Haber Aramızda | Samsun Haberleri

YENGEÇ BURCU MAYIS AYI BURÇ YORUMU

YENGEÇ BURCU MAYIS AYI BURÇ YORUMU
3.327 views
03 Mayıs 2016 - 20:03

GENEL BAKIŞ

 

Sevgili Yengeçler, 6 Mayıs tarihinde Boğa burcunda bir Yeniay oluşacak. Bu Yeniay, ileriye dönük hedeflerinizle, işinizle, arkadaşlıklarınızla ilgili olan bu Yeniay, iyi bir fırsat. Yeni dostluklar ve yeni umut kapıları kazanabilirsiniz. Toprağa yatırım ile birlikte sağlam adımlar atabileceksiniz. İdeallerinizle ilgili umut bulacaksınız. Doğru kararlar ve garanti olgusunun oluşması bakımından oldukça verimli.

Güneş, İkizler burcundaki seyrine 20 Mayıs tarihinde başlıyor. Bu hareket, iki yönlü düşündüğünüz ve huzursuz olduğunuz konularla ilgili doğru karara yönelmenizi sağlayacak.

22 Mayıs tarihinde Yay burcunda bir Dolunay meydana gelecek. İşinizle ilgili konulara eğilmenizi sağlayacak olan bu hareketle birlikte temkinli kararlar almalısınız. Merkür ise aynı gün Boğa burcunda düz seyrine başlayacak. Bu, çalışma hayatı ve diğer alanlarda karşınıza çıkabilecek doğru fırsatları değerlendirmenizi sağlayacak. Gerçek garantili işin ne olduğunu bu ay göreceksiniz.

24 Mayıs tarihinde Venüs, İkizler burcunda seyrine başlıyor. Mevcut işinizin yanında ek bir işe girişmekle ilgili çekincelerinizi ve tercihlerinizi olumlu bir adımla nihayete erdirmenizi sağlayacak.

27 Mayıs-30 Haziran tarihleri arasında Mars, Akrep burcunda seyrine başlayacak. Şubat-Mart aylarındaki işlerinize tekrar göz atmak açısından olumlu bir fırsat. Aşk hayatınızla ilgili Şubat-Mart aylarında karar veremediğiniz konular hakkında adımlar atmanızı sağlayacak. Her şey gönlünüzce olsun.

HAFTALARA GÖRE MAYIS AYI

 

2-8 Mayıs arası:

Sevgili Yengeçler, 6 Mayıs saat 22:30 da, Boğa burcunda doğacak Yeniay, güven ve istikrar, maddi ve manevi zenginlik, kaliteli ortamlar, geleceğe dair umut taşımanın bizim için ne kadar önemli olduğunu hissettirir. Bu yılki Boğa burcundaki Yeniay, Merkür geri hareketiyle aynı zamana denk geldiği için tabii ki, ilerisi adına bilinçli düşünmek, yapmak istediklerimizi tekrar gözden geçirmek yönünde önemlidir. Yenilikleri ise tabii ki mercek altına almak, incelemeden karar vermemek lazım. Geçtiğimiz Nisan ayından bu yana atılan adımlara, verilen kararlara, şu andaki duruma bir daha bakacağız. Gelişmeler ne yönde anlayalım.  Yeniayın etkili olduğu günkü görünümlere bakarak, durumu daha net anlayabiliriz. Ay-Venüs kavuşumu, sosyal hayatımız, ilişkilerimiz, işlerimiz, kısaca yaşantımızda huzur, güven, istikrar ve geleceğe dönük umut taşıdığımızın göstergesidir. Merkür geri hareketi de, bu doğrultuda düşündüğümüzü, iyi bir başlangıç için, gerekirse bekleyebileceğimizi işaret ediyor. Geç olsun güç olmasın diyoruz. Ay-Neptün görünümü yeni bir çevre, yeni bir yaşam, sevdiklerimizi düşünmek, güzel dileklerde bulunmamızı sağlıyor. Rüyalarımız var ve biz bunları gerçekleştirmek istiyoruz. Bu niyetle hareket ediyoruz. Ay-Jüpiter görünümü, çevremizle olan sıkı bağımızın, yardımcı olmanın, düzenleme, bedensel ve duygusal anlamda gelişimi gözetmenin işaretçisi. En yakınımızda bulunan kişiden, toplumsal ilişkilere kadar geniş alanda güven ve istikrarın peşindeyiz. Ay-Pluto görünümü, seçimlerimizi yaparken ilerisini düşündüğümüzü, güçlü, güvenilir ilişkilere yöneldiğimizi, ölçülü ve gayet kararlı şekilde yolumuzu çizmek istediğimizi vurguluyor. Merkür geri hareketi de, bunların gerçekleşmesi adına düşündüğümüzün işaretçisi oluyor.

 

9-15 Mayıs arası:

9 Mayıs 2016-9 Eylül 2016 tarihleri arasında Jüpiter-Başak burcunda ilerleyecek. İkizler mensupları için bu geçişin zorlayıcı tarafları olduğu gibi faydalı yönleri de bulunmakta. Birlikte gözden geçirelim ve bakalım bize ne söylüyor. Öncelikle çevresel ilişkilerde titiz düşünmemizi sağlayacak. Oturduğumuz yerin koşulları, konumu, karşılaşacağımız insanlar, temizliği hepsi önemli hale geliyor. Eğer bir değişim düşünüyorsak kriterlerimiz arasında bunlara özellikle dikkat edeceğiz. Yakın akrabalık ilişkilerinde sorumluluk alacağız. Güvenilirlik ilkesini hem işimizde hem oturduğumuz alanda hem de eğitimden girişimlerimize kadar her alanda önemseyeceğiz. Öyle sadece kendi aşım kaygısız başım halleri geride kalıyor. Bir şeye karar vermeden önce enine boyuna düşüneceğiz. Bu sizin için biraz sıkıcı olabilir. Ancak şartlar bunu gerektirecek. Düzenimize önem vereceğiz. Gördüğümüz aksaklıkları düzeltmeye gayret edeceğiz. Ancak eleştirel, sürekli kusur bulmaya çalışmayacağız. Burada önemli olan öğrenilen bilginin, atılan adımın yarar ve zarar hesabının yapılmasıdır. İşlerlik önemlidir.

 

16-22 Mayıs arası:

20 Mayıs-20 Haziran saat 19:38 tarih aralığında İkizler burcunda ilerleyecek Güneş geçişini, gölgeli günleri dahil olmak üzere ay sonuna kadar etkili Merkür geri hareketini göz önüne alarak yorumlamak gerekiyor. Hala iç gözlem çok önemli. Hangi konuda olursa olsun, net olarak emin olmadığınız işlere kalkışmamakta yarar var. Bir bakalım duruma. Hangi yöntem, hangi yol daha uzun vadeli olur, hangisi kökleşir, hedefe nasıl varabiliriz gibi soruları kendimize soralım. İhtiyaçlarımızı karşılama yönünde ekonomik düşünelim. Ağır ve emin adımlarla ilerlemenin, hızlı gidip bazı detayları gözden kaçırmaktan daha iyi olduğunu bilelim.

Sevgili Yengeçler, 22 Mayıs saat 00:14 Yay burcunda oluşacak Dolunay, günlük hayatımızdaki koşturmaca ve yoğunluğun bizi stres altına sokması nedeniyle yaşanan huzursuzluğun işaretçisidir. Birçok iyi aynı anda yapmak, birilerine laf yetiştirmek, ortamdaki insanların hal ve tavırları, kendimizi kısıtlanmış gibi hissettirir. Bu nedenle sağlığımız bozulabilir. Ne arıyorum burada veya bu işler nereye kadar, hayat sadece çalışmak ve birilerini memnun etmek mi diye düşünürüz. Aslında bu durum uzun zamandır devam eden bir haldir. İşte bugünkü Dolunayda bu daha fazla bizi rahatsız eder. Günü, tüm görünümleriyle birlikte ele alırsak, Dolunayın etkisini daha net anlayabiliriz. Ay-Mars kavuşumu, tez canlı davranmanın işaretçisidir. İşiniz veya başka bir nedenle yaşanan yoğunluk, gelişme ve epeydir sizi rahatsız eden konular tekrar gündeme gelir. Tepkisel veya gereğinden çok abartıyla meseleleri ele almanıza neden olabilir. Öncelikli işlere göre bir düzenlemede bulunmak yerine, tümünü yapmaya çalışmak sizi yorabilir. Mars geri hareket dönemindeyiz. Bugünkü durum veya aldığınız karar, Ağustos ayında tekrar gözden geçirileceği için lütfen daha sakin olmaya çalışınız. Güneş-Mars karşıtlığı, bir iş üzerinde yoğun çalışmanın ve kendinizi ifade etmekte zorlanmanın işaretçisidir. Mars Geri hareket, tekrar bir düşünmek ve kendinizi yormamanız gerektiğini vurguluyor. Birden fazla proje, uğraşı, mesele üzerinde sağlıklı düşünmek kolay değil. Kısa veya uzun aralarla dinleniniz veya molalar veriniz. Bu sizin zihninizi toparlar. Merkür bugün düz seyre geçiyor. Ancak önümüzdeki bir haftalık süreçte biz de ilerisi adına şöyle kendi içimizde ne yapacağımızı gözden geçirelim. Şu andaki mevcut durum her ne kadar bizi rahatsız etse de, bu düz seyir zihnimizi sakinleştirir ve en azından değer yargılarımızı yeniden gözden geçirmemizde yardımcıdır. Belki de gereğinden fazla gerginiz ve bu yüzden her şey gözümüzde büyüyor. Bir bakalım duruma. Ay-Neptün görünümü, ideallerinize göre kendiniz için bir yol belirleme arzunuzun işaretçisidir. Ancak şu anda verilen bir kararın kalıcılığı tartışılır. Onun için her bir olasılığı dikkatle gözden geçirmeliyiz.

22 Mayıs-13 Haziran tarihleri arasında düz seyirle Boğa burcunda ilerleyecek Merkür,  maddi güvence sağlayan hedef ve işlere yönelerek, dikkatlice düşünüp karar verebilirler. Eşiniz, iş ortağınız veya başkalarıyla sağlamlık olgusunu merkez alarak bağlantılarda bulunabilir, görüşebilirsiniz. Emniyet ve huzur duygusu bir Yengeç için her zaman önemlidir. Merkür-Boğa burcu geçişinde de, bunu size hissettiren kişi ve işlere yönelmeyi tercih edersiniz. Günlük olayları pratik ve gerçekçi bir şekilde analiz edebilir, size gerekli olan verileri toplayabilir, ekonomik şekilde hareket ederek, hedefinize nasıl ulaşacağınızın hesabını yapabilirsiniz. Bu geçişin yöneticisi Venüs, 24 Mayıs itibariyle, İkizler burcunda ilerlediğinde,  aynı anda birden fazla plan ve projeyle uğraşabilir, bunları bitirmeye çalışırken dağılmayınız.  Özellikle bazı projeler için ekip halinde çalışılması, belli bir süre içinde bitirilmesi, acele edilmemesi gerekir.

 

23-29 Mayıs arası:

24 Mayıs-17 Haziran tarihleri arasında Venüs-İkizler burcunda seyrini sürdürecek. Hem yüzeysel hem derinlikli bir şekilde ilişkileri gözden geçireceğiz. Tabii ki bu yorucu olabilir veya kafamızı karıştırabilir.  İkilem içinde, hangi şekilde düşünmek gerektiğini bilemezseniz, kendinizi bir hayli yorarsınız. Öncelikle kışkırtmalara, gereksiz konuşmalara, birilerinin dolduruşuna gelerek, sürekli olayları deşeleyerek hareket etmeyiniz. İçsel bütünlük çok önemli. Bunun sağlanması için laftan sözden uzak durmalısınız. Çalışmak, bilgilenmek, ilgilendiğiniz alanlarda kendinizi geliştirmek varken, gereksiz meselelere  kafanızı takmayınız. Bu geçişi yöneten Merkürün, gölgeli günleriyle geri hareketi etkilidir. Güven unsuru önem taşıyor. Kararlarınızı bir daha ölçüp tartmanızı sağlıyor.

26 Mayıs tarihi önemlidir. Jüpiter-Satürn görünümü, sizin için bir çevre değişikliği, yeni bir düzenleme, sıkıldığınız bir işten ayrılma veyahut sağlığınızla ilgili konulara eğilme yönünde önemlidir. Kısıtlandığınızı, bunaldığınızı, fikirlerinizi ifade etmekte zorlandığınızı düşünüyorsanız, fiziksel ve bedensel anlamda kendinize özen gösteriniz. Moral ve motivasyonunuzu güçlendirecek aktivitelere yöneliniz.

27 Mayıs-30 Haziran tarihleri arasında Mars-Akrep burcuna gerileyecek. Bu süreçte, yeni bir ilişki, çocuklarınızla alakalı konular, hamilelik-doğum gibi konuların bilinçli şekilde ele alınması, gözden geçirilmesi, izlenmesi yararlı olur. Geçtiğimiz Şubat ayındaki durumlara benzer gelişmeler yaşanabilir. Bunların dikkatlice takip edilmesi gerekebilir. YENİ bir aşk ilişkisinde birbirinizi iyice tanımaya önem veriniz. Bu ilişkinin temelinde cinsellik, tutku, bağımlılık gibi unsurlar etkili olabilir. Haziran sonuna kadar birbirinizi yakından gözlemleyiniz. Geri hareket sürecinde sonlandırdığınız bir ilişki tekrar sıcaklığını koruyabilir. Şubat ayında aranızda yaşanmış bir problem, şimdi tekrar üzerinde düşünülmeyi, bir daha ele almayı gerektirebilir. Daha önce verilmiş kararlarınızda değişiklik veya gelişen durumlara göre düzenleme yapabilirsiniz.  Ancak bunların geri hareket bitimine kadar izlemek, doğru mu yanlış mı diye incelemek doğru olacaktır. Çocuklarınızla ilgili konularda da fazla endişeli davranmak, sürekli üzerine düşmek yerine duruma bilinçli bakmak gerekir. Belki de siz fazla abartıyor olabilirsiniz.

 

MAYIS Ayı Astroloji Takviminiz

Pozitif Enerjili Günler         : 2-6-10-11-14-15-19-20-29-30
Zayıf Enerjili Günler                       :
4-17-18-24-25-31
Aşkta En Şanslı Günler                   :
19-20
Parasal Açıdan Şanslı Günler         :
12-13

Yeniay : 9-10-11-12
(Ay-Yengeç burcu geçiş günleri, sizin için yeniay anlamı taşır. Bilinçli istekleriniz ile bilinçaltınız uyumludur ve yeni başlangıçlar için taze enerji anlamı taşır)

Dolunay : 24-25-26
(Ay-Oğlak burcu geçiş günleri, burcunuz ile karşıtlık oluşturduğu için Dolunay anlamı taşır.  Final, bitişler, duygularınızla düşünceleriniz arasındaki çekişmedir. İyi dengelenmesi halinde yapıcıdır. Zayıf enerjidir. Fiziksel olarak kendinizi güçsüz hissedebilirsiniz.)

iremSU
Mynet Astroloji Danışmanı

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

Ankara EscortcasinoPendik Kurtköy Escorteryaman escortataşehir escortcabarino casinobestfreeslotgamesPartouche casinoefes casinobetandreaspalacebetbetzulagoldenbahisbetasusgolegolGut casinoMebbistrendyol indirim koduxslotistanbul escort bayanseoescort ankaramatbetmatadorbetcasibom girişhttp://www.escortbayanlariz.netistanbul escortcasino sitelericasino sitelerideneme bonusu veren sitelerbetturkeycasino chefgrandpashabetgrandpashabetgrandpashabetcasibommatadorbetjojobetjojobet girişJojobet güncel girişjojobetjojobetgaziantep escortgaziantep escorthacklinkmadridbet girişmarsbahismarsbahis girişmarsbahismeritkingtempobetgüvenilir slot sitelericasibomgates of olympushttps://www.wcle.org/https://www.birbuketmeyve.com/sweet bonanzacasinoplus girişcasibomcasibomcasibom girişcasibommadridbetgrandpashabet girisgrandpashabetgrandpashabetmarsbahisgüvenilir bahis sitelericasibomasyabahis girişmarsbahismarsbahisbetkomjojobetsahabetcasibom girişmatbetbetpark girişonwin girişmatbet girişholiganbetjojobetbahsegelpusulabetjojobetmarsbahisimajbetdumanbetmatbetsahabetjojobetnakitbahisjojobetbetebetcasibomxxmatbetmatbet girişmarsbahishacklinkextrabet girişmatadorbetJojobet216Ataşehir Escortdinamobetdinamobetmatbetcasibomcasibomjojobetjojobet girişcasibompiabellacasinocasibommadridbet girişmarsbahismarsbahis girişjojobetgrandpashabet girişjojobetmarsbahis girişmarsbahismarsbahisOnwinMarsbahisMarsbahisMarsbahisxMarsbahisMaltepe otelkartal otelataşehir otelKadıköy günlük kiralık daireÜsküdar otelleriağva günlük kiralık daireMaltepe günlük kiralık dairependik günlük kiralık daireağva otellerizürihbetzürihbetzürihbethodribetbombabetbombabetparis sportif quebecparis sportif quebecparis sportifs hors arjelparis sportifs hors arjelparis sportifs hors arjelparis sportifs hors arjelparis sportifs sans vérificationparis sportifs sans vérificationparis sportifs au Luxembourgsites de paris anglaissites de paris anglaismeilleur site de pari sportif internationaljetxjeux de pouletjeux de pouletparis sportif esportparis sportif esportparis sportif tenniscasino en ligne francecasino en ligne francemeilleur casino en lignemeilleur casino en lignecasino roulette en lignecasino roulette en ligneevolution casino en lignecasino bonus sans depotcasino bonus sans depotbookmaker hors arjelcasino roulette astuceaviator jeuxmystake chickenyonibet françaisliste cote matchmeilleur application sportblackjack regleblackjack regleblackjack regleroulette hasardroulette hasardstrategie blackjackstrategie blackjackapplication casino argent réelpalazzocasinojeux gratuit casinojeux gratuit casinojeux gratuit casinojeux gratuit casinojeux gratuits sans inscriptionsjeux gratuits sans inscriptionsjeux gratuits sans inscriptionsroulette françaisecasino legal francecasino legal francecote courses hippiquesparis hippiques en lignekingbettingpmu cotesjeux d'argent avionmeilleurs bonus paris sportifsparis sur le volley-balljeu gratuit pokercasino en ligne fiabletours gratuits casinovideo poker en lignevideo poker en lignevideo poker en lignecasino en ligne gratuitcasino en ligne gratuitnouveau casino en ligneyonibet en francecomment jouer lotocomment jouer lotogalabetceltabetfenomenbetcasinobonanzabettickettélécharger parions sportplinko franceiknowbetcasino dicetulipbetnewcratossite de jeux casino en lignesite de jeux casino en lignesohobetmeilleur site de jeux casino en lignesbetinhermesbetCabarinoonline bahis siteleribetandyoucaddebetnetxcasinoyinebetolabahisonwinbtcbahisbetsatverabetcasinogalata888betsrekorbetmetrobahiselenorbetcresus casino aviscresus casino applicationwild sultan casino en lignewild sultan viptortuga casino connexionmadnix casino bonus sans dépôtwinoui casinowinoui casino en lignemagical spinmagical spin casinomagical spin casinoazur casinoazur casino avisazur casino connexionazur casino en lignelucky8 se connecterbetifybetify casinobetify applicationlucky31lucky31 avisspace fortunaspace fortuna casino777 jackpot bobjackpot bob casino bonus sans dépôtamon casino avisamon casino en lignelucky31 blackjacklucky31 blackjackspace fortuna retraitjackpot bob applicationmadnix applicationmadnix applicationmadnix inscriptiontortuga casino compte bloquéazur casino bonusbetify promo codecasino joka bonus sans dépôtlucky31 retraitefes casino üyelikleonbet üyelikbovbet üyeliktwin üyelikwild sultan bonus sans depotwild sultan retraitwild sultan casino bonus sans dépôtcresus casino bonusavrupabetbetonred üyelik7slots üyelik7slots üyelikportbetmatadorbet üyelikkatsubetmiraxcasinobitkingzbetsahasantabetretrobetsafirbetvbetmislibethedefbetmakrobetbetvigoneyinemaltcasinoceltabitbetsilinqueenbettrinkbetxslotbet365casiverasiyahbetmeilleurs casino en ligne francaismeilleurs casino en ligne francaiscasino en ligne franceméthode mathematique pour gagner au paris sportifle cod sportif parisretrait yonibetvizebetjeux casino gratuit 3 rouleauxbahisbetabetnanopari sportif algériecasino bonus gratuitcasibomcratos royal betbc gamesportsbet promo codeduelbits promo codekryptosinobitcoin casino bonuscrypto casino bonusCasino UniqueNine Casino Aviscrypto casino ukTop Mobile SlotsSeven Casino AvisLocowincasinos with no depositall casino gamesreal money casinos onlinebaccarat onlinefree video pokersweeps coins casinofunzpointswheel of decidingmillionz casino avismillionz casino avisplayzaxkikbetbuitenlandse casinoonline casino ideal777 nederlandkansino inloggenbetcity casinocircus casinocasino- en dice spellenone casinomarsbahislotobetmilyonermilyar comProntoBetWoopwin CasinoLimewinGoldenbetbetwinnerMagical Spinlevant casinoSpace FortunaCasino Nightmirax casinoroxenbetbetspinorizz casinoJulius Casinosites de paris anglaispadisahbetbetparibubettiltlorabetcazinostarsSlotomaniaGods of WarDragon TigerPinup Girlsregnobetvaycasinoscori probahiscomwonoddpasgolcasinopopbahislionpirobettambetpolobetnewbahisLucky31Viggoslotsmeilleur site de pari sportif internationalaviatorcrashpalacebetjasminbetlesabahispadişahbetgenzobetnesine casinopasha gamingbetandyouonwintempobetMr PachoBetGoalswipbetcasino bonanzabizbetamarabetistekbetsüperbetmilyonerhertabetmarsbahisefes casinoefes casinoakcebetakcebetbahiscombahiscomefes casinokazansanaprivebetbetkombetandreasbetandreasbetandreasbetandreaspin upJeetCitymostbettempobetpinupligobetsetrabetgalaxybetting
<