Haber Aramızda | Samsun Haberleri

YAY BURCU HAZİRAN AYI BURÇ YORUMU

YAY BURCU HAZİRAN AYI BURÇ YORUMU
255 views
11 Haziran 2016 - 19:29

GENEL BAKIŞ

 

5 Haziran tarihinde karşıt burcunuz İkizler’de bir Yeniay oluşuyor. Bu Yeniay’ın yönetici gücü de Boğa burcunda. İkili ilişkilerinizde her şeyin tekrar ele alınması gerekiyor. Bu konularda karar verebilmek için gücümüze ve ilişkinin niteliğine bakmak lazım. Bir boşanma kararı vermişsek bu durumun iş hayatımızı nasıl etkilediğine bakmamız gerekir. İş hayatında bir konu ise ‘evliliğimizi nasıl etkiler?’ bunlara bakmak gerekir.

İyi kararlar verebilmek için, önümüzün ve ardımızın hesabını çok iyi yapmalıyız. Hiç bir şeyi şansa bırakmamalıyız. Yeniay’ın doğru düşüncelerini biz 13 Haziran’da Merkür’ün İkizler’e geçmesiyle anlayacağız.

13 Haziranda, Merkür karşıt burcunuzda ilerlediğinde her şekilde dikkatli olmaya ihtiyaç var. Sözler önemli. Yüzeydeki sorunları önemseyerek boşanma kararı veremeyiz. Her şeyin akıllıca ele alınması lazım.

17 Haziranda, Venüs, Yengeç burcunda seyrine başlıyor. Burada da önemli konu, kredi, kredi borçlarının ödenmesi ya da kredi çekilmeleri konusunda lütfen dikkat edelim.

20 Haziran’da Dolunay burcunuzda oluşuyor. Bu durum sizin yaşamınızı derinden etkiliyor. Bu iki yönlü bir etkidir. Kimsenin nazını çekecek haliniz yok. Para, çocuklar, aşk hayatımız çok önemli. İlişkide karşılıklı menfaatlerin de iyice bir ele alınması gerekiyor.

21 ve 30 Haziran’da Güneş ve Merkür ardı ardına Yengeç burcunda seyrine başlıyor. Bizi güvendiğimiz sulara çekiyor. Hassasız, korunmak ve sahiplenilmek istiyoruz. Fakat ailemiz ya da evliliğimiz gibi konular bizi geçmişe doğru sürükleniyormuş hissi bırakıyor. Gönlümüz gitmekten yana ama şartlar bilinçli düşünmekten yana.

30 Haziran tarihinde Mars geri hareketini bitirip düz seyre başlıyor. Yaylar için haziran ayı biraz zorlu geçeceğe aday. Özellikle iletişim, ilişki, konuşma, boşanma ve bir çok konuda çok sakin düşünmenizde yarar görüyorum. Her şey gönlünüzce olsun.

 

HAFTALARA GÖRE HAZİRAN AYI

1-5 Haziran arası:

Sevgili Yaylar, 5 Haziran saat 06.00 itibariyle İkizler burcunda doğacak Yeniay, partneriniz, iş ortağınız ve mesleki konularda iletişimin, karşılıklı görüş alışverişinin önemsenmesi, problemler varsa bunların konuşarak çözümlenmesi yönünde kıymetlidir. Ancak anlaşmazlıklar halinde, tabii ki akıllıca düşünmek, gerekirse bir büyükten görüş almak, doğru yönde karar vermeyi sağlayıcıdır. Burada önemli olan, kiminle iş veya özel bir ilişkiniz varsa, bu insanı iyi tanımanızdır. Eğer uzun yıllardır bir arada iseniz, ancak bazı konularda anlaşamıyorsanız, bir daha ilişkinizi gözden geçirmenizde yarar var. Konuşmak bir sanat derler ya. Hakikaten dilden çıkan söz, göz çıkarmamalı. Yanıltıcı olmamalı. Sorunlar el birliğiyle çözülürse tabii ki problem kalmaz. Evlilik kararı alacaksanız benim tavsiyem biraz daha üzerinde düşünmenizdir. Yeniayın yöneticisi Merkür-Boğa burcunda ilerliyor ve yakın zamanda gerilemekte olan Mars ile karşıtlık oluşturacak. Bu da gösteriyor ki, verilecek kararların tekrar tekrar gözden geçirilmesi şart. Tartışmalar, çekişmeler, sonradan pişman olunacak sözler, inatlaşmalar hoş olmaz. Ne yapacağınızı tam olarak bilmiyorsanız, acil bir karar vermekten kaçının. Tam olarak eminseniz, hakikaten sizin için bu karar doğru ise, uzun zamandır düşünüyor,  her şeyiyle olumlu görüyorsanız evet deyiniz.

 

6-12 Haziran arası:

Sevgili Yaylar, haftanın hemen başındaki Güneş-Venüs kavuşumu, ilişkimizle alakalı konularda birçok noktayı dikkatlice ve acele etmeden ele almamız gerektiğini gösteriyor. Merkür-Boğa burcunda ilerlediği için doğal olarak güvenilirlik, sağlamlık, seçkinlik ve bir ilişkide önceliklerimizin ne olduğunu bilerek karar vermek çok önemlidir. Bunlardan taviz vermemelisiniz. İster yeni başlasın ister uzun süredir devam etsin, burada kıymetli olan, karşınızdaki kişiyle dürüst, açık ve net bir şekilde iletişimde bulunmaktır. Soru işaretleri kalmamalıdır. Bir de zaman önemli. Aceleyle kararlar vermemek lazım. 9 Haziran tarihindeki görünüm, çalışma hayatımız, ilişkimi, maddi konulardaki problemlerin içten içe öfkeyle ve huzursuzlukla çözülmeyeceğini işaret ediyor. Sakin olmak ve duruma bilinçli şekilde yaklaşmak gerekiyor. Fazla rahatlık nasıl yanlışsa, keskin kararlar vermek de o denli yanlış olur. Mars-Akrep burcunda geri harekette. Bize düşen bir daha ele almak, tekrar gözden geçirmek olmalıdır.

 

13-19 Haziran arası:

12-30 Haziran tarihleri arasında Merkür-İkizler burcunda düz seyirle  ilerleyecek. İlişkide iletişim faktörü bir hayli önemli olacak. Zeki düşünen, konuşmasını bilen, ancak fikirlerini dayatmada bulunarak değil, dinlemeyi de bilerek karşılıklı sürdüren kişiye ihtiyacımız var. Bu süreçte, internet üzerinden satış, pazarlama, ürün tanıtımı, ortak işler için bir araya gelme, elinizdeki ürünü tanıtmak veya görüşmelerde bulunmak yönünde önem taşıyor. Karşı karşıya geldiğiniz kişiler rakipleriniz de olabilir, iş yapacağınız kişiler de. Burada önemli olan işinizle ilgili tecrübe  ve bilgiyi önemsemektir. İş dünyasında akıllı olan yol alır sözünü unutmayalım.

18 Haziran tarihindeki Satürn-Neptün görünümü,  hayallerimizi gerçeklik sınırları içinde ele almanın doğru olacağını söylüyor. Yerleşim yerimiz, yuvamızla ilgili konularda buna daha fazla dikkat etmemiz de gerekecek. Gerçekçi düşünmemiz gerekiyor. Özellikle kişisel anlamdaki değişiklikler, ev ve ailenizle ilgili harcamaları kimseye güvenerek yapamayız. Kendinize inanıyorsanız, altından kalkarım diyorsanız yapın. Ancak  hesabımızı bilmemiz lazım. Şartları göz önüne almakta yarar var.

17 Haziran-12 Temmuz tarihleri arasında Venüs-Yengeç burcunda ilerleyecek. Kendinizi garanti altına almak istersiniz. Geleceğiniz adına yatırımda bulunabilirsiniz. Eğer ayrılma durumda olan bir kişiyseniz nafaka sorunlarınız için karşılıklı görüşmeler veya hukuki konular gündeme gelebilir. Eş veya sevgililer bu süreçte koruyucu ve sahiplenici tarzda birbirlerine davranışta bulunurken aralarında güçlü ve tutkulu bir cinsellik yaşanabilir. İster özel ilişkimizde istersek iş ortaklarımızla olan her türlü alışverişimizde güven duymak isteriz. Maddi ve manevi değerlerimizi başkalarıyla paylaşabilmemiz için, karşımızdaki kişinin samimiyetinden emin olmak isteriz. Bir ilişki soru işaretleri uyandırıyorsa bunu bilmekten yanayızdır. Bir iş ortaklığında güvensizlik varsa devam etmekte zorlanırız. İçgüdüsel olarak hassasızdır ve zor duruma düşmekten çekiniriz.

 

20-30 Haziran arası:

Sevgili Yaylar, 20 Haziran saat 14:02 Yay burcunda oluşan Dolunay, eşimizin, sevgilimizin, iş ortağımızın veya başkalarının fikir ve düşünceleri yerine, biz kendimizi daha fazla önemseyeceğiz. Yaşadığımız tecrübeleri unutmadan, şimdi daha güçlü ve uzun ömürlü bir ilişkinin temellerini atmamız gerektiğinin farkındayız. Dışa dönük, kendimize zaman ayırarak, ufkumuzu ve dünyamızı genişleterek çevremizle temas edeceğiz. Belki de karşımıza çıkan bir kişi bize ayna olacak. Bu kişi vasıtasıyla kendimize farklı bir pencereden bakmayı öğreneceğiz. Bazı Yaylar için, bu bir ilişkinin başlaması, evlenmek kararı, kimileri için sonlanması yeni bir hayata adım atılması anlamı taşısa da, sağlam temelli bir beraberlik, ortaklık nasıl olur sorusuna cevap arayacağız. Ay-Uranüs görünümü bu Dolunayda farklı bir deneyime açık olmanın, aşkla yeniden buluşmanın, özgür hareket etmek, karar vermek arzumuzun göstergesidir. Dolunayın ardından Ay-Oğlakta seyrine başladığında, biz de maddi ve manevi değerlerimiz üzerinde ciddiyetle duracağız.

21 Haziran-22 Temmuz tarihleri arasında Güneş-Yengeç burcunda ilerleyecek. İlişkilerde en fazla önemsenen olgu, güvencedir. Eşiniz, iş ortağınız veya ailenizle olan maddi ve manevi anlamdaki paylaşımlarda bu olgunun bilhassa ön planda olduğu süreçtir. Yatırımlar geleceğe dönük düşünülerek yapılır. Ev sahibi olmak, bir yuva kurmak veya aileye destek olmak gibi meseleler gündeme gelir. Eğer sıkıntılı bir süreçten geçiyorsanız, bunu aşabilmenin yolları üzerinde durulur. Borçlarınız varsa, bunlardan bir an önce kurtulmak arzusu çok daha fazla etkilidir. Bu amaçla çalışılır, çabalanır. Yurtdışına veya başka bir şehre bir müddetliğine gidilip çalışabilir, lisan öğrenebilir, kendinizi geliştirebilirsiniz. Master programı, seminerler, tecrübenizi geliştirmek gibi girişimlerin özünde yatan en önemli olgu, güven içinde yaşamak amaçlı olabilir. Aynı şekilde eşiniz veya partnerinizin de hayatında böyle gelişmeler yaşanabilir.

26 Haziran tarihindeki Jüpiter-Pluto görünümü, tüm dikkatinizi kariyer yaşantınız üzerinde topluyor. Artık ilerlemek ve hakikaten bugüne dek edindiğiniz tecrübeleri ifade edebileceğiniz bir alan arayışındasınız. İşte bu arayış, şu andaki mevcut işinizle alakalı yapılacak derleme ve düzenlemelerin veya yeni tercihte bulunacağınız alanla ilgili hazırlıkların da işaretçisidir. Bununla da kalmıyor. Son sekiz yıldır, finansal anlamda yaşadığınız tecrübeler size bir çok dersler vermiş olmalı. Şimdi Haziran sonuna kadar, geçmişi geride bırakıp yenilenmeye yer açmak için, siz de doğru iş tercihinde bulunacaksınız. Tabii ki para ve güç önemli. Ancak bunların yanı sıra insanın manevi anlamdaki iç huzurunun temini ise, en büyük zenginlik olmalı. İnsanın bazen kendisiyle de yüzleşmesi gerekir. Daldan dala atlama zamanı değildir. Ayaklarınızın üzerinde sağlam durabilmek için hedefimizi belirleme vaktidir.

30 Haziran-14 Temmuz tarihleri arasında Yengeç burcunda ilerleyecek Merkür, özel ilişki, mesleki konular, finansal meseleler ve ortaklıklar anlamında  gerçekçi olunması gereken zaman dilimidir. Sabırsız ve sadece kendimize yönelik, bir de hassasiyet içinde durumları ele almamalıyız. Bir bakacağız olan bitene.  Sözgelimi evlilik veya boşanma gibi meseleleri geleceğe dönük bir şekilde ele almalıyız. İş ortaklarımızla aramızdaki her türlü alışverişte dürüstlüğü ilke edinmeliyiz.  Bu dönemde duygusal ve ruhsal anlamda hassasız. İstikrarlı yürümeyen ilişki ve iş ortaklıklarımızı mutlaka ele almalıyız.

30 Haziran-2 Ağustos tarihleri arasında Akrep burcunda ilerleyecek Mars, geri hareket döneminde düşünülenleri tekrar gözden geçirmeniz ve son durumu netleştirmenizde yararlıdır. İlişkisi şartlar gereği gizli ve farklı yönde seyreden kişilere tavsiyem bir daha düşünmenizdir. Sonuçta bu sizi zamanla yorabilir. Bu dönemde genel olarak,  sırlarımızı kimseye açamayız. Çünkü ortaya çıkmasından çekiniriz. Kazanmak, ele geçirmek, başarılı olmak isteğimiz her konuda yükselir. Bir yandan yeniye yer açmak isteriz,  diğer yandan endişelerimiz nedeniyle cesaret edemeyiz.  Geçmişte yaşanan acı tecrübelerin etkisiyle içten içe intikam alma gibi olumsuz duyguların etkisinde kalabiliriz. Plan ve projelerimiz üzerinde çalışabilirsiniz.

 

HAZİRAN Ayı Astroloji Takviminiz

Pozitif Enerjili Günler      : 1-8-9-13-14-18-19-23-24-28
Zayıf Enerjili Günler                       :
4-5-11-12-25-26
Aşkta En Şanslı Günler                   :
1-28
Parasal Açıdan Şanslı Günler         :
21-22

Yeniay : 18-19-20
(Ay-Yay burcu geçiş günleri, sizin için yeniay anlamı taşır. Bilinçli istekleriniz ile bilinçaltınız uyumludur ve yeni başlangıçlar için taze enerji anlamı taşır)

Dolunay : 4-5-6
(Ay-İkizler burcu geçiş günleri, burcunuz ile karşıtlık oluşturduğu için Dolunay anlamı taşır.  Final, bitişler, duygularınızla düşünceleriniz arasındaki çekişmedir. İyi dengelenmesi halinde yapıcıdır. Zayıf enerjidir. Fiziksel olarak kendinizi güçsüz hissedebilirsiniz.)

iremSU
Mynet Astroloji Danışmanı

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

Ankara EscortcasinoPendik Kurtköy Escortgaziantep escortgaziantep escorteryaman escortataşehir escortcabarino casinobestfreeslotgamesPartouche casinoefes casinobetandreaspalacebetbetzulagoldenbahisbetasusgolegolGut casinoMebbistrendyol indirim koduizmir psikologeskişehir çilingirbodrum klima servisibetturkeyxslotistanbul escort bayanseoMeritkingJojobet1xbetescort ankaramatbetmatadorbetcasibomhttp://www.escortbayanlariz.netistanbul escortcasino sitelericasino sitelerideneme bonusu veren sitelercasibombettiltbetturkeycasino chefGrandpashabetiddaa 1 numaragrandpashabetMeritkingMeritkingcasibom twittercasibom güncel girişcasibomgrandpashabetgrandpashabetcasibom girişMeritkingcasibomcasibomcasibommatadorbetcasinolevant girişcasibommarsbahisjojobetjojobetjojobetjojobetcasibomholiganbetjojobetmeritkingjojobetjojobetcasibom casibomcasibombycasinozürihbetzürihbetzürihbethodribetbombabetbombabetparis sportif quebecparis sportif quebecparis sportifs hors arjelparis sportifs hors arjelparis sportifs hors arjelparis sportifs hors arjelparis sportifs sans vérificationparis sportifs sans vérificationparis sportifs au Luxembourgsites de paris anglaissites de paris anglaismeilleur site de pari sportif internationaljetxjeux de pouletjeux de pouletparis sportif esportparis sportif esportparis sportif tenniscasino en ligne francecasino en ligne francemeilleur casino en lignemeilleur casino en lignecasino roulette en lignecasino roulette en ligneevolution casino en lignecasino bonus sans depotcasino bonus sans depotbookmaker hors arjelcasino roulette astuceaviator jeuxmystake chickenyonibet françaisliste cote matchmeilleur application sportblackjack regleblackjack regleblackjack regleroulette hasardroulette hasardstrategie blackjackstrategie blackjackapplication casino argent réelpalazzocasinojeux gratuit casinojeux gratuit casinojeux gratuit casinojeux gratuit casinojeux gratuits sans inscriptionsjeux gratuits sans inscriptionsjeux gratuits sans inscriptionsroulette françaisecasino legal francecasino legal francecote courses hippiquesparis hippiques en lignekingbettingpmu cotesjeux d'argent avionmeilleurs bonus paris sportifsparis sur le volley-balljeu gratuit pokercasino en ligne fiabletours gratuits casinovideo poker en lignevideo poker en lignevideo poker en lignecasino en ligne gratuitcasino en ligne gratuitnouveau casino en ligneyonibet en francecomment jouer lotocomment jouer lotogalabetceltabetfenomenbetcasinobonanzabettickettélécharger parions sportplinko franceiknowbetcasino dicetulipbetnewcratossite de jeux casino en lignesite de jeux casino en lignesohobetmeilleur site de jeux casino en lignesbetinhermesbetCabarinoonline bahis siteleribetandyoucaddebetnetxcasinoyinebetolabahisonwinbtcbahisbetsatverabetcasinogalata888betsrekorbetmetrobahiselenorbetcresus casino aviscresus casino applicationwild sultan casino en lignewild sultan viptortuga casino connexionmadnix casino bonus sans dépôtwinoui casinowinoui casino en lignemagical spinmagical spin casinomagical spin casinoazur casinoazur casino avisazur casino connexionazur casino en lignelucky8 se connecterbetifybetify casinobetify applicationlucky31lucky31 avisspace fortunaspace fortuna casino777 jackpot bobjackpot bob casino bonus sans dépôtamon casino avisamon casino en lignelucky31 blackjacklucky31 blackjackspace fortuna retraitjackpot bob applicationmadnix applicationmadnix applicationmadnix inscriptiontortuga casino compte bloquéazur casino bonusbetify promo codecasino joka bonus sans dépôtlucky31 retraitefes casino üyelikleonbet üyelikbovbet üyeliktwin üyelikwild sultan bonus sans depotwild sultan retraitwild sultan casino bonus sans dépôtcresus casino bonusavrupabetbetonred üyelik7slots üyelik7slots üyelikportbetmatadorbet üyelikkatsubetmiraxcasinobitkingzbetsahasantabetretrobetsafirbetvbetmislibethedefbetmakrobetbetvigoneyinemaltcasinoceltabitbetsilinqueenbettrinkbetxslotbet365casiverasiyahbetmeilleurs casino en ligne francaismeilleurs casino en ligne francaiscasino en ligne franceméthode mathematique pour gagner au paris sportifle cod sportif parisretrait yonibetvizebetjeux casino gratuit 3 rouleauxbahisbetabetnanopari sportif algériecasino bonus gratuitcasibomcratos royal betbc gamesportsbet promo codeduelbits promo codekryptosinobitcoin casino bonuscrypto casino bonusCasino UniqueNine Casino Aviscrypto casino ukTop Mobile SlotsSeven Casino AvisLocowincasinos with no depositall casino gamesreal money casinos onlinebaccarat onlinefree video pokersweeps coins casinofunzpointswheel of decidingmillionz casino avismillionz casino avisplayzaxkikbetbuitenlandse casinoonline casino ideal777 nederlandkansino inloggenbetcity casinocircus casinocasino- en dice spellenone casinomarsbahislotobetmilyonermilyar comProntoBetWoopwin CasinoLimewinGoldenbetbetwinnerMagical Spinlevant casinoSpace FortunaCasino Nightmirax casinoroxenbetbetspinorizz casinoJulius Casinosites de paris anglaispadisahbetbetparibubettiltlorabetcazinostarsSlotomaniaGods of WarDragon TigerPinup Girlsregnobetvaycasinoscori probahiscomwonoddpasgolcasinopopbahislionpirobettambetpolobet
<