Haber Aramızda | Samsun Haberleri

YENGEÇ BURCU AĞUSTOS AYI BURÇ YORUMU

YENGEÇ BURCU AĞUSTOS AYI BURÇ YORUMU
1.877 views
07 Ağustos 2016 - 13:34

 

 

GENEL BAKIŞ

 

Sevgili Yengeçler, 2 Ağustos’ta Aslan burcunda bir Yeniay oluşacak. Mali konularda ifade gücünüzün artmasını arzulayacak, bu konuları ele alacaksınız. Yeniliklerin oluşabilmesi için dikkatli incelemeler yapacak ve atmanız gereken adımların adını koyacaksınız. Akılıca planlarınızı gözden geçireceksiniz. Aynı gün Mars, Yay burcunda seyrine başlıyor. Sağlamlaştırmada, köklendirmede rahatsızlık uyandıran şeyleri ve engelleri ortaya koymanızı ve sınırlarınızı öğrenmenizi sağlayacak. Nelerin eksik ve gerekli olduğuna gerçekçi bir şekilde bakarsanız bir sorun doğmayacak.

5 Ağustos’ta Venüs, Başak burcunda olacak. Çevrenize ve ilişkilerinize bakıp bir şeyleri derleyip toparlamaya çalışacaksınız. Kararlarınızı gözden geçirip akıllıca kararlar vereceksiniz.

18 Ağustos tarihinde Kova burcunda Dolunay oluşacak. Maddi konular bu tarihte ön plana çıkacak. Daha özgür davranmanızın önüne geçecek ancak bu öne geçmenin nedeni bir şeylerin henüz eksik olması olacak. Yatırımlarınızı dikkatli incelemelisiniz. İlişkileriniz de aynı şekilde incelemeye tabii olacak.

22 Ağustos tarihinde Güneş, Başak burcunda olacak. İlişkilerinizin uygun olup olmadığını ortaya koyacaksınız. İş görüşmeleri olabilir, ancak bu iş görüşmelerinin elinizdeki işten daha faydalı olup olmadığını incelemelisiniz.

30 Ağustos tarihinde Venüs, Terazi burcunda seyrine başlıyor. Ailenizle, eşinizle, çocuklarınızla ilgili ilişkilerinizde bir engel bir sorun varsa bunları değerlendirecek ve yeni adımlar atacaksınız. Aynı gün, Merkür 22 Eylül’e kadar gerileme hareketine başlayacak. Bu gerilemeyle kendinizi ve çevrenizi çok daha iyi ve dikkatlice inceleyeceksiniz. Kendinizi ifade etme anlamında iyi bir analiz yapacaksınız. Her şey gönlünüzce olsun.

 

 

HAFTALARA GÖRE AĞUSTOS  AYI

 

1-7 Ağustos arası:

Sevgili Yengeçler, 2 Ağustos saat 23:45 de Aslan burcunda doğacak Yeniay, parasal anlamda kendimizi güçlü hissetmek, başkalarına da bunu hissettirmek, varlıklı görünmek, insanlar üzerinde etkin olmak arzumuzdur. Bu yönde düşündüğümüz için, kazanç anlamındaki işlerin bizim için son derece önemi vardır. Değerli bulduğumuz her şeyi koruma altına alırız. Bize göre mutluluğun sırrı, kimseye muhtaç olmamak, başkaları tarafından onaylanmak, el üstünde tutulmaktır. Yeniayın oluştuğu günkü görünümler, bu belirttiğim konulardaki gücümüzü ve dikkate değer durumların ne olduğunu işaret eder. Güne Ay-Mars görünümüyle adım atıyoruz. Bu gösteriyor ki Yeniayda, aşk hayatımız, çocuklar, hayatın genelinde güven duygumuz gayet yüksek. Hassasiyetimiz bu meseleler üzerinde aktif olduğumuzu, hakimiyet kurduğumuzu, sevdiğimiz hiçbir şeyden vazgeçmeyeceğimizi işaret ediyor. Mars, bugün Yay burcunda geçişine başlayacak. Yeniayla örtüşen bu geçişte, kimsenin nazını niyazını çekecek halimiz yok. İster istemez egomuz ön planda. Yaptıklarımızla gurur duymak istiyoruz ve insanların da bizi sıkboğaz etmesine karşıyız. Emir altında olmak bize göre değil. Gönlümüzce yaşantımızı geçirmekten yanayız. Ancak bu kadar yüksek enerji altında mutlaka sağlığımızı gözetmemiz lazım. Sizi zorlayan durumlar stres yaratıyorsa buna bir çözüm bulmak gerekiyor. Bir de yapılacak zorunlu işlerimiz varsa, bunları yerine getirmek doğru olacaktır. Ay-Satürn görünümü, bu anlamda bir hayli etkilidir. Bütçenizin ayarını şaşırmayınız. Elinize geçen miktara göre hareket ediniz. Eğer bir yeni karar verecekseniz, mutlaka iyice düşününüz. Alternatif olarak düşündüğünüz yenilik, ilerisi adına hesabı yapılmış doğru bir karar olsun.

2 Ağustos- 27 Eylül tarihleri arasında etkili olacak Mars Yay geçişi çalışma hayatınızla ilgili konularda etkili olacaktır. Kariyer anlamında durumumuza bakacağız. Mevcut işimizde iki yönlü düşünebiliriz. Yeni bir iş arayışına girişebiliriz. Fakat bir yandan da sektörün durumuna bakacağız. Alternatifimiz, planlamamız olmadan iş değişikliğinde bulunmayalım. Akıllıca gözden geçirmelere ihtiyacımız var. Bu geçişin niteliği, iyimserlik ve pozitif hareket etmeye yönelik olduğu için, dağılmamak için, ne yaptığınızı iyi biliyor olmanız şarttır. İş hayatınızda genel olarak ve  patronlarınızla ilişkinize dikkat etmek lazım. Amacınızı iyi belirlemek ve bu amaca uygun davranmak gerekiyor. Ufkunuzu geniş tutmak lazım. Yani sırf alıştığınız için veya çekiniyorsunuz diye, size ve yeteneklerinize hiç uymayan bir ortamda çalışmak zorunda değilsiniz. Satürn de Yay burcunda ilerliyor. O nedenle,  özellikle 24 Ağustos tarihinde çalışma hayatınız, sağlığınızla ilgili konularda gerçekçi olmalısınız. Fırsatlar karşınıza çıktığında veya siz bir karar verdiğinizde, gerçekten istediğiniz gibi bir şey mi, size gelecek vaat ediyor mu, kalıcılığı nedir diye incelemeyi unutmayın.

5 Ağustos-30 Ağustos tarihleri arasında Başak burcunda ilerleyecek Venüs, yakın çevrenizdekilere yardımcı ve destek olmanız yönünde mutlu edicidir. Belki karşılık beklemezsiniz ancak en azından kıymeti bilinsin istersiniz. Arkadaşlık ilişkilerinde de durum böyledir. Dostlarınızın size bir işi düştüğünde, yardıma hazırsınızdır. Çünkü bilirsiniz ki, etrafınızın huzuru ve rahatlığı sizi de mutlu edecektir.  İlişkilerde genel olarak belli bir inceleme, kurcalama, ince eleme sık dokuma hali vardır.

 

8-14 Ağustos arası:

13 Ağustos- 6 Nisan 2017 tarihleri arasında Satürn-Yay burcunda ileri seyrini sürdürecek. Sizlerin sağlığınızla ilgili konular başta olmak üzere, günlük hayatınızı yapılandırma yönünde etkili olacaktır. Çalışma hayatında olanlar için bu dönem iş yükünün, sorumlulukların artışı ve farklı görüşte olan insanlarla aranızdaki problemlerin işaretçisi olarak önem taşır. Bunlar çözülemez değildir. Ancak çözebilmek için de olgunluk, hoşgörü, ahlaki ve yasal anlamdaki kriterlerin düzgün olması şarttır. Kimse kendine haksızlık yapılmasına izin vermez hayatta. Ancak insanın da her durumu agresif tarzda, öfkeli ve gergin şekilde ele alması, prensiplerini illaki dayatması sorunlara davetiye çıkarır. Bu süreçte buna çok dikkat etmeliyiz. İş ortamı ve ilişkilerimizde olgun yaklaşımların önemi bir hayli fazladır. Bazılarınız için başka bir iş tercihinde bulunmak ve çevre değişimi anlamına gelir. Böyle bir durumda her şey derinlikli şekilde ele alınmalıdır. Kimileri için, sağlığınızla ilgili kontroller, tedavi süreci anlamı taşır. Psikolojik ve bedensel anlamdaki rutin şikayetlerin mutlaka ele alınmasında yarar vardır. Genelde bu süreçte, iş deneyimi, ustalaşma yolunda çalışılır, mücadele edilir, ter dökülür. Öğrendim demek yerine, öğreniyorum demeyi bilmek ve hizmet ettiğiniz iş kolunda kendinizi geliştirmek sizi güçlendirir, başkalarına da örnek olmanızı sağlar. Bu dönemde en çok üzerinde durulması gereken nokta, işlerinizi düzgün, planlı, bilinçli, erdemli, mütevazı şekilde yerine getirirken, görüş farklılıklarının yaratabileceği kibirli hallerden kaçınmaktır. İşbirliği önemlidir. Başka bir şehirde, alanda, ortamda kurs ve staj görmek veya bu yönde çalışmalar yapmak, dönemin etkileri arasında yer alır. Ayrıca eşiniz ve iş ortaklıklarınızla ilgili konuların da sorumluluk çerçevesinde ele alınması gerekecektir.

 

15-21 Ağustos arası:

Sevgili Yengeçler, 18 Ağustos saat 12:27 de Kova burcunda oluşacak Dolunay, maddi kazanç, yatırımlar, düşündüğünüz bir planlamanın, başkalarına uymaması halidir. Siz bir talepte bulunursunuz, karşı taraf ummadığınız bir şey söyler. Siz kendinize göre doğrunuz ve olması gerekenler vardır. Ancak eş, iş veya başka birisi bunun tam tersini söyler. Bunlar sizi rahatsız edebilir. Evdeki hesabın çarşıya uymadığı zamandır. Tekrar üzerinde düşünülmesi gerekecektir. Yatırımda bulunmak istiyorsanız şimdi uzmanlara sorma vaktidir. Eğer siz uzmansanız o zaman sabırlı olmanız gerekir. Kazancınızı denk bir bütçe yaparak ayarlamanız gerekir. Bir de şunu unutmayalım. Kimseye akıl veremeyiz. Belki kendi paranızı nasıl değerlendireceğinizi siz bilirsiniz ancak başkasına şöyle böyle yap dediğinizde itici bulunursunuz. Fikir almak, tabii ki kimlerle bağınız varsa bu kişilere karşı dikkatli olmak fakat gerektiğinde birlikte karar vermek doğru olur. Bu Dolunay, işimizden beklediğimiz kazancın biraz düşük olması veya zaman tanınması gerektiğini söylemektedir. Ay-Uranüs görünümü, başkalarının üzerinizdeki etkisi ve sizin bundan hoşlanmamanız, biraz da olayların gidişatını değiştirme arzunuzun göstergesidir. Fakat farklı bir pencereden bakmak şartlar nedeniyle gerekir. Dolunayın ardından Ay-Balık burcunda ilerleyecek. Bu sizi rahatlatır, sakinleştirir ve durumları bir daha ele almanızı sağlar. Tabii ki ılımlı olmak iyidir. Ancak yanılmamak için, bilinçli düşünmek de faydalıdır.

 

22-31 Ağustos arası:

22 Ağustos- 22 Eylül tarihleri arasında Başak burcunda ilerleyecek Güneş, eviniz alanı içinde tadilat-bakım-onarım, hijyen, bebek bakımı,  el işi veya ev-ofis tarzı çalışmaların işaretçisidir. Ayrıca eğitim ve iş hayatınızla ilgili konular ön plana gelecektir. Ev veya ofis yeri kiralama gibi işlerin, Merkür gölgeli ardından geri hareketine rastlayacağı için titizlikle gözden geçirilmesi şarttır. Ev alanı içinde bu konularla ilgili konuşmalar, düzenlemeler yapılabilir. Bu dönem, her şey titizlikle gözden geçirilir. İster Ailenizle olan ilişkinizi ılımlı bir şekilde sürdürmek, onlara hizmette bulunmak, düzenlemeler nedeniyle her şeyin yerli yerine oturtulması anlamında sabırlı olmak gerekir. Mükemmellik arzusu bir hayli yoğundur veya şartlar gereği ister istemez her şeyin iyisi arzu edilebilir.

30 Ağustos saat 16:04 – 22 Eylül saat 08:30 tarihleri arasında etkili olacak Merkür geri hareketi,  çevrenizle olan iletişimiz, her türlü haberleşme, eğitim hayatınız, yayın dünyası ile ilgili konularda etkilidir. Gölgeli günlerini de hesaba katarsak neredeyse 23 Ağustos itibariyle bu konularda dikkatli bir gözden geçirmede bulunmak yararlıdır. Ancak endişe, olumsuz düşünce, sürekli bir şeyleri eleştirme hallerinden uzak duracağız. Geri hareket döneminde ihtiyaçlarımızı, ne yapmak istediğimizi belirlemek için iç sesimize kulak vermek ve çevrenizdeki gelişmeleri gözlemlemektir. Belki de bugüne dek farkına varmadığınız, es geçtiğiniz noktaların farkına varırsınız. Eğitim, iş, yakın çevreniz, yerleşim yerinizle ilgili konuları, olasılıklar çerçevesinde ele alırsınız. Eskimiş ne varsa, ıvır zıvır şeylerden kurtulursunuz. Geçmişe dair meseleler tekrar gündeme gelir. İster bir öğrenci olun ister eğitim sektörünün bir neferi, başarılı olmak adına ödevlerinizi, notlarınızı, görevlerinizi dikkatli biçimde tekrar gözden geçiriniz. Yolculuklarda güvenli firmaları tabii ki tercih edelim. Mekanik, teknik arızaların çıkma ihtimaline karşın tedbirli olalım. Çevremizin temizliği, hijyenini önemseyelim. Detayları önemseyelim ancak kendimizi yoracak ve çevremizi bıktıracak kadar. Zihnimizi dinlendirici aktivitelerde bulunalım. Kitap okumak, kısa yürüyüşler, yoga, meditasyon huzur için birebirdir.  Gölgeli günleri hesaba katarak, (başlangıç tarihinin  bir hafta öncesi ve bitiş tarihinin bir hafta sonrası) 23 Ağustos-29 Eylül devresinde bu yazdıklarımıza dikkat edelim.

30 Ağustos saat 05:06 – 23 Eylül saat 17:50 tarihleri arasında, yuvanız, ailevi konular, dostluklar, sosyal yaşam ve ilişkiler anlamında etkili olacak Venüs-Terazi burcu geçişi hoş ve ılımlı bir dönemin işaretçisidir. Ev hayatınızı güzelleştirir, konfor duygunuzu yükseltir, güzel bir yerde yaşamak arzunuzu yüceltir. Aile içindeki ilişkilerin düzelmesini sağlayıcıdır. Bir ev satın almayı düşünenlerin bu dönemde mutlaka mali açıdan durumlarını gözden geçirmelerinde yarar vardır.

 

AĞUSTOS Ayı Astroloji Takviminiz

Pozitif Enerjili Günler            : 1-5-9-10-19-23-24-27-28
Zayıf Enerjili Günler                       :
7-8-14-15-21-22
Aşkta En Şanslı Günler                   :
9-10
Parasal Açıdan Şanslı Günler         :
2-3-30

Yeniay : 1-2-27-28-29
(Ay-Yengeç burcu geçiş günleri, sizin için yeniay anlamı taşır. Bilinçli istekleriniz ile bilinçaltınız uyumludur ve yeni başlangıçlar için taze enerji anlamı taşır)

Dolunay : 14-15-16
(Ay-Oğlak burcu geçiş günleri, burcunuz ile karşıtlık oluşturduğu için Dolunay anlamı taşır.  Final, bitişler, duygularınızla düşünceleriniz arasındaki çekişmedir. İyi dengelenmesi halinde yapıcıdır. Zayıf enerjidir. Fiziksel olarak kendinizi güçsüz hissedebilirsiniz.)

iremSU
Mynet Astroloji Danışmanı

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

Ankara EscortcasinoPendik Kurtköy Escortgaziantep escortgaziantep escorteryaman escortataşehir escortcabarino casinobestfreeslotgamesPartouche casinoefes casinobetandreaspalacebetbetzulagoldenbahisbetasusgolegolGut casinoMebbistrendyol indirim koduizmir psikologeskişehir çilingirbodrum klima servisibetturkeyxslotistanbul escort bayanseoMeritkingJojobet1xbetescort ankaramatbetmatadorbetcasibomhttp://www.escortbayanlariz.netistanbul escortcasino sitelericasino sitelerideneme bonusu veren sitelercasibombettiltbetturkeycasino chefGrandpashabetiddaa 1 numaragrandpashabetMeritkingMeritkingcasibom twittercasibom güncel girişcasibomgrandpashabetgrandpashabetcasibom girişMeritkingcasibomcasibomcasibommatadorbetcasinolevant girişcasibommarsbahisjojobetjojobetjojobetcasibomjojobetholiganbetjojobetmeritkingjojobetjojobetcasibom casibomcasibombycasinozürihbetzürihbetzürihbethodribetbombabetbombabetparis sportif quebecparis sportif quebecparis sportifs hors arjelparis sportifs hors arjelparis sportifs hors arjelparis sportifs hors arjelparis sportifs sans vérificationparis sportifs sans vérificationparis sportifs au Luxembourgsites de paris anglaissites de paris anglaismeilleur site de pari sportif internationaljetxjeux de pouletjeux de pouletparis sportif esportparis sportif esportparis sportif tenniscasino en ligne francecasino en ligne francemeilleur casino en lignemeilleur casino en lignecasino roulette en lignecasino roulette en ligneevolution casino en lignecasino bonus sans depotcasino bonus sans depotbookmaker hors arjelcasino roulette astuceaviator jeuxmystake chickenyonibet françaisliste cote matchmeilleur application sportblackjack regleblackjack regleblackjack regleroulette hasardroulette hasardstrategie blackjackstrategie blackjackapplication casino argent réelpalazzocasinojeux gratuit casinojeux gratuit casinojeux gratuit casinojeux gratuit casinojeux gratuits sans inscriptionsjeux gratuits sans inscriptionsjeux gratuits sans inscriptionsroulette françaisecasino legal francecasino legal francecote courses hippiquesparis hippiques en lignekingbettingpmu cotesjeux d'argent avionmeilleurs bonus paris sportifsparis sur le volley-balljeu gratuit pokercasino en ligne fiabletours gratuits casinovideo poker en lignevideo poker en lignevideo poker en lignecasino en ligne gratuitcasino en ligne gratuitnouveau casino en ligneyonibet en francecomment jouer lotocomment jouer lotogalabetceltabetfenomenbetcasinobonanzabettickettélécharger parions sportplinko franceiknowbetcasino dicetulipbetnewcratossite de jeux casino en lignesite de jeux casino en lignesohobetmeilleur site de jeux casino en lignesbetinhermesbetCabarinoonline bahis siteleribetandyoucaddebetnetxcasinoyinebetolabahisonwinbtcbahisbetsatverabetcasinogalata888betsrekorbetmetrobahiselenorbetcresus casino aviscresus casino applicationwild sultan casino en lignewild sultan viptortuga casino connexionmadnix casino bonus sans dépôtwinoui casinowinoui casino en lignemagical spinmagical spin casinomagical spin casinoazur casinoazur casino avisazur casino connexionazur casino en lignelucky8 se connecterbetifybetify casinobetify applicationlucky31lucky31 avisspace fortunaspace fortuna casino777 jackpot bobjackpot bob casino bonus sans dépôtamon casino avisamon casino en lignelucky31 blackjacklucky31 blackjackspace fortuna retraitjackpot bob applicationmadnix applicationmadnix applicationmadnix inscriptiontortuga casino compte bloquéazur casino bonusbetify promo codecasino joka bonus sans dépôtlucky31 retraitefes casino üyelikleonbet üyelikbovbet üyeliktwin üyelikwild sultan bonus sans depotwild sultan retraitwild sultan casino bonus sans dépôtcresus casino bonusavrupabetbetonred üyelik7slots üyelik7slots üyelikportbetmatadorbet üyelikkatsubetmiraxcasinobitkingzbetsahasantabetretrobetsafirbetvbetmislibethedefbetmakrobetbetvigoneyinemaltcasinoceltabitbetsilinqueenbettrinkbetxslotbet365casiverasiyahbetmeilleurs casino en ligne francaismeilleurs casino en ligne francaiscasino en ligne franceméthode mathematique pour gagner au paris sportifle cod sportif parisretrait yonibetvizebetjeux casino gratuit 3 rouleauxbahisbetabetnanopari sportif algériecasino bonus gratuitcasibomcratos royal betbc gamesportsbet promo codeduelbits promo codekryptosinobitcoin casino bonuscrypto casino bonusCasino UniqueNine Casino Aviscrypto casino ukTop Mobile SlotsSeven Casino AvisLocowincasinos with no depositall casino gamesreal money casinos onlinebaccarat onlinefree video pokersweeps coins casinofunzpointswheel of decidingmillionz casino avismillionz casino avisplayzaxkikbetbuitenlandse casinoonline casino ideal777 nederlandkansino inloggenbetcity casinocircus casinocasino- en dice spellenone casinomarsbahislotobetmilyonermilyar comProntoBetWoopwin CasinoLimewinGoldenbetbetwinnerMagical Spinlevant casinoSpace FortunaCasino Nightmirax casinoroxenbetbetspinorizz casinoJulius Casinosites de paris anglaispadisahbetbetparibubettiltlorabetcazinostarsSlotomaniaGods of WarDragon TigerPinup Girlsregnobetvaycasinoscori probahiscomwonoddpasgolcasinopopbahislionpirobettambetpolobetnewbahis
<