde gelişmeler yaşanabilir.

 

13-19 Haziran arası:

12-30 Haziran tarihleri arasında Merkür-İkizler burcunda, iletişimde size güç katacak. Bu yeni biriyle tanışmanızda veya kurulacak bağlantıların sizi keyiflendirmesi anlamına gelir. Yolculuklar, kısa seyirli de olsa sizi mutlu edebilir. Genelde hareketlilik bir hayli yoğundur. Yeni tanışmaları, karşılaşmaları işaret etse de, açıkçası bunlar kafaca anlaşma, konuşma, yazışma tarzında etkili olacaktır. Ancak şunu da ekleyeyim. Eğer ilişkiniz bitmişse, yeni bir arayış içindeyseniz veya şu arada biraz kafamı boşaltayım diye düşünüyorsanız, bilinçli olmanızda yarar var. Evet, iletişim, zihin faaliyetleri ve haberleşme açısından aktif bir gündeme sahibiz. İş girişimlerinde zihnimiz pek hızlı çalışacak. Ne istediğimizi gayet net ifade edebileceğiz. Yeni işler, çalışmalar, akademik ve mesleki konular üzerinde duracağız.

17 Haziran-12 Temmuz tarihleri arasında Venüs-Yengeç burcunda ilerleyecek. Her konuda güvence, şefkat, anlayış ve yaşamınızı sağlam bir temel üzerine inşa etmek istersiniz. Ailenizin düşünceleri, toplumsal farklılıklar, gelenekler ve görenekler, alıştığınız düzen, bağlılıklar  tümüyle üzerinizde baskın hale gelebilir. İş değiştirmek yerine mevcut işi sürdürmek, iş ilişkilerinde sorunlar olduğu halde, üzerinde durmamak gibi. Venüs-Yengeç burcu ilerleyişinin bir başka önemli tarafı, eş veya iş ortaklarınızla aranızdaki paylaşımdır. Eğer bu konuda problemler varsa, mutlaka karşılıklı sorumluluk çerçevesinde ele alınmalıdır. Otoritelerle iş kaynaklı maddi ve manevi anlamda hukuken bir probleminiz varsa, bunların da mutlaka gözden geçirilmesi ve haklarınızın savunulmasında fayda vardır.

18 Haziran tarihindeki Satürn-Neptün görünümü, yakın çevre, eğitim, ticari, yatırım anlamındaki tüm görüşmelerimiz, yayıncılık, medya, haberleşme işlerimizi kendi bildiğimiz şekilde düzenlemeye çalışırken karşımıza çıkabilecek sorunları işaret ediyor.  Bu işlerde erteleme söz konusu olabilir. Birlikte çalıştığımız kişiler veya çalışma hayatımızla ilgili konuların bilinçli şekilde ele alınması gerekebilir. Yakın veya uzak akrabalarımızla ilgili durumlar, bürokratik ve hukukla ilgili konular gündem maddemizde yer alabilir.

 

20-30 Haziran arası:

Sevgili Teraziler, 20 Haziran saat 14:02 Yay burcunda oluşan Dolunay, neyi ne kadar bildiğimizi, öğrendiklerimizi kısaca tecrübelerimizi, şimdi başkalarına göstermek ve bu yönde kendimizi test etmek zamanımızdır. Eğer farklı bir çevrede yaşamayı, görmeyi, gezmeyi, araştırmayı, özgür olmayı istiyorsak önce ne yapacağımıza karar vermemiz gerekir. Nasıl bir alanda insanlarla bağlantıda bulunacağız. Nasıl bir ortamda yaşamak istiyoruz. Hangi alanda kendimizi göstermek niyetindeyiz. Bunların mutlaka tespit edilmesi gerekir. Belki de şimdilik küçük bir adım atacaksınız. Sonra sonra büyüyüp gelişeceksiniz. İleri görüşlü olmalısınız. Gerektiğinde sormayı bilmek lazım. Sizi tanımak isteyeceklerdir. O zaman kendinize güveniniz fakat bilginizden de emin olunuz. Dağılmazsanız bu Dolunayda net tespitlerde bulunabilirsiniz. Dolunayın etkin görünümü Ay-Uranüs, değişimin her alanda kendini hissettirmesi halidir. Gerek ikili gerekse çevrenizle alakalı konularda artık sıradanlık hoşunuza gitmez. Yeni bir sayfadan hayata bakmak istersiniz. Dolunayın ardından saat 14:55 de Ay-Oğlak burcuna geçiş yapıyor. Bu Dolunayda ailemiz, yuvamızla ilgili konular üzerinde de bilhassa ciddiyetle duracağız. Sorumluluk, disiplin duygusuyla hareket etmek mecburiyeti bizi yorabilir. Fakat güvencemiz için bunun şart olduğunun farkındayız.

21 Haziran-22 Temmuz tarihleri arasında Güneş-Yengeç burcunda seyredecek. Mesleki ve toplumsal anlamda güvence olgusu merkezimiz haline geliyor. Değerlerinizi bilhassa önemseyip, dış etkenlere karşı korumak çok önemli sizin için. Aileniz, işiniz, yaşadığınız ülke, görevleriniz, sorumluluklarınız üzerine düşünürsünüz. Kendinizi güvende hissediyor musunuz, neler sizi kaygılandırmakta veya hassaslaşmanıza sebep olmakta? Bunları da gözden geçirirsiniz. Sizin isteğiniz, şu andaki şartlarınızı iyileştirmek, yarınlarınızı garanti altına almaktır. Bu süreçte, ailenizle, eski dostlarınızla  daha sık bir araya gelirsiniz. Onlarla yakından ilgilenirsiniz. Eskiyi özlersiniz, her defasında anarsınız.  Hayatınızı yakından ilgilendiren iş veya özel meseleler üzerinde kendi içinizde bir analizde bulunsunuz. Riskten uzak durmaya çalışırsınız.

26 Haziran tarihindeki Jüpiter-Pluto görünümü, kendi ruhunuzu, arzu ve isteklerinizi keşfetmenizde, eğer zorluklar varsa bunlarla yüzleşerek düzenlemenizde rehberlik edicidir. Bununla da kalmaz, son sekiz yıldır yaşananlara daha derinlikli bakarak, durduğunuz yeri tespit etmenizde yardımcı olur. Zorlamalar, kaprisler, bir türlü bitmek bilmeyen tuhaflıklar, baskıları geride bırakmanızı sağlayacak değişimleri de işaret eder. Uzun zamandır yaşadığınız bir yerden ayrılmak, yeni bir yere yerleşmek, evde yapılan değişiklikler, onarım ve tadilatlar gibi yeniliklerin de göstergesidir. İnsan ferahlamak ister. Düzensiz ve işlerliği olmayan, sorun yaratan ne varsa ondan uzaklaşır. Eğer birilerine bağımlı yaşıyorsak ve bu bizi oldukça rahatsız ediyorsa, şimdi bunları düzenlemek vaktidir.

30 Haziran-14 Temmuz tarihleri arasında meslek evinizde etkili olacak Merkür-Yengeç burcu geçişi,  kişinin hassasiyetle durumunu ele almasına yol açar. Sözgelimi geçmişte yaşanılanlar gözlerimizin önünden bir film şeridi gibi geçer. İlişkiler, iş hayatı, ailevi konular, uygulamak istenen planlar tecrübeler ışığında ele alındığı için, kişi değerlendirmeleri ister istemez bunlara göre yapabilir. Bu dönemde dikkatleri üzerinizde toplamak istemezsiniz. Fakat yaptığınız konuşmalar, tavırlarınız, başkalarının sizin hakkınızda bir yargıda bulunmalarını sağlar. Sorumluluklarınızın farkında olmanız  gayet faydalıdır. Geriye dönük düşündüğünüzde neden bunları yaşadım demek yerine, tecrübe olarak görürseniz  ne kendinizi ne de hayatı suçlamamış olursunuz. Çünkü bu tecrübeler size  rehber olabilir ve aynı hataları tekrarlamadan doğru seçimlerde bulunursunuz. Bu süreçte bir başka şehirde çalışma, yerleşim, ihtisas yapma, tayin, eğitim, ticari gibi meseleler gündeminizi oluşturur.

30 Haziran-2 Ağustos tarihleri arasında Mars-Akrep burcunda düz seyirle ilerleyecek. Bu dönemde, kazanç sağlayan alanlarda girişimde bulunabilirsiniz. Bu girişimler size gelir olarak yansır. Hakkınızı çiğnetmezsiniz. Alacak-verecek hesabınızı iyi bilirsiniz. Burnunuz iyi koku alır. Paranızı nereye harcıyorsunuz, neden kayıplar yaşıyorsunuz, gereksinimleriniz nedir, gelir-gider anlamında bütçeniz dengeli midir? Bu sorulara cevap bulabilirsiniz. Hedef belirlemek ve bu hedefe uygun yatırım, bütçe düzenlemesinde bulunmak çok önemli. Mars-Akrep burcunda güçlüdür. Bu güçlü olma hali, size hem fiziksel hem de amaca odaklanma yolunda güç vericidir.

 

HAZİRAN Ayı Astroloji Takviminiz

Pozitif Enerjili Günler       : 4-5-8-9-13-14-18-19-23-24
Zayıf Enerjili Günler                       :
1-6-7-21-22-28
Aşkta En Şanslı Günler                   :
23-24
Parasal Açıdan Şanslı Günler         :
16-17

Yeniay : 13-14-15
(Ay-Terazi burcu geçiş günleri, sizin için yeniay anlamı taşır. Bilinçli istekleriniz ile bilinçaltınız uyumludur ve yeni başlangıçlar için taze enerji anlamı taşır)

Dolunay : 1-2-27-28-29
(Ay-Koç burcu geçiş günleri, burcunuz ile karşıtlık oluşturduğu için Dolunay anlamı taşır.  Final, bitişler, duygularınızla düşünceleriniz arasındaki çekişmedir. İyi dengelenmesi halinde yapıcıdır. Zayıf enerjidir. Fiziksel olarak kendinizi güçsüz hissedebilirsiniz.)

iremSU
Mynet Astroloji Danışmanı

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

Ankara EscortcasinoPendik Kurtköy Escortgaziantep escortgaziantep escorteryaman escortataşehir escortcabarino casinobestfreeslotgamesPartouche casinoefes casinobetandreaspalacebetbetzulagoldenbahisbetasusgolegolGut casinoMebbistrendyol indirim koduizmir psikologeskişehir çilingirbodrum klima servisibetturkeyxslotistanbul escort bayanseoMeritkingJojobet1xbetescort ankaramatbetmatadorbetcasibomhttp://www.escortbayanlariz.netistanbul escortcasino sitelericasino sitelerideneme bonusu veren sitelercasibombettiltbetturkeycasino chefGrandpashabetiddaa 1 numaragrandpashabetMeritkingMeritkingcasibom twittercasibom güncel girişcasibomgrandpashabetgrandpashabetcasibom girişMeritkingcasibomcasibomcasibommatadorbetcasinolevant girişcasibommarsbahisjojobetjojobetjojobetjojobetcasibomholiganbetjojobetmeritkingjojobetjojobetcasibom casibomcasibombycasinozürihbetzürihbetzürihbethodribetbombabetbombabetparis sportif quebecparis sportif quebecparis sportifs hors arjelparis sportifs hors arjelparis sportifs hors arjelparis sportifs hors arjelparis sportifs sans vérificationparis sportifs sans vérificationparis sportifs au Luxembourgsites de paris anglaissites de paris anglaismeilleur site de pari sportif internationaljetxjeux de pouletjeux de pouletparis sportif esportparis sportif esportparis sportif tenniscasino en ligne francecasino en ligne francemeilleur casino en lignemeilleur casino en lignecasino roulette en lignecasino roulette en ligneevolution casino en lignecasino bonus sans depotcasino bonus sans depotbookmaker hors arjelcasino roulette astuceaviator jeuxmystake chickenyonibet françaisliste cote matchmeilleur application sportblackjack regleblackjack regleblackjack regleroulette hasardroulette hasardstrategie blackjackstrategie blackjackapplication casino argent réelpalazzocasinojeux gratuit casinojeux gratuit casinojeux gratuit casinojeux gratuit casinojeux gratuits sans inscriptionsjeux gratuits sans inscriptionsjeux gratuits sans inscriptionsroulette françaisecasino legal francecasino legal francecote courses hippiquesparis hippiques en lignekingbettingpmu cotesjeux d'argent avionmeilleurs bonus paris sportifsparis sur le volley-balljeu gratuit pokercasino en ligne fiabletours gratuits casinovideo poker en lignevideo poker en lignevideo poker en lignecasino en ligne gratuitcasino en ligne gratuitnouveau casino en ligneyonibet en francecomment jouer lotocomment jouer lotogalabetceltabetfenomenbetcasinobonanzabettickettélécharger parions sportplinko franceiknowbetcasino dicetulipbetnewcratossite de jeux casino en lignesite de jeux casino en lignesohobetmeilleur site de jeux casino en lignesbetinhermesbetCabarinoonline bahis siteleribetandyoucaddebetnetxcasinoyinebetolabahisonwinbtcbahisbetsatverabetcasinogalata888betsrekorbetmetrobahiselenorbetcresus casino aviscresus casino applicationwild sultan casino en lignewild sultan viptortuga casino connexionmadnix casino bonus sans dépôtwinoui casinowinoui casino en lignemagical spinmagical spin casinomagical spin casinoazur casinoazur casino avisazur casino connexionazur casino en lignelucky8 se connecterbetifybetify casinobetify applicationlucky31lucky31 avisspace fortunaspace fortuna casino777 jackpot bobjackpot bob casino bonus sans dépôtamon casino avisamon casino en lignelucky31 blackjacklucky31 blackjackspace fortuna retraitjackpot bob applicationmadnix applicationmadnix applicationmadnix inscriptiontortuga casino compte bloquéazur casino bonusbetify promo codecasino joka bonus sans dépôtlucky31 retraitefes casino üyelikleonbet üyelikbovbet üyeliktwin üyelikwild sultan bonus sans depotwild sultan retraitwild sultan casino bonus sans dépôtcresus casino bonusavrupabetbetonred üyelik7slots üyelik7slots üyelikportbetmatadorbet üyelikkatsubetmiraxcasinobitkingzbetsahasantabetretrobetsafirbetvbetmislibethedefbetmakrobetbetvigoneyinemaltcasinoceltabitbetsilinqueenbettrinkbetxslotbet365casiverasiyahbetmeilleurs casino en ligne francaismeilleurs casino en ligne francaiscasino en ligne franceméthode mathematique pour gagner au paris sportifle cod sportif parisretrait yonibetvizebetjeux casino gratuit 3 rouleauxbahisbetabetnanopari sportif algériecasino bonus gratuitcasibomcratos royal betbc gamesportsbet promo codeduelbits promo codekryptosinobitcoin casino bonuscrypto casino bonusCasino UniqueNine Casino Aviscrypto casino ukTop Mobile SlotsSeven Casino AvisLocowincasinos with no depositall casino gamesreal money casinos onlinebaccarat onlinefree video pokersweeps coins casinofunzpointswheel of decidingmillionz casino avismillionz casino avisplayzaxkikbetbuitenlandse casinoonline casino ideal777 nederlandkansino inloggenbetcity casinocircus casinocasino- en dice spellenone casinomarsbahislotobetmilyonermilyar comProntoBetWoopwin CasinoLimewinGoldenbetbetwinnerMagical Spinlevant casinoSpace FortunaCasino Nightmirax casinoroxenbetbetspinorizz casinoJulius Casinosites de paris anglaispadisahbetbetparibubettiltlorabetcazinostarsSlotomaniaGods of WarDragon TigerPinup Girlsregnobetvaycasinoscori probahiscomwonoddpasgolcasinopopbahislionpirobettambetpolobetnewbahis
<